نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019

Sending
User Review
0 (0 votes)

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019 را با شیوار تجربه کنید. ما در آژانس شیوار سیاوشان تلاش داریم تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و معقول ترین قیمت به شما دندانپزشگان و تاجرین گرامی ارائه دهیم.

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019

درباره نماشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی جنوب چین

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی جنوب چین از سوم تا ششم ماه مارس 2019 در گوانژو برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی جنوب چین یکی از اولین نمایشگاه های دندانپزشکی در چین  بوده که اولین بار در سال 1995 برگزار شده و این رویه 16 سال ادامه داشته است.   تقریبا 30000 هزار نفر بازدید کننده حرفه ای از کشورها و مناطق مختلف برای بازدید از این نمایشگاه شرکت کرده اند. در طول 16 سال این نمایشگاه و برگزارکنندگان آن تلاش های زیادی برای برپایی هر ساله آن داشته اند و آوازه ی این نمایشگاه به سرتاسر دنیا رسیده است بطوری که به عنوان یکی از بزرگ ترین رخدادهای خدماتی در چین و حتی آسیا شناخته می شود.

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019

چه چیزهایی در این نمایشگاه ارائه می شود؟

این نمایشگاه محصولاتی مثل ابزار دندانپزشکی را ارائه می دهد که خود شامل: ابزار عمومی دندانپزشکی، ابزار اندودانتیک، وسایل جراحی، ابزار و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار درمان پریودنتال، ابزار مکانیکی ترمیم، تجهیزات ارتودنسی، دستگاه بیهوشی دندانپزشکی، ابزار حفاظت از دندان و فیره می شود.در صنعت پزشکی و دارویی. با توسعه دندانپزشکی تزیینی چینی و بهبود استانداردهای زندگی مردم و توانایی مصرفی، انتظارات مردم از تکنیک ها و خدمات پزشکی روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه تقاضا برای تجهیزات با کیفیت و درجه بالای دندانپزشکی و مواد، بیشتر از همیشه در حال توسعه و رشد می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید:

021-95118563

09192120524

Whatsapp: 09335144240

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی گوانژو 2019”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com