تورتور ترکیه

تور استانبول بهار 98 | تور استانبول ترکیه

تور استانبول بهار 98

تور استانبول بهار 98
تور استانبول بهار 98

ISTANBUL TOUR


توراستانبول بهار  98:

استانبول شهر تاریخی و پاییتخت پادشاهان عثمانی و پل ارتباطی آسیا و اروپا است شهری که در اعصار مختلف تاریخ به علت قرار گیری در موقعیتی که پل غرب و شرق عالم بوده حوادث بسیاری به خود دیده است و همیشه وصف پیچیدگی و مکاری ساکنین آن به علت همین ویژگی جغرافیایی بر روی زبانها بوده است.  این شهر تاریخی بر روی تنگه بسفر ساخته شده است تنگه ای استراتژیک که دسترسی روسیه و کشورهای اوکراین و گرجستان و رومانی و بلغارستان و … را به آب های گرم مدیترانه و دریای اژه مقدور می سازد. شاید هم همین تنگه هم بر اهمیت روز افزون این شهر تاریخی افزوده باشد.


تنگه بسفر یکی از زیباییهای گردشگری شهر استانبول است. شهر استانبول یکی از بهترین مقاصد برای خرید توریست های ایرانی محسوب می شود و به علت وجود حراج های متعدد در تاریخ های مختلف در سال این شهر پرواز سالیانه از شهرهای محتلف ایران به صورت چارتر و غیر چارتر دارد و یکی از محبوبت های تور استانبول همین جاذبه های خرید آن است. جاذبه دوم تور استانبول قیمت های بسیار ارزان سفر به استانبول است که در اکثریت ایام سال پایینتر از قیمت های سفر به شهرهای مختلف ایران است.


استانبول به خاطر موقعیت جغرافیایی که دارد شهری است که در آن همزیستی مسلمانان و مسیحیان را در مساجد معروف ایاصوفیه خواهید دید این مسجد که شاهکار سنان معمار معروف یونانی است به عنوان نماد شهر استانبول و پادشاهی عثمانی شناخته می شود. در تور استانبول شما می توانید از طیف زیادی از پروازهای داخلی و خارجی که به این شهر پرواز می کنند استفاده نمایید. ایرلاین های داخلی که به استانبول پرواز دارند شامل : ماهان ایر ، ایران ایر، تابان، قشم ایر، زاگرس، معراج، کاسپین و … و ایرلاین های خارجی شامل : اطلس جت ، ترکیش ایرویز، پگاسوس و … می شود . هتل های استانبول بیشمار هستند و شما بنا به بودجه و نوع کاری که در شهر استانبول دارید می توانید از این تعداد فراوان هتل هتل مورد علاقه خود را انتخاب و استفاده نمایید. ولی باید به طور کلی بگوییم که هتل های شهر استانبول نسبت به سایر شهرهای توریستی ترکیه از نظر درجه کیفی نسبتاً پایینتر است و شاید انتظارات شما را تامین نکنند.


جالب است بدانید اگر قصد خرید تور ارزان قیمت را دارید که عموماً با هتل های ارزان استانبول هم بسته می شود. توصیه می کنیم زیاد دقتی روی ساعت پروازیتان نداشته باشید چون مابه التفاوت هزینه پرواز از هزینه ای که برای یک شب اقامت پرداخت می کنید خیلی بیشتر خواهد بود. اما اگر هدف خرید تور با هتل های گرانقیمت و لوکس است انتخاب پرواز با بهترین ساعت پروازی منطقی ترین کار ممکن است.

مجموعه شیوار امیدوار است بتواند مشاور و دوستی امین برای مسافرین خود باشد و بهترین مشاوره و کمک را جهت حفظ منافع مشتریان خود در اختیار آنها قرار دهد .


[/vc_column_text]
[/vc_column][/vc_row]

نقشه استانبول در گوگل مپ

برچسب ها
نمایش بیشتر

تور های شیوار سیاوشان

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن