رزرواسیون آنلاین شیوار سیاوشان

اگر با خطا در رزرو مواجه می شوید با فیلتر شکن وارد شوید !!!

متاسفانه بعضی از آی پی ها گزارش داریم که فقط با فیلتر شکن کار می کنند اگر سیستم برای شما کار نمیکند با فیلتر شکن باز کنید و هتل یا پرواز خود را چک نمایید.

ما چطور برنامه ریزی کرده ایم ؟

آنهایی که همسفران قدیمی ما هستند می دانند تیم شیوار در اقدامهایی که انجام می دهد درک درست ضروریات و خواست واقعی مشتریان برایش چقدر مهم است. شاید هیچ انگیزه ای بالاتر از حل مشکلات مسافرین مان و ارایه سرویس کارآمد بر اساس نیاز واقعی مشتریانمان وجود نداشته باشد.

تیم تورهای شیوار سیاوشان سالهاست با درک ضرورت راه اندازی رزرواسیون آنلاین برای مخاطبین خود در حال تحلیل و آنالیز نیازهای گردشگران و بررسی همزمان خدمات شرکتهای ارایه دهنده خدمات و از طرفی آنالیز سرویس های داده شده توسط شرکتهای داخلی در بازار است تا بتواند آنچه که نیاز واقعی گردشگران است و خلا آن در ایران وجود دارد را به گردشگران و مخاطبین خود ارایه نماید.

آنچه اکنون ما به آن رسیده ایم حاصل همین تحقیقات جامع است که از دید ما دقیقا آنچیزیست که می تواند خواست و نیاز مشتریان ما باشد. در زیر خلاصه ای از تحلیل ما آمده و راه حلی که می تواند ایده ای فوق العاده برای مخاطبین عزیز سایتمان باشد. با ما همراه باشید در ادامه مطلب.

نیازهای گردشگر ایرانی چیست ؟ 

  • دسترسی راحت به امکانات و سرویس های رزرواسیون های هتل بین المللی همانند شهروندان سایر کشورهای جهان
  • افراد زیادی هستند که به دلیل عدم شناخت با نحوه عملکرد سیستم های رزرواسیون آنلاین و پیچیدگی کار با آن و عدم شناخت به قوانین بین المللی مایل هستند که کلیه کارهای رزرو آنلاین آنها توسط یک ایرانی در ایران انجام شود. و آنها بتوانند سفر خود را مطابق با سلیقه خود از روی این سیستم های رزرواسیون بین المللی طراحی کنند.
  • افراد فراوانی هم هستند که مایل نیستند از خدمات شرکت های خدمات مسافرتی در قالب تور و پکیج های مسافرتی استفاده نمایند و مایل به این هستند که کلیه خدمات سفرشان مستقیم توسط خودشان و بدون واسطه خریداری شود. که ما برای این افراد هم مزیت های فراوانی در سیستم خود تدارک دیده ایم که قطعا ترجیح خواهند داد از سرویس های ما بهره ببرند.
  • سالهاست تحریم های بین المللی ایران امکان استفاده ایرانیان از خدمات پروازهای سوتو را با قیمت های بین المللی آن غیر ممکن کرده است. پروازهای سوتو به پروازهای با مبدا و مقصد غیر از ایران گفته می شود. ولی شیوار با حذف واسطه ها امکان خرید بی واسطه و هم قیمت با نرخهای بین المللی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.
  • بسیاری از مسافرین ما در تجربه ۱۹ ساله فعالیت ما در صنعت گردشگری همیشه برای بدست آوردن معیار صحیح از خرید اقتصادی قیمت های هتل ها و خدمات ما را با قیمتهای سایتهای بزرگی چون بوکینگ دات کام و اکسپدیا و … مقایسه کرده اند. و خواهان خرید خدمات به قیمتهای این سایتها بوده اند که البته در صد در صد مواقع قیمتهای ارایه شده ما پایینتر از قیمتهای سیستم های رزرواسیون بوده است. ولی اکنون این امکان فراهم است هتلها و پرواز های خود را دقیقا به قیمت های مصوب این سایتها بدون یک ریال افزایش قیمت خریداری نمایید.

راه حل شیوار به نیازهای شما ؟ 

شیوار با بررسی و تحلیل بزرگترین و موفق ترین و قدرتمندترین سیستم های بین المللی رزرواسیون جهان در تحقیقی شش ساله سرانجام به راه حلی رسید که امروز متد بزرگترین  و پرفروش ترین سیستم های رزرواسیون جهان است.

سیستم رزرواسیون ما در واقع یک موتور جستجوگر قدرتمند است که درخواست هتل و یا پرواز شما را در بین تمامی سرویس های معتبر بین المللی به اشتراک می گذارد و ارزانترین قیمت ها را بدون اینکه نیازی باشد شما در هزاران سایت جستجو کنید لیست شده در اختیار شما می گذارد. از آنجایی که خدمات ارایه شده همه این وب سایتها یکی است مهمترین عامل برای تصمیم گیری شما قیمت ارزانتر خواهد بود.

در گام بعدی شما مستقیم به وب سایت ارایه دهنده آن قیمت ارزان هدایت خواهید شد. ما هیچ دخل و تصرفی در قیمتهای رقابتی این سایتها نداریم به عبارتی هدف ما درآمد زایی نخواهد بود که اگر اینطور بود قیمتها را با ملاحظه سود شرکت روی سایت خود به شما معرفی می کردیم.

فوانین مهمی که باید بدانید ؟

شیوار در رزروهای مستقیم مسافرین که با کارتهای اعتباری بین المللی انجام خواهند داد هیچ دخل و تصرفی ندارد و به همین خاطر مسئولیتی هم ندارد. به همین خاطر به عزیزانی که مستقیم اقدام می کنند توصیه می کنیم حتما به قوانین و فواعد رزرو دقت داشته باشند که دچار ضرر و زیان مالی جرایم آن نشوند. در این روش خرید از سیستم رزرواسیون آنلاین شیوار طرف حساب شما به عنوان خریدار سایتی است که از روی آن رزرو خود را انجام خواهید داد و پول را به حساب آنها خواهید پرداخت که البته اکثریت این وب سایتها بخش های پشتیبانی انگلیسی زبان قوی هم دارند.

در روش دوم با توجه به عدم شناخت جامع گردشگران به تمام قوانین بین المللی پرواز و رزرو هتل و سفر به کشورهای مختلف پیشنهاد می کنیم که این رزرو ها توسط تیم اجرایی شیوار برای شما انجام شود که در صورت داشتن چنین درخواستی شرکت شیوار علاوه بر هزینه های کارمزدهای بانکی که توسط صراف محاسبه و اعلام می گردد سه درصد کارمزد انجام رزرو از طرف شما را از مبلغ کل اخذ خواهد کرد. اگر هم رزرو و هم پشتیبانی بعد از فروش را بخواهید این مبلغ مجموعا پنج درصد خواهد شد. رزروهای انجام شده با کارمزد سه درصد شامل خدمات پشتیبانی نمی شوند.

برای رزرو هتل در مسیرهایی که شیوار تور اجرا می کند پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به رزرو حتما قیمتهای آن هتل را با کارشناسان فروش ما چک کنید. از آنجایی که نرخ های کارگزاری شرکت شیوار همیشه زیر قیمت های سایتهای رزرواسیون آنلاین بوده و هست می توانید بدین روش پول خود را برای لذت بیشتر از سفرتان ذخیره نمایید.

خیلی مهم :

بازهم تاکید می کنم در خریدهای مستقیم شما با کارتهای اعتباری از سایتهای معتبر بوکینگ و اکسپدیا و هتل دات کام و … که در سیستم رزرواسیون آنلاین شیوار به آنها به طور مستقیم وصل خواهید شد هیچ مسئولیتی متوجه شیوار نخواهد بود و ما تنها امکانی برای شما عزیزان فراهم دیده ایم تا مستقیم و بدون واسطه بتوانید ارزانترین قیمت های هتل ها و پروازهای بین المللی را برای برنامه سفر خود پیدا و خرید نمایید و خدمات پشتیبانی خرید های شما به صورت بسیار حرفه ای توسط این سایتهای بزرگ به زبان انگلیسی در مکاتباتی که با آنها خواهید داشت انجام خواهد شد. و چون خودتان مستقیم اقدام کردید مسئولیت هر اشتباه و خطایی که منجر به خسارت مالی شود بر عهده شماست. 

شرکت شیوار با گرفتن هزینه کارمزد سه درصدی علاوه بر هزینه های صرافی که باید برای پرداخت وجهتان انجام دهید می تواند رزروهای شما را بدون نگرانی از هر خطایی که منجر به جرایم مالی شود برایتان انجام خواهد داد . اگر خدمات ما را با پشتیبانی بعد از رزرو می خواهید کارمزد پرداختی رزروها مجموعا پنج درصد خواهد بود. که در این صورت کلیه امور پشتیبانی سفر شما در مدت انجام سفر بر عهده تیم شیوار خواهد بود با شماره پشتیبانی همیشه در دسترس[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

سایت تورهای ورودی شیوار :  https://en.shivar.org
شرکت شیوار تراول ترکیه :  https://shivar.net
وب سایت شیوار سیاوشان :  https://shivar.org
دکمه بازگشت به بالا
بستن