دیدنی های ویتنام

طبیعت ویتنام |دریاچه هوآن کیم قلب معنوی شهر هانوی!

Hoan Kiem Lake

• دریاچه هوآن کیم|عکس+موقعیت مکانی+تاریخچه

دریاچه هوآن کیم نشان دهنده قلب معنوی شهر هانوی است. این دریاچه عموما مردم ویتنامی را به یاد داستانی افسانه ای در مورد همین نام، آموزش سنتی و فداکاری ژنرال تران هونگ دائو(Tran Hung Dao) می اندازد. دریاچه هوآن کیم که در وسط یکی از شلوغ ترین خیابان های پایتخت ویتنام قرار دارد، درختان و سایه بان های فراوانی را برای اینکه از شلوغی به سمت آرامش فرار کنید به شما نشان میدهد.

افسانه ی پشت دریاچه هوآن کیم چیست؟

این معبد بازدیدکنندگان زیادی را از مردم محلی گرفته تا خارجی که میخواهند از سر و صدا و سرعت دیوانه کننده ماشین های شهر دور شوند، به خود جذب می کند.
دریاچه هوآن کیم که قلب هانوی در نظر گرفته می شود، یک نقطه افسانه ای است که باعث می شود در میان بسیاری از دریاچه های دیگر در شمال ویتنام برجسته تر دیده شود.

افسانه می گوید که پادشاه بهشت به ​​امپراتور لی تای تو(Ly Thai To) یک شمشیر جادویی اعطا کرد که امپراطور لی تای تو از آن برای مبارزه با استعمارگران چین استفاده کرد و سربلند تر از همیشه پیروز شد. پس از جنگ، امپراطور شمشیر جادویی را به یک لاک پشت غول پیکر بازگرداند و آن شمشیر را گرفت و در اعماق این دریاچه ناپدید شد تا شمشیر را به صاحبان اصلی خود بازگرداند.
مردم محلی به دلیل وفادار بودن و اعتقاد داشتن به این افسانه، نام این دریاچه را “Ho Hoan Kiem” که به معنای “دریاچه شمشیر برگردانده شده” است، نامیدند.

جزیره ی کوچکی که در دریاچه است چه نام دارد؟

در مرکز دریاچه، جزیره کوچکی با ساختمانی باستانی به نام “برج لاک پشت” وجود دارد که به یاد این افسانه ساخته شده است. این جزیره با نام جزیره جید( Jade) شناخته می شود که از طریق پل هاک(Huc) یا پل خورشید در حال طلوع(Rising Sun) قابل دسترسی است.
حتی خود پل نمادی جذاب با مواد چوبی قرمز رنگ است. با عبور از پل Huc، معبد Ngoc Son در جلوی چشمان شما خواهد بود. معبد Ngoc Son که در قرن هجدهم ساخته شده است، عمدتاً به قهرمان جنگ، ژنرال تران هونگ دائو اختصاص داده شده است، که یک نیروی مسلح متشکل از ۳۰۰٫۰۰۰ سرباز را شکست داد . این لشکر مسلح را امپراتور مغولستان Kublai Kham در قرن سیزدهم برای حمله به ویتنام فرستاده بود.

• لاک پشت های در جال انقراض با صدف نرم:

در داخل معبد، محراب هایی وجود دارد که به تران هونگ دائو اختصاص داده شده است. همچنین  آثار باستانی ای از جنس سرامیک، و نمونه ای از یک لاک پشت غول پیکر که به وزن ۲۵۰ کیلوگرم یافت شده بود، حفظ شده است. لاک‌پشت‌های بزرگ با صدف نرم که متاسفانه در حال انقراض هستند در دریاچه Hoan Kiem زندگی می‌کنند. دیدن یکی از این لاک پشت های غول پیکر برای دوستداران محیط زیست و طبیعت به نوعی خوش شانسی است.

چه زمانی برای سفر به این دریاچه مناسب است؟

جمعه ها تا یکشنبه ها معمولا زمان مناسبی برای گشت و گذار در دریاچه هوآن کیم و برج تاتل(Tuttle Tower)است. به دلیل ممنوعیت تردد در این منطقه از ساعت ۷ بعد از ظهر تا نیمه‌شب، تفریحات مردم فضای این اماکن را فرا میگیرد. اگر به دنبال یک پیاده روی صبحگاهی خوب یا لذت بردن از قهوه ای آرام در طول اقامت خود در هانوی هستید، دریاچه هوآن کیم مکان خوبی برای شما خواهد بود.

• لینک تورهای خارجی 

• لینک هتل های معرفی شده در سایت

• لینک جاذبه های گردشگری معرفی شده در سایت شیوار

موقعیت مکانی دریاچه

عکس هایی از دریاچه هوآن کیم

دریاچه هوآن کیم
دریاچه هوآن کیم

طبیعت ویتنام
طبیعت ویتنام

عکسهای طبیعت ویتنام
عکسهای طبیعت ویتنام

دریاچه در ویتنام
دریاچه در ویتنام

عکس از طبیعت ویتنام
عکس از طبیعت ویتنام

طبیعت زیبای ویتنام
طبیعت زیبای ویتنام

طبیعت در ویتنام
طبیعت در ویتنام

هوآن کیم
هوآن کیم

طبیعت ویتنام
طبیعت ویتنام

کشور ویتنام
کشور ویتنام

برچسب ها
آژانس مادر تور هوشی مینه و هانوی و مویینه ویتنام ارزان ترین هتل های ویتنام برترین هتل های ویتنام برنامه تور ویتنام بلیط تور ویتنام بهترین هتل های ویتنام بهترین هتل های ویتنام کدامند پکیج تور ویتنام تور ارزان ویتنام از تهران تور برای ویتنام تور به ویتنام تور جزایر ویتنام تور سفر به ویتنام تور سواحل ناترانگ و هانوی ویتنام تور شهر هانوی ویتنام تور ناترانگ و هانوی و هالونگ بی ویتنام تور ناترانگ و هانوی ویتنام تور هانوی تور هانوی و دانانگ و هوشی مینه تور هانوی و دانانگ و هوشی مینه ویتنام تور هانوی و هوشی مینه مویینه تور هانوی ویتنام تور هوشی مین و هانوی و دانانگ تور هوشی مین و هانوی و مویینه تور هوشی مینه و دانانگ و هانوی تور هوشی مینه و موئینه و هانوی و هالونگ بی ویتنام تور هوشی مینه و هانوی تور هوشی مینه و هانوی دانانگ تور هوشی مینه و هانوی و فانتیت و هالونگ بی و موئینه تور هوشی مینه و هانوی و موئینه تور ویتنام تور ویتنام ۱۴۰۲ تور ویتنام ارزان تور ویتنام از ایران تور ویتنام از مشهد تور ویتنام برای عید تور ویتنام تابستان 1402 تور ویتنام نوروز ۱۴۰۲ تور ویتنام و کامبوج دریاچه هوآن کیم رزرو آنلاین هتل های ویتنام رزرو اینترنتی هتل های ویتنام رزرو هتل های ویتنام رزرواسیون آنلاین هتل های ویتنام رزرواسیون اینترنتی هتل های ویتنام رزرواسیون هتل های ویتنام طبیعت در ویتنام طبیعت زیبای ویتنام طبیعت کشور ویتنام طبیعت ویتنام عکس از طبیعت ویتنام عکسهای طبیعت ویتنام قیمت تور به ویتنام قیمت تور ویتنام قیمت تور ویتنام ۱۴۰۲ قیمت تور ویتنام از شیراز قیمت هتل های ویتنام کارگزار هتل های ویتنام مجری مستقیم تور ویتنام هتل های ویتنام هتل های ویتنام در مویینه هزینه تور به ویتنام هوآن کیم

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن