دیدنی های بالی

مزارع برنج تگالالانگ اوبود بالی ، منظره ای از دل بهشت

Tegallalang Rice Terraces in Bali

مزارع برنج تگالالانگ اوبود |عکس+موقعیت مکانی+امکانات هتل

مزارع برنج تگالالانگ اوبود به خاطر شالیزار های برنج و سیستم آبیاری نوآورانه‌شان شهرت دارند. گفته می شود که سیستم آبیاری سنتی بالی که به عنوان سوباک شناخته می شود، توسط مرد شریفی به نام Rsi Markandeya در قرن هشتم ایجاد شده . تگالالانگ منظره پلکانی بسیار باشکوه در اوبود دارد و بقیه در روستاهای Pejeng و Campuhan هستند.

مزارع برنج تگالالانگ به تنهایی منظره‌ای زیبا می سازند. اما جلوتر از شما و به سمت دوردست دره این منظره گسترش می‌یابد. موقعیت مکانی مرتفعی که این مزارع دارند،باعث ایجاد فضایی خنک می شود. همچنین مکان شناخته شده ای برای گردشگران است زیرا می توانند کمی توقف کنند و عکس بگیرند. نقاشان و دوستداران طبیعت نیز از بازدید از این مکان لذت می برند. علاوه بر این، در نزدیکی مزارع، کیوسک ها و کافه های هنری متعددی وجود دارد.


• جاذبه های دیگری از اندونزی که ممکن است برایتان جالب باشد:

برای دریافت اطلاعات از هر بخش بر روی آن کلیک کنید

مزارع برنج تگالالانگ با چشم اندازی که دارد و در دسترس همه بودن، فرصتی عالی برای عکس گرفتن به همه ارائه می دهد. چشم اندازی که می توانید مشاهده کنید به سمت پایین و دور تراس های برنج در دامنه های آن سوی دره ادامه می یابد. در نتیجه منظره ای پر طرفدار است. هر چند که حتی اگر طرفدار هم نداشته باشد، در اهمیت این دره تغییری ایجاد نمی شود. زیرا که اهمیت آن به تاریخ و پیشینه باستانی اش می باشد.

تجربه ی عکس گرفتن با بزرگان محلی :

بزرگان محلی که مالک زمین هایی هستند و کار زراعت زمین را انجام می دهند، اغلب بازدیدکنندگان را دعوت می کنند تا نوشیدنی های نارگیل سبز شان را امتحان کنند، و یا کلاه های بافته شده ای که از برگ نارگیل است را، خریداری کنند. برخی حتی برای عکس گرفتن با شما ژست می گیرند. 

• قلمرو صنعتگران تگالالانگ:

دهکده کوچک Pakudui قلمرو صنعتگران تگالالانگ است و مکانی عالی برای دیدن استعدادهای محلی می باشد. در اینجا انواع خارق العاده ای از کارهای چوبی و کنده کاری های تزئینی را می توانید مشاهده کنید. روستاییان و صنعتگران بالیایی اشکال مختلفی از مجسمه‌ها را می توانند بسازنند، در واقع، در طول نسل‌ها و یا در نتیجه فرآیندی خلاقانه و رو به رشد با استفاده از طبیعی‌ترین وسایل (چوب) ساخته شده‌اند.

• گارودای پرنده مانند :

در طول زمانی که در دهکده Pakudui هستید، متوجه حضور شخصیتی اسطوره ای و خاص خواهید شد. و آن کسی نیست جز Garuda گارودا. سایر حکاکی‌های موجود،شیرهای افسانه‌ای، اسب‌ها، پیکره‌های انسان، سگ‌ها، اژدها، گلدان‌ها، قورباغه‌ها، کانگوروها، گربه‌ها، توتم‌ ها(روح محافظ شخص)، پانل‌ها، درها، پنجره‌ها، میزها و موارد دیگر را به تصویر می‌کشند. برخی هنرمندان حتی دایناسورهایی در مقیاس بزرگ می سازند. با این حال، به نظر می رسد که گارودای پرنده مانند – نماد ملی اندونزی – همیشه در میان خلاقیت ها اول بوده است.

برخی از فروشندگان سوغاتی و کشاورزان قدیمی ممکن است کمی روی قیمت ها سفت و سخت باشند. با این حال، هیچ قیمت ثابتی وجود ندارد، بنابراین فراموش نکنید که می توانید روی قیمت ها به مذاکره بپردازید. 

در حالی که مزارع برنج به عنوان جاذبه ای مهم در تگالالانگ عمل می‌کنند، گزینه‌های دیگری مثل خرید سوغاتی در کنار جاده‌ها هم وجود دارد و سفر به روستای Pakudui هم ارزش وقتی که می گذارید را دارد. همچنین شما می توانید حکاکی‌های باشکوه و اشکال هنری چوبی را که در امتداد جاده روستایی کوچک و پرپیچ‌وخم ردیف شده‌اند، مشاهده کنید.

دیدنی های بالی
دیدنی های بالی

دیدنی های تالالانگ
دیدنی های تالالانگ

جاذبه های اوبود
جاذبه های اوبود

جاذبه های اوبود بالی
جاذبه های اوبود بالی

مزارع برنج بالی
مزارع برنج بالی

دیدنی های بالی
دیدنی های بالی

دیدنی های اوبود بالی
دیدنی های اوبود بالی

جاذبه های اوبود بالی
جاذبه های اوبود بالی

مزارع برنج بالی
مزارع برنج بالی

جاذبه های طبیعی اوبود بالی
جاذبه های طبیعی اوبود بالی

مزارع برنج بالی
مزارع برنج بالی

دیدنی های بالی
دیدنی های بالی

جاذبه های بالی
جاذبه های بالی

مزارع برنج بالی
مزارع برنج بالی

جاذبه های بالی
جاذبه های بالی


موقعیت مکانی :

برچسب ها
دیدنی های اوبود دیدنی های بالی مزارع برنج تگالالانگ مزارع برنج تگالالانگ اوبود مزارع برنج تگالالانگ اوبود بالی

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن