تماس با دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان

تماس با دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان :


دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان به علت جابجایی از مورخه ۱ خرداد ۹۷ تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد مسافرین محترم دفتر می توانند برای پشتیبانی تورهای در حال اجرا با شماره های پشتیبانی ۲۴ ساعته شیوار در تماس باشند. دوستانی هم که خواهان گرفتن اطلاع از قیمت یا شرایط تورها هستند. خواهشمندیم تا اعلام آدرس و شماره های تماس دفتر شکیبایی نمایند.   


شماره های پشتیبانی : ۰۹۱۹۲۱۲۰۵۲۴  –  ۰۹۳۳۵۱۴۴۲۴۰ 


دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان با کادری مجرب و حرفه ای در عرصه خدمات گردشگری با هدف ارتقای صنعت گردشگری داخلی تشکیل شده است. توسعه صنعت گردشگری ایران و کمک به توانمند سازی و فعال کردن جوامع محلی در اقتصاد توریسم ، آموزش و فرهنگ سازی و برنامه ریزی در جهت گردشگری مسئولانه از اهداف کلان ما در حوزه تورهای داخلی است برای تورهای خارجی هم خدماتی را ارایه خواهیم کرد که بتوانیم مشاوری صادق و امین برای ساختن خشت خشت زیباترین خاطرات زندگی شما باشیم. از انتخاب ما بسیار سپاسگذاریم و امیدواریم شایسته این اعتماد باشیم. تمامی تورهای ما پشتیبانی دارند و شما در ضورت شرکت در تورهای ما برای پشتیبانی می توانید از طریق شماره ۰۹۳۳۵۱۴۴۲۴۰ با مدیریت شرکت به صورت مستقیم در ارتباط باشید. پیشنهاد ما عضویت در خبرنامه رایگان تلگرامی و ایمیلی ما است چون از این طریق می توانید بهترین آفرها و قیمت ها را همراه با مطالب ارزشمند از دیدنی های ایران و جهان و اطلاعات عالی درباره هتل های مقاصد گردشگری دریافت نمایید. فیلم های گردشگری و شرایط ویزا و بخشنامه ها و اطلاعیه های مهم همگی از طریق این خبرنامه به اطلاع شما خواهد رسید. برای تماس با دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان از طرق زیر می توانید اقدام فرمایید :

تلفن تماس با دفتر مرکزی :

موبایل : (ساعت تماس: ساعت ۹ الی ۲۱) : ۰۹۱۹۲۱۲۰۵۲۴

آدرس ایمیل: iran.adventure@gmail.com

 آدرس دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان : تهران، شریعتی، نرسیده به تقاطع دولت، پلاک ۱۵۶۴ (برج فرهنگ)، طبقه ۴، واحد ۱۰

سایت انگلیسی زبان ما :  (کلیک کنید)

موقعیت مکانی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان در نقشه تهران :

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موبایل

موضوع

پیام شما

اطلاعیه مهم شیوار

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

تقویم شمسی

اردیبهشت ۱۳۹۷
شیدسچپج
« فروردین  
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱ 

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com