تورهای خارجی شیوار

تورهای خارجی شیوار

دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان مجری و کارگزار تمامی تورهای خارجی خود است و به همین دلیل هم پشتیبانی 24 ساعته خدمات تور در حین اجرا جزو تعهدات لاینفک ماست در تورهای خارجی شیوار کیفیت مطلوب خدمات و مشاوره درست و بدور از وعده وعیدهای غیر واقعی به مسافرین ارایه می شود .
مسافرین با تصویر حقیقی از آنچه اتفاق خواهد افتاد با ما سفر خواهند داشت. بهترین هتل ها و بهترین برنامه سفر و مناسب ترین قیمت به نسبت کیفیت را به شما پیشنهاد خواهیم داد. و همواره در تمام مدت تصمیم گیری برای سفرتان همانند مشاوری صادق و امین کنار و همراه شما خواهیم بود.

” هدف ما خلق خاطره ای بیاد ماندنی در سفر با مجموعه شیوار است.”

مقاصد گردشگری تورهای خارجی شیوار : 

تخصص شیوار در تورهای خارجی ساحلی است به سواحل جدید و زیبا و ناشناخته جهان. اگر خواهان جهانگردی از جنس متفاوت هستید شیوار شما را به خواسته تان خواهد رساند.
تور موریس ، تور سیشل ، تور ناترانگ، تور دانانگ، تور مالدیو، تور گوا، تور کرالا، تور سریلانکا، تور فیلیپین، تور سوچی روسیه، تور بالی، تور ماکائو، تور هنگ کنگ، تور سنگاپور، تور تایلند، تور لنگکاوی، تور صلاله عمان، تور مسقط عمان، تور قبرس، تور وارنا بلغارستان، تور دبی و … از جمله تورهای ساحلی شیوار است. که شیوار مجری مستقیم آنهاست.
تورهای کشور پهناور و زیبای روسیه و دول اقماری آن شامل تور مسکو، تور سوچی، تور کازان، تور بلاروس، تور کریمه، تور قرقیزستان، تور قزاقستان، تور باکو، تور کروز رودخانه ولگا، تور قطار سیبری تا دریاچه بایکال، تور گلدن رینگ روسیه بخشی دیگر از خدمات شیوار به شماست
تورهای شیوار به اروپا و آفریقا تنها به صورت گروهی اجرا می گردند که برای اطلاع از این برنامه ها باید با مدیر تور شیوار در تماس باشید.

تاریخ اجرای اکثریت تورهای جهانگردی شیوار سیاوشان هر روز هفته در صورت وجود پرواز می تواند باشد و شما می توانید تنوع بالایی از هتلها را تجربه نمایید اگر در پکیجها به هتل مورد نظر و علاقه خود نرسیدید می توانید نرخ تور با هتل درخواستی خود را از کانتر مربوطه در شرکت شیوار مطالبه نمایید.

تور خارجی شیوار تنها محدود به یک مقصد نخواهد شد و شما میتوانید مسیرهایی که مقدور هست را با هم ترکیب کنید و از ما تورهای ترکیبی چند کشور را اگر از نظر مالی اوکی هستید از ما مطالبه نمایید.

شماره های تماس با تور خارجی شیوار شامل شماره های زیر می باشد :  

02191014574

02195118563 —   6 خط

09192120524

09335144240