جاذبه های روسیهدیدنی‌ها

باغ گیاه شناسی دندراریوم سوچی | Dendrariy Sochi

این باغ در موقعیت بسیار خوبی نسبت به شهر سوچی قرار گرفته است و از مزایا آن بهره مندی از تله کابینی است که شما را به بام سوچی می رساند و از آنچا علاوه بر لذت از زیباییهای باغ و منظر شگفت انگیز دریای سیاه شما می توانید از زیبایی های چشم انداز شهر لذت ببرید.

معنی واژهدندراری

واژه ی دندراری (Dendrariy) از کلمه ی یونانی Dendron-tree گرفته شده و به معنی “مجموعه ی درختان” می باشد. این مجموعه شامل ۱۷۰۰ گونه ی گیاهی است.
پارک دندراری سوچی در سال ۱۸۹۲ توسط سرگی هودکوف، ناشر روزنامه ی سنت پترزبورگ، ایجاد شد.
کارل لانگاو (Karl Langau)، باغبان مشهوری بود که در اجرای این پروژه نقش داشت. او معتقد بود که نادرترین گیاهان دنیا باید در این باغ پرورش داده شود.
نهال ها، قلمه ها و بذرها از باغ گیاه شناسی نیکیتسکی در یالتا، باغ آلکساندر اولدنبورگسکی در گاگرا و از بهترین باغ های برلین، درسدن و لیپزیگ به اینجا آورده شدند.
پارک دندراریوم سوچی تلفیق متعادلی از باغ های بالکنی ایتالیا و پارک های منظر انگلستان می باشد.
این پارک شامل بخش مدیترانه ای، چینی، استرالیایی، قفقازی، هیمالیایی، ژاپنی و مکزیکی می شود.
به تمام میهمانان و گردشگران که به شهر سوچی سفر می کنند توصیه دیدار از باغ گیاهشناسی دندراریوم سوچی را می کنیم. باغ گیاه شناسی دندراریوم سوچی بازدیدش برای عموم آزاد است. و گردشگران هم با تله کابین و هم بدون تله کابین می توانند از باغ دیدار کنند.

برچسب ها
Dendrariy park sochi باغ گیاه شناسی دندراری سوچی باغ گیاه شناسی دندراریوم سوچی باغ گیاهشناسی دندراریوم پارک دندراریوم سوچی پارک گیاه شناسی دندراری سوچی پارک گیاه شناسی سوچی پارک گیاهشناسی دنداریوم سوچی دندراریوم سوچی سوچی پارک

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن