تور عمانتورهای خارجیتورهای مسافرتی
تازه‌ها

تور عمان زمستان ۹۹ با تضمین ارزانترین قیمتها- شروع از ۶ میلیون

شیوار کارگزار تورهای عمان در ایران با تیم مستقر فارسی زبان


برای مشاهده کلیه اطلاعات لازم هتلها و دیدنی های عمان روی لینکهای بالا کلیک کنید.

شیوار سیاوشان کارگزار تورهای عمان در ایران با ارزانترین قیمت ممکن است تیم مستقر فارسی زبان ما در کشور عمان کلیه خدمات سفر شما را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت اجرا خواهند کرد.

کلیه هتلهای کشور عمان و تمامی اتاقهای این هتلها بنا به خواسته شما با مناسب ترین قیمت قابل رزرو برای شما عزیزان است. با خرید تور از شیوار تمامی خدمات در کمتر از ۱ ساعت رزرو و تقدیم حضورتان خواهد گردید.

کامل ترین پکیج برای سفر به عمان از تمامی شهرهای ایران که پرواز دارند. را از شیوار بخواهید.

تور شهر مسقط عمان با پرواز مستقیم از تهران، بندرعباس، لار، شیراز و قشم اکنون با پروازهای موجود قابل اجرا می باشد. برای دریافت قیمت از سایر شهرها با کانتر فروش در تماس باشید.

شیوار سیاوشان کارگزار بزرگ تورهای عمان پایینترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمات را تضمین می کند.

تور عمان با پرواز از تهران :  

قیمت ها روی پایه نرخ پروازی بسته شده اند برای اطلاع از قیمت دقیق تور برای تاریخ درخواستی خود با کارشناسان فروش شیوار تماس بگیرید.

تور عمان زمستان ۹۹ از تهران
تور عمان زمستان ۹۹ از تهران

تور مسقط عمان با پرواز از شیراز :

قیمت ها روی پایه نرخ پروازی بسته شده اند برای اطلاع از قیمت دقیق تور برای تاریخ درخواستی خود با کارشناسان فروش شیوار تماس بگیرید.

تور عمان زمستان 99
تور عمان زمستان ۹۹ از شیراز

تور عمان زمستان ۹۹ رفت از تهران و برگشت به شیراز :  

تور عمان زمستان ۹۹ تهران مسقط شیراز
تور عمان زمستان ۹۹ تهران مسقط شیراز

نکات کلیدی برای مسافرین تور عمان :  

دولت عمان در بازگشایی مرزهای خود از مورخه ۲ دسامبر سال ۲۰۲۰ برای ورود گردشگران نکات مهمی را در بخشنامه های متعددی که تاکنون نشر داده به شرح زیر نشر داده است با توجه به اینکه بخش زیادی از این مطالب تنها در مقام حرف باقی مانده و بخشنامه اجرایی آن هنوز به بخش های مربوطه ابلاغ نشده است لازم به توضیح می دانم ملاک ما آنچیزی است که اکنون در عمان عمل می شود و اگر هر تغییری اعمال گردد متعاقبا در همین صفحه اطلاعات بروز رسانی می گردد.متن اطلاعیه : 

آخرین اطلاعیه های کشور عمان بعد از بستن مرزها در سوم دی ماه :

اطلاعیه جدید کمیته عالی کرونا در سلطنت عمان درباره بازگشایی مرزها

کمیته عالی کرونا در سلطنت عمان در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد که محدودیت سفر مسافران برای ورود و خروج در همه اماکن مرزی که از از هفته پیش وضع شده، ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی رفع محدودیت خواهد شد.
بنابراین، مرزهای زمینی، هوایی و دریایی به روی مسافران بازگشایی می شود.
همچنین براساس این اطلاعیه، مسافرانیکه به این کشور سفر می‌کنند، می‌بایست قبل از سفر، نسبت به آزمایش تشخیص بیماری کووید ۱۹ اقدام کرده و پس از ورود مجدد در اماکن مرزی، آزمایش جدیدی ارایه کنند.
ادامه طرح دستبند الکترونیک رهگیر برای اشخاصیکه بیش از هفت روز قصد سفر به عمان دارند نیز همچنان در دستور کار نهادهای این کشور قرار دارد.

اطلاعیه دوم : 

? مسافرین محترم به مقصدکشور عمان
با توجه به تصمیم ستاد مقابله با کرونا بر اتمام دستور منع ورود و خروج از راه های مختلف زمینی،هوایی و دریایی به کشور عمان در ساعت ۱۲ بامداد سه شنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۲۰ مبنی بر مراقبت از افراد جامعه در برابر انتشار انواع مختلف ویروس کووید ۱۹ شرایط زیر را جهت ورود مسافران محترم به کشور عمان وضع نمونده است:

 1. همه مسافران قبل از ورود به کشور عمان باید تست کرونا(PCR) انجا داده و برگه تست کرونا همراه داشته باشند  لازم به ذکر است که برگه تست کرونا تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز معتبر می باشد
 2. قانون معافیت از قرنطینه برای مسافرانی که قصد دارن کمتر از ۷ روز در عمان اقامت داشته باشند لغو گردید
 3. انجام موارد ذیل ضروری می‌باشد در صورت عدم انجام از ورود مسافر به کشور عمان جلوگیری میشود
 • نصب و ثبت نام در اپلیکیشن ترصد قبل از ورود به کشور عمان
 • انجام و ارائه تست pcr مبنی بر منفی بودن و عدم ابتلا به کویید ۱۹ هنگام ورود به کشور عمان ( اعتبار تست نهایتا ۷۲ ساعت قبل از پرواز )
 • داشتن بیمه سلامت برای مسافرین غیر عمانی که شامل هزینه های کووید۱۹ بشود الزامیست شهروندان عمانی، کشورهای خلیج عربی ، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و همچنین افراد دارای کارت درمان مجانی که از این قانون مستثنی می باشند.

?هنگام ورود به فرودگاه های کشور عمان تست پی سی آر گرفته میشود.

?نصب دستبند دیجیتال در فرودگاه به مدت ۷ روز ،درصورت نبود هیچگونه علائمی از بیماری دراین بازه زمانی دستبند برداشته میشود ،مشروط بر اینکه روز هشتم تست pcr مجدد انجام شود

 

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از «خبرگزاری عمان» (ONR)، صدور ویزای گردشگری عمان برای اتباع خارجی از جمله ایرانیان از سر گرفته شده است و مسافرانی که قصد اقامت ده یا هفت روزه دارند، از قوانین اجباری قرنطینه معاف هستند.
صدور ویزای گردشگری عمان تنها برای گروه‌های گردشگری سازمان‌یافته توسط هتل‌ها یا شرکت‌های مسافرتی، میسر خواهد بود.

شرایط آزمایش «پی‌سی‌آر» (PCR) برای ورود به عمان: 

– همه‌ی مسافران ورودی باید گزارش معتبری مبنی بر منفی‌بودن تست پی‌سی‌آر خود که حداکثر ۹۶ ساعت پیش از پرواز انجام شده است، ارائه کنند. همچنین، در بدو ورود به فرودگاه‌های عمان آزمایش دیگری نیز به‌جهت اطمینان از آن‌ها گرفته خواهد شد.

 •  مسافرانی که به قصد اقامت‌های کوتاه‌مدت (هفت روز یا کمتر از آن) به عمان سفر می‌کنند، در صورتی که جواب آزمایش پی‌سی‌آر آن‌ها در فرودگاه‌ عمان منفی باشد، از قرنطینه معافند.
 •  مسافرانی که قصد دارند به‌مدت ده روز در عمان اقامت کنند و بلیط برگشت معتبر دارند، از قوانین اجباری قرنطینه معاف هستند.
 •  مسافرانی که قصد دارند بیش از هفت روز در عمان اقامت کنند، باید علاوه بر ارائه‌ی نتیجه تست پی‌سی‌آر و سپری‌کردن ۱۴ روز قرنطینه، از مچ‌بند رهگیری “HMushrif” در طول دوران قرنطینه خود استفاده کنند. لازم به‌ذکر است این مچ‌بند‌های هوشمند با اپلیکشن “Hmushrif” در گوشی‌های همراه لینک شده و هزینه‌ی استفاده از آن ۲۵ ریال (واحد پول عمان) خواهد بود.
 •  اگر مسافر بخواهد مدت زمان قرنطینه را کاهش دهد، باید در روز هشتم تست پی‌سی‌آر انجام داده و در صورت منفی‌بودن جواب آزمایش می‌تواند ضمن تحویل مچ‌بند رهگیری، از قرنطینه خارج شود.
 •  در صورتی که جواب آزمایش مسافر در روز هشتم مثبت باشد، باید از زمان انجام تست، به‌مدت ۱۰ روز در قرنطینه سپری کند.
 •  تنها شهروندان عمانی، ساکنان عمان با اجازه‌ی اقامت معتبر و اتباع شورای همکاری خلیج‌فارس می‌توانند بدون نیاز به تایید قبلی به عمان سفر کنند.
 •  اتباع شورای همکاری خلیج‌فارس می‌توانند با کارت شناسایی ملی (ID) یا گذرنامه خود به عمان سفر کنند.
 •  مسافران غیرعمانی تنها در صورتی که دارای بیمه‌ی درمانی بین‌المللی با پوشش حداقل یک ماه از هزینه‌های درمان ویروس «کرونا» باشند. مجاز به ورود به کشور عمان هستند.
 •  کودکان پانزده سال و کوچک‌تر و دیپلمات‌ها و خانواده‌های آن‌ها از انجام تست پی‌سی‌‌‌آر و استفاده از مچ‌بندهای رهگیری معاف هستند.
 •  خدمه‌های هواپیمایی از انجام تست پی‌سی‌آر، قوانین قرنطینه و مچ‌بندهای ردیاب معاف هستند.
 •  مسافرانی که از بیماری «کرونا» بهبود یافته‌اند؛ اما نتایج تست پی‌سی‌آر آن‌ها مثبت شده است، تنها پس از ارائه‌ی مدرکی معتبر مبنی بر کامل‌بودن دوره‌ی قرنطینه پیش از انجام تست، می‌توانند به عمان سفر کنند.
 •  مسافران باید پیش از سفر به عمان، برنامه‌ی هوشمند “Tarassud+”را دانلود کرده و برای ثبت‌نام در آن اقدام کنند، همچنین ضروری است پیش از ورود به عمان برگه‌ی ثبت‌نام خود را به‌صورت چاپی با خود به‌همراه داشته باشند.علاوه بر این، مسافران باید مبلغ ۲۵ ریال (واحد ملی پول عمان) را برای انجام تست «کووید-۱۹» از طریق این برنامه پرداخت کنند.
 •  دانلود برنامه‌ی “HMushrif” جهت پرداخت هزینه‌ی مچ‌بند ردیاب الکترونیکی برای مسافرانی که قصد اقامت‌ بیش از هفت روز دارند، الزامی است.

متنی که مطالعه کردید ترجمه عین بخشنامه است ولی لازم به توضیح می دانیم که مسافرین محترم از تهران می بایست حتما تست پی سی آر از آزمایشگاههای معتبر مورد تایید ایرلاین تابان تهیه نمایند. علاوه بر این تست در فرودگاه مسقط هم به هزینه مسافر از وی تست پی سی آر مجدد گرفته خواهد شد که جوابش در فرودگاه در بازه زمانی یکساعته داده خواهد شد. هزینه این تست در فرودگاه عمان حدود ۲۵ ریال عمانی است.

مسافرین پرواز شیراز می بایست علاوه بر تست پی سی آر گواهی سلامت از یکی از پزشکان معتبر تهیه نمایند و به همراه تست پی سی آر همراه خود داشته باشند. و نکته دیگر اینکه همراه داشتن بلیط برگشت و واچر هتل و مبلغ سیصد دلار به ازای هر نفر علاوه بر هزینه هایی که در فرودگاه دارید برای هر ایرانی الزامی می باشد.

جالب است بدانید که برای مسافرینی که بلیط برگشت آنها اوپن است شرایط ورود همانند شرایط ورود برای مسافرینی است که بالای ۱۰ روز خواهان اقامت هستند و به همین خاطر شامل شرایط قرنطینه خواهند شد.

سفر به عمان بدون ویزا از کی عملیاتی خواهد شد ؟ 

قبل از مطالعه در مورد این بخشنامه لازم به توضیح میدانم که هنوز برای سفر به عمان شهروندان ایرانی نیاز به ویزا دارند و این بخشنامه هنوز حالت عملیاتی پیدا نکرده است البته در اشاره ای که از قبل شده بود احتمالا از اول ۲۰۲۱ اجرایی خواهد شد که باید منتظر بود و دید .

ضوابط جدید سلطنت عمان برای معافیت گردشگران جهت سفر ده روزه به این کشور

 • سلطنت عمان شهروندان ۱۰۳ کشور خارجی را از دریافت روادید ورود برای سفر ده روزه، معاف کرد.
 • پلیس سلطنتی عمان ضمن اعلام این خبر افزوده است که این معافیت در راستای رونق گردشگری انجام شده و متقاضیان سفر می بایست پیش از سفر، رزرو قبلی هتل، بیمه و بلیط برگشت را تهیه کنند.
 • براساس گزارش‌ها، شهروندان ایرانی نیز در لیست ۱۰۳ کشور مورد معافیت سفر ده روزه وجود دارد اما کسانیکه نیازمند مدت بیشتری هستند می بایست ویزای گردشگری یکماهه دریافت کنند.
 • زمان دقیق اجرایی این بخشنامه اعلام نشده است ولی پیشتر اعلام شده بود که از سال ۲۰۲۱ اجرایی خواهد شد.
 • این ویزای ده روزه گردشگری رایگان و غیر قابل تمدید است.

تور عمان زمستان ۹۹ با ارزانترین قیمت بازار :::»» تماس بگیرید : 

نرخ های گارانتی و ارزانترین قیمتهای بازار را از ما بخواهید. شیوار در این تاریخ خدمات را به صورت گارانتی و پروازهای چارتر با ارزانترین قیمتهای ممکن ارایه می نماید. همراه شیوار باشید در سفری بیاد ماندنی به سواحل زیبای عمان.

سفر به کشور عمان  یکی از مقاصد جذاب برای کارمندی و کارگری و سرمایه گذاری و تجارت در سالهای اخیر برای ایرانیها بوده است.چنین جایگاهی حاصل پایه قوی پولی و اقتصاد پویای این شهر ساحلی است.

مسافرین ایرانی که با هدف کاری به مسقط سفر می کنند به دلیل تمایل آنها به کاهش حداکثری هزینه های سفر عموما سفرشان به مسقط را از شیراز انجام می دهند که بتوانند با حداقل هزینه سفرشان انجام بشود.

البته اگر پروازهای قشم و کیش راه اندازی بشود هم جزو گزینه ها برای این دسته از مسافرین می توانند باشد. که با توجه به دسترسی ارزانتر به آن می تواند یکی از انتخابهای مسافرین محترم باشد. شیوار پروازهای این مسیرها را با ارزانترین قیمت به شما ارایه می نماید.

شماره تماس های شیوار :  ۰۲۱۹۱۰۱۴۵۷۴  شش داخلی

 

انگیزه های سفر به عمان : 

مسقط پایتخت یکی از ثروتمندترین شیخ نشینان عرب حاشیه خلیج فارس است که روابط بسیار خوب سیاسی و تجاری با ایران دارد. بسیاری از تجار تجارت با عمانیها را به تجارت با اماراتیها ترجیح می دهند.

همینطور می تواند این کشور بازار خوبی برای صادرات محصولات ایرانی باشد. در سالهای اخیر به دلیل فشار تحریم ها و محدودیتهای تجارت بین المللی برای تجار و صادرکنندگان ایران خیلیها به عمان کوچ کرده اند.

هتل های ارزان شهری ما می تواند گزینه هایی ایده آل برای انجام کارهای تجاری و بازرگانی شما عزیزان باشد. عمان چندین سال است که سرمایه گذاریهای سنگینی برای جذب گردشگر و بهره مندی از مواهب اقتصادی صنعت توریسم انجام داده است.

هتل های بزرگ و برندهای بین المللی هتل داری همچون شانگری لا و گرند حیات و شرایتون هتل های خوبی در شهر مسقط دارند.

برای بهره مندی از شگفتی های سواحل سحر آمیز این منطقه زیبا می توانید از هتل های ریزورت ارایه شده در پکیج استفاده نمایید و اوقاتی خوش و آرام بدور از هیاهوی رایج در سایر مسیرهای متداول گردشگری را در هتل های ریزورت عمان تجربه نمایید.

تست کرونا در فرودگاه عمان :  

جالب است بدانید عمان اعتقادی به نتایج آزمایش آزمایشگاههای هیچ کشوری ندارد به همین خاطر واحد در خود فرودگاه بسیار مجهز و بزرگ راه اندازی کرده است که در کوتاهترین زمان ممکن از مسافرین ورودی آزمایش پی سی آر می گیرد و نیم ساعته به گفته خودشان جواب می دهد که در صورت منفی شدن تست اجازه ورود خواهید داشت به همین خاطر بیست و پنج ریال عمانی همراه داشته باشید که هزینه این تست الزامی را داشته باشید.

وب سایت انگلیسی زبان شیوار :  Travel to IRAN

 

تور مسقط عمان
تور مسقط عمان

تور مسقط عمان
تور مسقط عمان

تور عمان زمستان ۹۹
تور عمان زمستان ۹۹

تور مسقط عمان
تور مسقط عمان

تور مسقط عمان
تور مسقط عمان

تور عمان زمستان ۹۹
تور عمان زمستان ۹۹

تور مسقط عمان
تور مسقط عمان

تور عمان زمستان ۹۹
تور عمان زمستان ۹۹

تور مسقط عمان
تور ۳ شب و چهار روزه مسقط عمان

تور مسقط عمان
کارگزار تور عمان

تور مسقط عمان
مجری مستقیم تور عمان

تور مسقط عمان
کارگزار تور عمان

تور مسقط عمان
مجری مستقیم تور عمان

تور مسقط عمان
کارگزار تور عمان

تور مسقط عمان
مجری مستقیم عمان

تور عمان پاییز 96
مجری مستقیم تور عمان

ساحل هتل شانگری لا عمان
ساحل هتل شانگری لا عمان

تور عمان پاییز 96
قیمت تور عمان

تور عمان پاییز 96
قیمت تور عمان

مسجد جامع سلطان قابوس
مسجد جامع سلطان قابوس

مسجد جامع سلطان قابوس
مسجد جامع سلطان قابوس

تور عمان
قیمت تور عمان

تور عمان
قیمت تور عمان

 

برچسب ها
97 برترین هتل های عمان بهترین کارگزار تور عمان در تهران بهترین هتل های 5 ستاره عمان بهترین هتل های عمان تور ارزان قیمت عمان تور عمان آبان ماه 1400 تور عمان آبان ماه 97 تور عمان آبان ماه 98 تور عمان آبان ماه 99 تور عمان آذر ماه 1400 تور عمان آذر ماه 97 تور عمان آذر ماه 98 تور عمان آذر ماه 99 تور عمان اردیبهشت ماه 1400 تور عمان اردیبهشت ماه 97 تور عمان اردیبهشت ماه 98 تور عمان اردیبهشت ماه 99 تور عمان ارزان قیمت تور عمان از اردبیل تور عمان از ارومیه تور عمان از اصفهان تور عمان از اهواز تور عمان از بندرعباس تور عمان از بوشهر تور عمان از تبریز تور عمان از چابهار تور عمان از رشت تور عمان از زاهدان تور عمان از ساری تور عمان از شمال تور عمان از شیراز تور عمان از قشم تور عمان از کرمان تور عمان از کرمانشاه تور عمان از کیش تور عمان از مشهد تور عمان از همدان تور عمان اسفند ماه 1400 تور عمان اسفند ماه 97 تور عمان اسفند ماه 98 تور عمان اسفند ماه 99 تور عمان بهمن ماه 1400 تور عمان بهمن ماه 97 تور عمان بهمن ماه 98 تور عمان بهمن ماه 99 تور عمان پاییز 1400 تور عمان پاییز 96 تور عمان پاییز 97 تور عمان پاییز 98 تور عمان پاییز 99 تور عمان خرداد ماه 1400 تور عمان خرداد ماه 97 تور عمان خرداد ماه 98 تور عمان خرداد ماه 99 تور عمان دیماه 1400 تور عمان دیماه 97 تور عمان دیماه 98 تور عمان دیماه 99 تور عمان زمستان 1400 تور عمان زمستان 97 تور عمان زمستان 98 تور عمان زمستان 99 تور عمان فروردین ماه 1400 تور عمان فروردین ماه 97 تور عمان فروردین ماه 98 تور عمان فروردین ماه 99 تور عمان مهر ماه 1400 تور عمان مهر ماه 98 تور عمان مهر ماه 99 تور عمان نوروز 1400 تور عمان نوروز 97 تور عمان نوروز 98 تور عمان نوروز 99 تور لوکس عمان تور مسقط پاییز ۹۶ تور مسقط عمان آبان ماه 1400 تور مسقط عمان آبان ماه 96 تور مسقط عمان آبان ماه 97 تور مسقط عمان آبان ماه 98 تور مسقط عمان آبان ماه 99 تور مسقط عمان آذر ماه 1400 تور مسقط عمان آذر ماه 96 تور مسقط عمان آذر ماه 97 تور مسقط عمان آذر ماه 98 تور مسقط عمان آذر ماه 99 تور مسقط عمان اردیبهشت 1400 تور مسقط عمان اردیبهشت 96 تور مسقط عمان اردیبهشت 97 تور مسقط عمان اردیبهشت 98 تور مسقط عمان اردیبهشت 99 تور مسقط عمان از اصفهان تور مسقط عمان از انزلی تور مسقط عمان از اهواز تور مسقط عمان از بوشهر تور مسقط عمان از تنکابن تور مسقط عمان از چابهار تور مسقط عمان از خرم آباد تور مسقط عمان از رامسر تور مسقط عمان از رشت تور مسقط عمان از ساری تور مسقط عمان از شهرکرد تور مسقط عمان از شیراز تور مسقط عمان از قائمشهر تور مسقط عمان از کرمان تور مسقط عمان از لاهیجان تور مسقط عمان از مشهد تور مسقط عمان از یزد تور مسقط عمان اسفند ماه 1400 تور مسقط عمان اسفند ماه 96 تور مسقط عمان اسفند ماه 97 تور مسقط عمان اسفند ماه 98 تور مسقط عمان اسفند ماه 99 تور مسقط عمان بهار 1400 تور مسقط عمان بهار 96 تور مسقط عمان بهار 97 تور مسقط عمان بهار 98 تور مسقط عمان بهار 99 تور مسقط عمان بهمن ماه 1400 تور مسقط عمان بهمن ماه 96 تور مسقط عمان بهمن ماه 97 تور مسقط عمان بهمن ماه 98 تور مسقط عمان بهمن ماه 99 تور مسقط عمان پاییز 1400 تور مسقط عمان پاییز ۹۶ تور مسقط عمان پاییز 97 تور مسقط عمان پاییز 98 تور مسقط عمان پاییز 99 تور مسقط عمان تبریز تور مسقط عمان دی ماه 1400 تور مسقط عمان دی ماه 96 تور مسقط عمان دی ماه 97 تور مسقط عمان دی ماه 98 تور مسقط عمان دی ماه 99 تور مسقط عمان زمستان 1400 تور مسقط عمان زمستان 96 تور مسقط عمان زمستان 97 تور مسقط عمان زمستان 98 تور مسقط عمان زمستان 99 تور مسقط عمان شمال تور مسقط عمان فروردین 1400 تور مسقط عمان فروردین 96 تور مسقط عمان فروردین 97 تور مسقط عمان فروردین 98 تور مسقط عمان فروردین 99 تور مسقط عمان نوروز 1400 تور مسقط عمان نوروز 96 تور مسقط عمان نوروز 97 تور مسقط عمان نوروز 98 تور مسقط عمان نوروز 99 قیمت تور عمان قیمت تور عمانپ قیمت تور مسقط عمان کارگزار تور عمان کارگزار تور عمان در ایران مجری مستقیم تور عمان نرخ تور عمان نرخ تور مسقط عمان هزینه تور عمان هزینه تور مسقط عمان

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن