تور یزد نوروز ۹8 | تور یزد زمینی

تور یزد نوروز ۹۵
تور یزد نوروز ۹۵
تور یزد نوروز ۹۵
Sending
User Review
5 (1 vote)

تور یزد نوروز 98


Yazd Tour


تور یزد نوروز 98 یکی از بهترین تورهای یزد موجود در بازار خواهد بود . برترین هتل های شهر یزد با معماری اصیل سنتی با کامل ترین برنامه گشت که شامل کاملترین برنامه گشت شهری یزد و کامل ترین برنامه گشت شهری میبد و شامل بازدید از شهر زیبا و تاریخی یزد است. علاوه بر این گشتها شما می توانید تورهای آپشنال کویر زیبای یزد به همراه برنامه مفرح و شاد شتر سواری و تور رصد  و ستاره شناسی در تنها کاروانسرای مدور جهان کاروانسرای زین الدین را هم از ما خریداری نمایید.


شما می توانید تور یزد را برای مدت 4روز و یا بیشتر درخواست نمایید و اجباری در خرید تور به مدت سه شب نیست در ضمن تاریخ آغاز تورهای ما می تواند هر روز هفته باشد ما این تور را به صورت روزانه اجرا می نماییم به همین خاطر تنها کافی است به تور ما ملحق شوید. شهر تاریخی یزد اولین شهر خشتی جهان و شهر میبد دومین شهر خشتی جهان است. قدیمی ترین قنات جهان از یزد گذر می کند و بلندترین بادگیر جهان در باغ دولت آباد این شهر قرار گرفته است. جالبتر اینکه هیچ شهری همانند یزد مرکزیت برای زرتشتیان ندارد و مقدس ترین و اصلی ترین نیایشگاههای زرتشتیان جهان در یزد واقع شده است. بلندترین ایوان در مساجد تاریخی جهان در مسجد جامع یزد است و موزه قنات آن گنجینه ای ارزشمند از تاریخ قنات یزد و ایران است. به امید لذت از زیباییها و دیدنی های یزد. به زودی جاذبه های گردشگری استان یزد یکی از تاریخی ترین و دیدنی ترین استانهای ایران را در قسمت دیدنی ها و جاذبه های ایرانگردی تقدیم حضور شما خواهیم کرد.

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

کوه عقاب تفت

کوه عقاب تفت

کویر بافق یزد

کویر بافق یزد

کویر بافق یزد

کویر بافق یزد

کویر بافق یزد

کویر بافق یزد

یزد شهر بادگیرها

یزد شهر بادگیرها

میدان امیر چخماق یزد

میدان امیر چخماق یزد

مسجد جامع یزد

مسجد جامع یزد

برج کبوتر خانه میبد

برج کبوتر خانه میبد

مسجد جامع یزد

مسجد جامع یزد

تور یزد

تور یزد

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “تور یزد نوروز ۹8 | تور یزد زمینی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com