تور اصفهان نوروز ۹۶ | تور اصفهان

تور اصفهان نوروز ۹۶ :

با توجه به محدودیت پروازهای سیستمی با نرخ مصوب خواهشمندیم جهت تورهای هوایی سریعتر اقدام شود و در صورت پر شدن پرواز سیستمی امکان تهیه پروازهای چارتری با نرخ های بالاتر مقدور می باشد.

تور اصفهان نوروز ۹۶

تور اصفهان نوروز ۹۶


برای دانلود فایل PDF تور اصفهان نوروز ۹۶ روی لینک کلیک نمایید


 اصفهان شهری قدیمی و با اصالت با مردمانی هنرمند و صنعت گر است. موزه معماری اسلامی ایران در شهر اصفهان است. آثار جاودانه ای چون میدان نقش جهان با مساجد بزرگی چون مسجد امام و شیخ لطف الله و عمارت عالی قاپو شاهکار معماری عصر صفوی و بازار زیبای قیصریه تزئین گر قلب تاریخی اصفهان است عمارت هشت بهشت و مسجد جامع اصفهان و پل های تاریخی دوران شاه عباس و منار جنبان و … همگی مهر تاییدی است بر اصالت تاریخی این شهر و پتانسیل های عالی گردشگری این شهر پر آوازه .  تور اصفهان نوروز ۹۶ و زمستان ۹۵  هر روز هفته قابلیت اجرا دارد در تور اصفهان نوروز ۹۶ و زمستان ۹۵ ما ، شما می توانید هتل و نوع وسیله نقلیه و تعداد گشت ها و مدت تور را به انتخاب خود تعیین نمایید شما می توانید تور اصفهان نوروز ۹۶ و زمستان ۹۵ ما را با هر تور ایرانگردی دیگر ما ترکیب و چندین شهر را در یک برنامه واحد چند هفته ای بازدید داشته باشید و هماهنگی جهت ترانسفر بین شهرهای انتخابی را به ما بسپارید. تورهای ما کنسلی و تغییر تاریخ ندارند مگر برای موارد فورس ماژور .   تور اصفهان نوروز ۹۶ فرصتی خواهد بود برای شناخت بخش بزرگی از تاریخ و تمدن و فرهنگ سرزمینی که به آن تعلق داریم . این شهر پر آوازه در طی قرون متمادی تاریخ پر فراز و نشیبی به خود دیده است در طی قرون بارها به عنوان پاییتخی با شکوه در اوج شکوه و شهرت بود و در ادواری هم در معرض غارت و ویرانی عظیم ولی هر بار بهتر از گذشته از زیر بار ویرانی ها سر بر آورده و ثابت کرده عزم مردمان سخت کوش این دیار با هیچ تجاوزی نه تنها ویران نخواهد شد بلکه کاملتر و بالغ تر از گذشته جلوه خواهد کرد. با توجه به اینکه ما در شهر اصفهان فقط ۲ هتل  ۵ ستاره داریم در صورت تمایل به تهیه تور روی هتل های ۵ ستاره سریعتر اقدام کنید.

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم آدرس ما : شریعتی، نرسیده به تقاطع دولت، پلاک 1564(برج اداری فرهنگ)، طبقه 4 ، واحد 10 تلفن تماس : 22644204 - 22644207 - 22623864 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “تور اصفهان نوروز ۹۶ | تور اصفهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

تقویم شمسی

بهمن ۱۳۹۶
شیدسچپج
« دی  
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰ 

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com