تورتورهای ایران گردی

تور اصفهان بهار 98 | تور اصفهان 98 | Esfahan Tour

 تور اصفهان ویژه بهار 98:

تور سه روزه اصفهان
تور سه روزه اصفهان

تور اصفهان سه روزه
تور اصفهان سه روزه

 


تور اصفهان سه روزه
تور اصفهان سه روزه

تور اصفهان نوروز 98:


Esfahan Tour


با توجه به محدودیت پروازهای سیستمی با نرخ مصوب خواهشمندیم جهت تورهای هوایی سریعتر اقدام شود و در صورت پر شدن پرواز سیستمی امکان تهیه پروازهای غیرقابل استرداد با نرخ های بالاتر مقدور می باشد.

اصفهان شهری قدیمی و با اصالت با مردمانی هنرمند و صنعت گر است. موزه معماری اسلامی ایران در شهر اصفهان است. آثار جاودانه ای چون میدان نقش جهان با مساجد بزرگی چون مسجد امام و شیخ لطف الله و عمارت عالی قاپو شاهکار معماری عصر صفوی و بازار زیبای قیصریه تزئین گر قلب تاریخی اصفهان است عمارت هشت بهشت و مسجد جامع اصفهان و پل های تاریخی دوران شاه عباس و منار جنبان و … همگی مهر تاییدی است بر اصالت تاریخی این شهر و پتانسیل های عالی گردشگری این شهر پر آوازه .  تور هوایی اصفهان پاییز ۹۷ و همینطور تورهای زمینی آن هر روز هفته قابلیت اجرا دارد در تور اصفهان گردی پاییز ۹۷ ما ، شما می توانید هتل و نوع وسیله نقلیه و تعداد گشت ها و مدت تور را به انتخاب خود تعیین نمایید شما می توانید تور اصفهان پاییز ۹۷ ما را با هر تور ایرانگردی دیگر ما ترکیب و چندین شهر را در یک برنامه واحد چند هفته ای بازدید داشته باشید و هماهنگی جهت ترانسفر بین شهرهای انتخابی را به ما بسپارید. تورهای ما کنسلی و تغییر تاریخ ندارند مگر برای موارد فورس ماژور .   تور اصفهان پاییز ۹۷ فرصتی خواهد بود برای شناخت بخش بزرگی از تاریخ و تمدن و فرهنگ سرزمینی که به آن تعلق داریم . این شهر پر آوازه در طی قرون متمادی تاریخ پر فراز و نشیبی به خود دیده است در طی قرون بارها به عنوان پاییتخی با شکوه در اوج شکوه و شهرت بود و در ادواری هم در معرض غارت و ویرانی عظیم ولی هر بار بهتر از گذشته از زیر بار ویرانی ها سر بر آورده و ثابت کرده عزم مردمان سخت کوش این دیار با هیچ تجاوزی نه تنها ویران نخواهد شد بلکه کاملتر و بالغ تر از گذشته جلوه خواهد کرد. با توجه به اینکه ما در شهر اصفهان فقط ۲ هتل  ۵ ستاره داریم در صورت تمایل به تهیه تور روی هتل های ۵ ستاره سریعتر اقدام کنید.

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

برچسب ها
نمایش بیشتر

تور های شیوار سیاوشان

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن