تور بالیتور مالزی و سنگاپورتورهای مسافرتی

تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی

این تور یک تور کاملاً لاکچری است که شروع آن از کوالالامپور و برگشت آن از بالی خواهد بود عموماً تورهای مالزی و تور بالی به صورت جداگانه بسته می شوند ولی با پرواز چارتری قطر ایرویز  این امکان مقدور خواهد بود که این دو مقصد جالب را در کنار هم داشته باشید.

اگر تعداد شب های اقامت در بالی برای شما کافی نیست می توانید تعداد شب های اقامت در بالی را افزایش دهید. و این امکان در این پکیج مقدور می باشد. روز سفر و هتل های محل اقامت به انتخاب شما از پکیج می باشد.

اطلاعات تور

در تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطر ایرویز شما ابتدا شهر زیبا و توریستی کوالالامپور را بازدید خواهید داشت و بعد از آن به دیدار جزیره زیبای بالی خواهید رفت که جزیره پادشاهان اندونزی بوده و در ادوار تاریخی به عنوان یک مکان مقدس و تفریح گاه شاهان اندونزی بوده است. بالی یکی از نگین های مشهور اقیانوس هند است که طبیعت مسحور کننده آن و هتل های فوق مجلل آن آوازه ای جهانی دارند.و مشتاقان به آرامش و آرمیدن در دامان چشم اندازهای بکر طبیعی و شور و شعور معماری تلفیقی مدرن و سنتی اندونزیایی را سیراب کرده و شما را به رویایی چند روزه در متعالی ترین جلوه توریسم می برد.

شهر کوالالامپور تلفیقی از مدرنیت و سنت ها و باورهای مالزیایی و فروشگاههای متعدد و ارزان قیمت و مراکز تفریحی متعدد است . که همه این تنوع را می توانید در کنار هم داشته باشید.

ما سعی کردیم در تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی تاکید بر لوکس بودن هتل ها و اقامتگاه ها داشته باشیم به همین دلیل انتخاب هتل های ۵ ستاره با آگاهی خاصی انجام پذیرفته است امید است با انتخاب این تور سفری متفاوت را برای خود و خانواده انتخاب نمایید.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز یکی از برترین خطوط هوایی منطقه و جهان است که به خاطر کیفیت و سرویس دهی خوب آن اعتباری جهانی برای خود کسب کرده است که این امر برای پروازهای طولانی از اهمیت بالایی برخوردار است. واقعیت آنجاست که با پرواز قطر ایرویز نه تنها نگران تاخیرهای طولانی نخواهید بود بلکه امکان استفاده از پروازی امن با مدرن ترین هواپیماهای جهان در کنار امکاناتی که به صورت شخصی برای شما در داخل پرواز فراهم است را خواهید داشت همانند تلویزیون شخصی که قابلیت انتخاب برنامه مورد علاقه خود را به صورت شخصی خواهید داشت و امکان گوش دادن به موسیقی به قابلیت کنترل فردی آن و کترینگ خوب و نظم و انضباط خوبی که این خط هوایی در ارایه سرویس لاکچری خود به مسافرین خود دارد. و جالب است بدانید همه این سرویس ها را با قیمت هایی بسیار نزدیک به قیمت ایرلاین های داخلی در دسترس خواهید داشت.

مطالب تکمیلی درباره جاذبه های گردشگری مالزی و جاذبه های گردشگری جزیره بالی اندونزی را در بخش دیدنی های سایت می توانید پیگیری نمایید.

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی با پرواز قطری
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطری

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی با پرواز قطر ایرویز
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطر ایرویز

طبیعت بالی
طبیعت بالی

سواحل بالی
سواحل بالی

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی با پرواز قطر ایرویز
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطر ایرویز

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی با پرواز قطر ایرویز
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطر ایرویز

هتل های بالی
هتل های بالی

تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی با پرواز قطر ایرویز
تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی با پرواز قطر ایرویز

هتل های بالی
هتل های بالی

هتل های بالی
هتل های بالی

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

تور ۴ شب کوالالامپور و ۴ شب بالی در نقشه گوگل مپ :

برچسب ها
تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی تور بالی با پرواز قطر ایرویز تور ترکیبی کوالالامپور مالزی و جزیره بالی اندونزی تور ترکیبی مالزی و اندونزی تور کوالا و بالی آبان ماه 1400 تور کوالا و بالی آبان ماه 96 تور کوالا و بالی آبان ماه 97 تور کوالا و بالی آبان ماه 98 تور کوالا و بالی آبان ماه 99 تور کوالا و بالی آذر ماه 1400 تور کوالا و بالی آذر ماه 95 تور کوالا و بالی آذر ماه 96 تور کوالا و بالی آذر ماه 97 تور کوالا و بالی آذر ماه 98 تور کوالا و بالی آذر ماه 99 تور کوالا و بالی اردیبهشت ماه 1400 تور کوالا و بالی اردیبهشت ماه 96 تور کوالا و بالی اردیبهشت ماه 97 تور کوالا و بالی اردیبهشت ماه 98 تور کوالا و بالی اردیبهشت ماه 99 تور کوالا و بالی اسفند ماه 1400 تور کوالا و بالی اسفند ماه 95 تور کوالا و بالی اسفند ماه 96 تور کوالا و بالی اسفند ماه 97 تور کوالا و بالی اسفند ماه 98 تور کوالا و بالی اسفند ماه 99 تور کوالا و بالی بهمن ماه 1400 تور کوالا و بالی بهمن ماه 95 تور کوالا و بالی بهمن ماه 96 تور کوالا و بالی بهمن ماه 97 تور کوالا و بالی بهمن ماه 98 تور کوالا و بالی بهمن ماه 99 تور کوالا و بالی تیر ماه 1400 تور کوالا و بالی تیر ماه 96 تور کوالا و بالی تیر ماه 97 تور کوالا و بالی تیر ماه 98 تور کوالا و بالی تیر ماه 99 تور کوالا و بالی خرداد ماه 1400 تور کوالا و بالی خرداد ماه 96 تور کوالا و بالی خرداد ماه 97 تور کوالا و بالی خرداد ماه 98 تور کوالا و بالی خرداد ماه 99 تور کوالا و بالی دی ماه 1400 تور کوالا و بالی دی ماه 95 تور کوالا و بالی دی ماه 96 تور کوالا و بالی دی ماه 97 تور کوالا و بالی دی ماه 98 تور کوالا و بالی دی ماه 99 تور کوالا و بالی شهریور ماه 1400 تور کوالا و بالی شهریور ماه 96 تور کوالا و بالی شهریور ماه 97 تور کوالا و بالی شهریور ماه 98 تور کوالا و بالی شهریور ماه 99 تور کوالا و بالی مرداد ماه 1400 تور کوالا و بالی مرداد ماه 96 تور کوالا و بالی مرداد ماه 97 تور کوالا و بالی مرداد ماه 98 تور کوالا و بالی مرداد ماه 99 تور کوالا و بالی مهر ماه 1400 تور کوالا و بالی مهر ماه 96 تور کوالا و بالی مهر ماه 97 تور کوالا و بالی مهر ماه 98 تور کوالا و بالی مهر ماه 99 تور کوالا و بالی نوروز 1400 تور کوالا و بالی نوروز 95 تور کوالا و بالی نوروز 96 تور کوالا و بالی نوروز 97 تور کوالا و بالی نوروز 98 تور کوالا و بالی نوروز 99 تور مالزی با پرواز قطر ایرویز تور مالزی و اندونزی تور مالزی و جزیره بالی قیمت تور 4 شب کوالالامپور و 4 شب بالی اندونزی قیمت تور مالزی و بالی نرخ تور کوالالامپور و بالی نرخ تور کوالالامپور و بالی با پرواز قطر ایرویز

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن