تور داخلی شیوار

تورهای داخلی ترکیبی شیوار

تور ایرانگردی شیوار سیاوشان به دو دسته کلی تقسیم می شوند تورهای ایرانگردی تک شهر و تورهای ایرانگردی چند شهر (ترکیبی)

مزایای خرید تور داخلی شیوار :

  • ما در 27 شهر ایران به صورت روزانه اجرای منظم تور داریم و شما می توانید بدون نگرانی از لغو تور خریداری شده خود به علت نرسیدن به حد نصاب تشکیل تور، اقدام به برنامه ریزی برنامه سفر خود کنید. تورهای ما کنسلی ندارند و تحت هر شرایطی اجرا می گردند.
  • تاریخ سفر ما هر روز هفته در کل سال است به عبارتی تنها کافی است به برنامه زمانی خود و تاریخ های مرخصی خود فکر کنید و با خیال آسوده بدانید که در هر روز که شما بخواهید می توانید به تورهای ما ملحق شوید.
  • مدت سفر به انتخاب شما خواهد بود به عبارتی اگر تور اصفهان و شیراز را به صورت ترکیبی خریداری کرده اید تعداد اقامت در هر شهر می تواند توسط شما کم یا زیاد شود و ما بر اساس برنامه سفر درخواستی شما برنامه گشت شما را خواهیم چید و شما را به گروه مسافرین خود ملحق خواهیم کرد.
  • انتخاب هتل بنا به سلیقه شما قابل تغییر است. ما هیچ الزامی نداریم که حتما شما از هتلهای موجود در پکیج استفاده نمایید و اگر خواهان اقامت در هتلی هستید که در پکیج نیست تنها کافی است تور داخلی شیوار را با هتل درخواستی خود از ما بخواهید. البته مشاورین امین شما در شیوار اطلاعات کافی درباره چند و چون هتلها را در اختیار شما قرار خواهند داد.
  • یکی از مشکلات بزرگ در تورهای ایرانگردی نوع وسیله نقلیه است. بخصوص برای افراد سالمندان یا کسانی که تاب و تحمل ماشین سواری در مسیرهای طولانی را ندارند. تورهای ما این ویژگی منحصر به فرد را دارند که شما هستید که وسیله نقلیه سفر خود را انتخاب می کنید ما امکان ارایه سفر با پرواز، قطار، ماشینهای سواری مدل بالا (تویوتا رافور و … ) از درب منزل تا هتل و بالعکس  و سرویس های زمینی را داریم به عبارتی هر جور که دوست داشته باشید می توانید به تور ملحق شوید.
  • شروع تور ایرانگردی شیوار می تواند از هر شهری در جهان یا هر نقطه از ایران باشد. و از آنجایی که خدمات در مقصد ارایه می شود با تهیه بلیط از شهر شما به مقصد و بالعکس توسط شیوار امکان شرکت شما در تورهای ما مقدور می شود.
  • برنامه های گشت به انتخاب شما می تواند باشد. شما میتوانید گشت مورد نظر خود را افزوده و یا گشتهایی را که نمیخواهید از برنامه سفرتان حذف نمایید.

تمامی تورهای ما برای میهمانان خارجی با راهنمایان انگلیسی و سایر زبانهای زنده قابل اجرا خواهد بود. با ارزانترین قیمت تور ایرانگردی شیوار را برای میهمانان خارجی خود رزرو نمایید. تمامی تورهای شیوار در حین اجرای تور پشتیبانی 24 ساعته دارند و کیفیت این تورها تضمین شده است. شیوار سیاوشان جزو معدود دفاتر کشور است که امکان صدور ویزای ایران برای میهمانان کشورهای انگلیس و استرالیا و کانادا و آمریکا را علاوه بر امکان صدور ویزای ایران برای سایر ملل دنیا را داراست. برای کسب اطلاعات شرایط و قیمت ویزای ایران با کارشناسان شیوار در تماس باشید.

تماس با ما :

02191014574    –    02195118563

09192120524  –  09335144240

کلیک کنید روی لینک مقابل تا اطلاعات کاملهتل های ایران” را دریافت نمایید

کلیک کنید روی لینک مقابل تا اطلاعات کاملدیدنیهای ایران” را دریافت نمایید

دکمه بازگشت به بالا