تور داخلی تک شهرتورهای داخلیتورهای مسافرتی
تازه‌ها

تور اصفهان نوروز۹۹ و زمستان ۹۸ | تور اصفهانگردی | Esfahan Tour

تور هوایی و زمینی اصفهان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را با ما تجربه کنید.

شهر اصفهان یکی از تاریخی ترین شهرهای کشور است.

آثاری در این شهر زیبا در قلب کشور تاریخی ایران خواهید یافت که شناسنامه و هویت ایرانی را در خود دارند.

میدان نقش جهان شکوه معماری سبک صفوی را به رخ می کشد و مسجد جامع این شهر موزه جامع معماری عصر اسلامی از سبک شبستانی تا سبک آذری را در خود دارد.

پلهای تاریخی این شهر و خانه های تاریخی این شهر هر کدام گوشه ای از معماری شگفت انگیز ایرانیان را به تصویر می کشد.


تور اصفهان نوروز 99
اصفهان نوروز ۹۹

تور زمینی اصفهان
تور زمینی اصفهان

تور هوایی اصفهان


انگیزه ها در تور داخلی به اصفهان : 

اصفهان شهری قدیمی و با اصالت با مردمانی هنرمند و صنعت گر است. موزه معماری اسلامی ایران در شهر اصفهان است. آثار جاودانه ای چون میدان نقش جهان با مساجد بزرگی چون مسجد امام و شیخ لطف الله و عمارت عالی قاپو شاهکار معماری عصر صفوی و بازار زیبای قیصریه تزئین گر قلب تاریخی اصفهان است.

عمارت هشت بهشت و مسجد جامع اصفهان و پل های تاریخی دوران شاه عباس و منار جنبان و … همگی مهر تاییدی است بر اصالت تاریخی این شهر و پتانسیل های عالی گردشگری این شهر پر آوازه .

نکاتی مهم برای مسافرین تور اصفهان : 

تور هوایی اصفهان و همینطور تورهای زمینی اصفهان هر روز هفته قابلیت اجرا دارد در تور اصفهان گردی ما ، شما می توانید هتل و نوع وسیله نقلیه و تعداد گشت ها و مدت تور را به انتخاب خود تعیین نمایید شما می توانید

تور زمینی اصفهان و تور هوایی اصفهان ما را با هر تور ایرانگردی دیگر ما ترکیب و چندین شهر را در یک برنامه واحد چند هفته ای بازدید داشته باشید و هماهنگی جهت ترانسفر بین شهرهای انتخابی را به ما بسپارید.

تورهای ما کنسلی و تغییر تاریخ ندارند مگر برای موارد فورس ماژور .

تور شهر اصفهان فرصتی خواهد بود برای شناخت بخش بزرگی از تاریخ و تمدن و فرهنگ سرزمینی که به آن تعلق داریم . این شهر پر آوازه در طی قرون متمادی تاریخ پر فراز و نشیبی به خود دیده است

در طی قرون بارها به عنوان پاییتخی با شکوه در اوج شکوه و شهرت بود و در ادواری هم در معرض غارت و ویرانی عظیم ولی هر بار بهتر از گذشته از زیر بار ویرانی ها سر بر آورده و ثابت کرده عزم مردمان سخت کوش این دیار با هیچ تجاوزی نه تنها ویران نخواهد شد بلکه کاملتر و بالغ تر از گذشته جلوه خواهد کرد.

با توجه به اینکه ما در شهر اصفهان فقط ۲ هتل  ۵ ستاره داریم در صورت تمایل به تهیه تور روی هتل های ۵ ستاره سریعتر اقدام کنید.

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن