تور داخلی تک شهرتورهای داخلیتورهای مسافرتی

تور بندرعباس | تور بندر عباس ویژه پاییز ۹۸

تور بندرعباس و قشم و هرمز

تور بندرعباس ویژه پاییز
تور بندرعباس ویژه پاییز

بندرعباس مرکز استان هرمزگان بندرگاهی با قدمت و شهری تاریخی که در سفرنامه های متعدد از آن نام برده شده است. این شهر تاریخی یکی از بندرگاههای اصلی ترانزیت کالا در ایران محسوب می شود که به سبب وجود راه آهن سراسری در این شهر از زمان حکومت پهلوی اول تا امروز و فرودگاه فعال که بیشترین پرواز ورودی را در فرودگاه های جنوب ایران دارد بسیار شهر حایز اهمیتی به حساب می آید. از دید جاذبه های گردشگری علاوه بر وجود جزایر زیبای هرمز و قشم و کیش وهنگام در اطراف این بندرگاه که هر یک جاذبه های منحصر به فرد خود را دارد. منطقه بکر حفاظت شده گنو را در نزدیکی خود دارد که چشمه آبگرم بسیار معروفی دارد. که هر ساله پذیرای گردشگران فراوانی از نقاط مختلف ایران است. علاوه بر این آبگرم در یکی از غارهای منطقه گنو نوعی ماهی زندگی می کند که در کل دنیا فقط در همین غار این گونه ماهی زندگی می کند و از ارزش زیست محیطی بسیار بالایی برخوردار است. معبد هندوهای بندر عباس تنها معبد هندو در ایران و حمام و مسجد گله داری جاذبه های دیگر سفر شما به بندر عباس است.

اطلاعات تور

در تور بندرعباس شما اقامت در هتل های ۵ ستاره را تجربه خواهید کرد هتل هما، هتل بین المللی خلیج فارس، هتل هرمز از ۵ ستاره های جنوب ایران هستند که در تور بندرعباس شیوار سیاوشان شما می توانید به انتخاب خود هر یک از آنها را انتخاب نمایید.
تور بندرعباس هر روز هفته اجرا می گردد و شما می توانید مدت تور، تاریخ آغاز تور، هتل، نوع حمل و نقل و حتی برنامه گشت را به انتخاب خود تنظیم نمایید . ما تنها مجری درخواست های شما خواهیم بود
در ادامه توجه شما را به دو عکس از جاذبه های گردشگری بندر عباس جلب می نمایم عکس اول منطقه حفاظت شده گنو بندر عباس است و عکس دوم تنها معبد هندوها در ایران که این معبد را در برنامه های گشت تور بندرعباس تجربه خواهید کرد .

تور بندرعباس
تور بندرعباس
تور بندرعباس
تور بندرعباس

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن