تور کاشان | Kashan Tours

Sending
User Review
0 (0 votes)

تور کاشان :


KASHAN TOUR


کاشان شهری در نزدیکی تهران با قدمتی ۱۱ هزار ساله است این شهر تاریخی یکی از زیباترین شهرهای تاریخی ایران و جهان به حساب می آید که اگر زمان برای بازدید از تمامی جلوه های تاریخی پر شکوه آن داشته باشید یکی از زیباترین و بهترین تجربه ها در تورهای تاریخی و فرهنگی و شهرگردی را خواهید داشت.

جالب است بدانید که باستانشناس معروف گیرشمن آلمانی کار حفاری بر روی تپه ای را انجام داد که یکی از نخستین سکونتگاههای بشر یکجا نشین در این شهر تاریخی بوده است. تپه سیلک کاشان مربوط به کاسی ها است . گیرشمن در این تپه خیلی از نخستین های تاریخ بشر را در کاوش های خود پیدا کرد که در زمان خود در دنیا بسیار سر و صدا به پا کرد.

خانه های تاریخی کاشان آوازه ای جهانی دارد و از تکنیک های معماری آن در بسیاری از طرح های امروزی معماری جهان استفاده شده است. خانه تاریخی عباسیان زیباترین خانه تاریخی جهان است. که فقط  تزئینات این خانه تاریخی ۳۰ سال کار برده است. در تور کاشان شیوار سیاوشان شما اقامت در زیباترین خانه های تاریخی شهر کاشان را تجربه خواهید کرد و امکان بازدید از تمامی جاذبه های تاریخی این شهر برایتان مقدور می باشد.

باغ فین کاشان که برای بسیاری از ایرانیها به قتلگاه امیر کبیر وزیر شایسته دوران قاجار و داستان مشعل جاودانه اش معروف است یکی از شاهکارهای باغ های ایرانی محسوب می گردد.که وقتی از دیدگاه تخصصی معماری به بررسی آن بپردازیم به ارزش های معماری و تاریخی آن پی خواهیم برد.

در اطراف شهر کاشان بزرگترین شهر زیر زمینی ایران با سه طبقه شهر در زیر زمین به نام شهر باستانی اوئی و چهار تاقی نیاسر که سازه ای نجومی است و روستاهای توریستی ابیانه ، بیدهند، سیدهند، کامو و جوشقان و … جاذبه هایی است که در مدت اقامتتان در شهر کاشان در تور کاشان می توانید از آنها بازدید داشته باشید.

در تور دو و چند روزه کاشان می توانید جلوه های طبیعی منحصر به فرد کاشان را ببینید همچون کویر مرنجاب ، دریاچه نمک ، کویر متین آباد، قصر بهرام و پارک ملی کویر و غار کهک و غار چال نخجیر

برای دریافت قیمت تور کاشان با دفتر تماس بگیرید

به زودی جاذبه های گردشگری شهر کاشان در قسمت جاذبه های گردشگری کاشان معرفی خواهد شد.

نقشه کاشان در گوگل مپ

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “تور کاشان | Kashan Tours”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com