تور اروپاتورهای خارجیتورهای مسافرتی

تور اروپا نوروز ۹۹ شیوار سیاوشان بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمتها

پیشنهاد های اروپایی ما برای نوروز مناطق گرمسیری اروپا است.

تورهای کشورهای اروپایی برای  ایام نوروز که هنوز اروپا به سمت گرم شدن نرفته است پیشنهاد می شود. مسیرهای جنوب اروپا و شهرهای همجوار با دریای مدیترانه انتخاب گردد. از آنجایی که در ایام نوروز سفارتخانه های اروپایی شلوغ هستند پیشنهاد ما اقدام زودتر برای اخذ ویزا است تا مشکلی برای سفر نوروزی شما ایجاد نشود.

پکیج های تور اروپا نوروز ۹۹ شیوار سیاوشان : 

شیوار سیاوشان این تورها را با یکی از خوشنام ترین کارگزارهای اروپایی در کشور سوئیس بسته که بتواند کیفیت ممتاز خدمات و رضایتمندی مشتریان لاکچری خود را تضمین نماید. حساسیت ما در انتخاب هتل و موقعیت مکانی این هتلها در پکیج ها مشهود است.

تور ۵ روزه پاریس ۱۸ فروردین ۹۹
تور ۵ روزه پاریس ۱۸ فروردین ۹۹
تور اسپانیا پرتغال نوروز ۱۳۹۹
تور اسپانیا پرتغال نوروز ۱۳۹۹
تور پاریس و بارسلون و رم یکم فروردین ۹۹
تور پاریس و بارسلون و رم یکم فروردین ۹۹

 

 

تور لوزان لیسبون ۹ فروردین ۹۹
تور لوزان لیسبون ۹ فروردین ۹۹
تور لوگانو و میلان ۶ فروردین ۹۹
تور لوگانو و میلان ۶ فروردین ۹۹

نکات مهم برای مسافرین تور اروپا نوروز ۹۹ :  

۱-  برای سفر به اروپا عجله نداشته باشید. و مقاصد اروپایی را به عنوان نخستین مقاصد برای سفرهای توریستی خود انتخاب نکنید. با توجه به سخت ویزا دادن سفارتخانه ها به ایرانیها سعی کنید با مدارک کامل و بی نقص و سوابق سفر مکفی که نشان از جهانگرد بودن شماست برای سفر به اروپا اقدام کنید.

۲-  برای نخستین بار سفر به اروپا سعی کنید در قالب تور و با آژانسهای معتبر سفارت اقدام کنید تا شانس گرفتن ویزا برای شما بیشتر باشد.

۳-  گول تبلیغات گمراه کننده برای ویزای تضمینی شنگن را نخورید. این تبلیغات پوچ تنها با هدف سودجویی طراحی شده اند و امنیت ملی و صلاحدیدهای لازم برای ارایه ویزا برای اتحادیه اروپا قطعاً دست اشخاص و یا شرکتهایی که برای ویزای تضمینی اقدام میکنند نیست که بخواهند به شما تضمین ویزا بدهند.

۴- هتل های اروپا از نظر استاندارد در سطح بالایی هستند و در بسیاری از شهرهای مهم اروپا هتلهای ۴ ستاره زیادی را خواهید دید که برای مالیات کمتر سعی میکنند گرید پایینتری را داشته باشند. ولی از نظر کیفیت بالاتر از گرید خود خدمات دهی میکنند. به همین خاطر برای صرفه جویی در هزینه ها سعی کنید از اطلاعات سایتهای تریپ ادوایزر برای بررسی کیفیت هتل استفاده کنید.

۵- در سفرهای اروپا موقعیت مکانی هتل بسیار حایز اهمیت است. شیوار توانایی اجرای تورهای اختصاصی با هتلهای بسیار لاکچری در اروپا را دارد. به همین خاطر اگر خواهان دریافت پکیج روی هتلهای لاکچری هستید با ما تماس بگیرید.

کلیک کنید روی لینک مقابل برای تورهای اروپا شیوار سیاوشان

کلیک کنید روی لینک مقابل برای دیدنی های اروپا 

کلیک کنید روی لینک مقابل برای هتل های اروپا

وب سایت انگلیسی زبان شیوار :  Travel to IRAN

تور اروپا
تور اروپا
تور اروپا
تور اروپا
تور ایتالیا
تور ایتالیا
تور روم ایتالیا
تور روم ایتالیا
تور میلان ایتالیا
تور میلان ایتالیا
تور میلان ایتالیا
تور میلان ایتالیا
تورهای ارزان قیمت اروپا
تورهای ارزان قیمت اروپا
تورهای اروپا
تورهای اروپا
تورهای اروپا
تورهای اروپا
تورهای اروپا
تورهای اروپا
برچسب ها
تور آلمان تور اتریش تور ارزان قیمت اروپا تور اروپا تور اروپا ارزان قیمت تور اروپا فروردین 99 تور اروپا نوروز 98 تور اروپا نوروز 99 تور اسپانیا تور ایتالیا تور پاریس تور پراگ چک تور پرتغال تور چک تور چکسلواکی تور سوئیس تور فرانسه تور لوکس اروپا تور مجارستان تور هلند تور یونان تورهای اروپا

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

  1. ممنونم از شما که صادقانه و شرافتمندانه کار میکنید همیشه از نحوه سرویس دهی شما راضی بودم و لذت بردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن