دیدنی های موریس

آبشار شاماقل موریس – منطقه حفاظت شده بلک ریور اند جورج

Chamarel Waterfall Mauritius

آبشار شاماقل موریس : 

موریس جزیره ای بهشتی در منتهی الیه غرب اقیانوس هند و آبشار شاماقل موریس در قلب منطقه حفاظت شده بلک ریور اند جورج تنها یادگار از اکوسیستم غنی و بکر و دست نخورده جنگلی موریس است.

این آبشار ۲۷۲ فوت ارتفاع یا به عبارتی چیزی حدود ۱۰۰ متر ارتفاع دارد و بلندترین آبشار سرزمین رنگ کمانها جزیره بهشتی موریس است. این آبشار اسمش را از روستایی به همین نام در کنار خود گرفته است. و یکی از جذابتهای اصلی تور جنوب جزیره شیوار در جزیره موریس است.

از آنجایی که تور شیوار از سال ۱۳۸۸ تاکنون مشغول به اجرای تور موریس در ایران است و بخش اعظمی از مسافرین خود را در هتل های ساحلی غربی اسکان داده است. اجرای تور جنوب را همیشه به طور ثابت در برنامه های سفر خود داشته است. این منطقه مملو از جاذبه های متنوع است.

موقعیت مکانی :  

این آبشار در غرب جزیره در ارتفاع ۲۶۰ متری از سطح دریای آزاد و ۸۵۰ فوتی واقع شده است. ما بین منطقه ساوانی و بلک ریور رودخانه du Capano واقع شده است که در منطقه ای به گسل صخره ای سر سبزی می رسد که ارتفاعی ۱۰۰ متری دارد که آبشاری زیبا را در افق دید شما قرار می دهد.

این منطقه تا ساحل فاصله شش کیلومتری دارد و روستای شاماقل با جمعیتی زیر ۱۰۰۰ نفر یک روستای سیز و پشتیبان محیط زیست منطقه است که راه امرار معاش آنها در ارایه خدمات به گردشگران و فعالیتهای محیط زیستی و حفاظتی است.

سازمان های متولی گردشگری و محیط زیستی برنامه ریزی مدون و کاملی در ارایه یک الگوی موفق اکوتوریسم پایدار در این منطقه به انجام رسانده اند که حضور این روستائیان در راستای حفظ طبیعت ضروری باشد.

لینک های مهم : 

دریافت پکیج :  تور موریس

اطلاعات کامل :  هتل های موریس

اطلاعات کامل :  دیدنی های موریس

آبشار شاماقل موریس
آبشار شاماقل موریس
برچسب ها
آبشار چامارل موریس آبشار شاماقل موریس آبشار شمقل موریس آبشارهای موریس ابشار شاماقل موریس تور موریس جاذبه های توریستی موریس جاذبه های سفر به موریس جاذبه های گردشگری موریس جاذبه های موریس جزیره موریس دبدنی های موریس دیدنیهای موریس منطقه بلک ریور موریس موریس

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن