تورهای ترکیبی ایرانگردیتورهای مسافرتی

تور ترکیبی ایرانگردی اصفهان و شیراز و بوشهر

تور ترکیبی اصفهان و شیراز و بوشهر

این تور با پرواز از بندر بوشهر آغاز می گردد. و پس از اقامت دو روزه در بندر بوشهر و بازدید از جاذبه های بوشهر با سفر زمینی به شیراز و از شیراز به اصفهان و اصفهان به تهران پرواز خواهید داشت. و از جاذبه ها و اماکن تاریخی دیدن خواهید کرد. در طول سفر تور ترکیبی اصفهان و شیراز و بوشهر تیم مستقر ترانسفر استقبال و بدرقه ما و گشت همواره همراه شما خواهند بود. تا لحظات تکرار نشدنی را برای شما رقم بزنند. با توجه به برنامه گشت کلیه با هماهنگی شما قابلیت اجرا خواهند داشت و هزینه ورودیه ها و لیدر بر عهده دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان می باشد.


تور ترکیبی ایرانگردی

اگر به دنبال تورهای جدید هستید و اگر قصد تجربه ای متفاوت در سفرهای بهاره و تابستانه هستید. و اگر تمایلی ندارید در قالب گروه های بزرگ ایرانی به سفر ایرانگردی یا جهانگردی بروید تورهای خاص ما بهترین انتخاب است. ما بهترین گزینه های پروازی با گلچینی از بهترین و لوکس ترین هتل های جهان با برنامه ریزی حرفه ای را به شما تقدیم می کنیم و عقیده ما این است که کیفیت را هیچگاه قربانی قیمت نکنیم. و به خاطر قیمت گردشگر را از دیدن زیباییهای توریستی یک کشور محروم نکنیم.

 


۲شب اصفهان ، ۲شب شیراز ، ۲شب بوشهر

ترکیبی اصفهان و شیراز و بوشهر
ترکیبی اصفهان و شیراز و بوشهر

 

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

  1. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو
    بهترین سایت ها هستید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن