تور اکراین

سفر ارزان به کیِف با تور اوکراین

با تور کیف سفری ارزان به اوکراین را تجربه کنید

این شهر خاستگاه تاریخ روس هاست. به عبارتی اولین بار نام از قوم روس یا رس و سرزمین روس ها در کشور اکراین برده شد. تور اوکراین دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان شما را به قلب این تاریخ کهن می‌برد. این سرزمین تاریخی تاریخ پر فراز و نشیبی را در پیشینه خود دارد. همین امر اوکراین را به مقصد مهم گردشگری بدل کرده است.

خاطرات دردناک جنگ جهانی دوم و بعد ردپای حکومت اتحاد جماهیر شوروی در این کشور مشهود است. ولی مردمان با فرهنگ و متمدن این شهر هیچگاه در مقابل سختی ها از پا ننشسته و تمدنی ارزشمند را میراث داری کرده اند. شهر کیف یک شهر زنده و بسیار زیبا و دوست داشتنی است.

شرایط و توضیحات تور اوکراین

تور کیف اوکراین شیوار هر جمعه برای شهریور ۹۸ اجرا می گردد. لازم به توضیح می‌دانیم که مسافرین تور کیف اوکراین به دلیل مشکلاتی که سایر هموطنان ما در مهاجرت غیر قانونی ایجاد کرده اند تنها مجاز به گشت در شهر اکراین هستند و هر گشت شهری خارج از اوکراین نیاز به هماهنگی قبلی قبل از عزیمت به سفر و خرید آن تور از عوامل این شرکت در کشور اوکراین دارد. بنا به تعهدی که این شرکت در رعایت موازین قانونی در کشور اوکراین دارد شانس گرفتن ویزای ما بالاتر رفته و راحتتر برای ویزا اقدام و اخذ خواهیم نمود.

تور های تخصصی کشور روسیه

شیوار کارگزار تخصصی تورهای حرفه ای به کشور پهناور روسیه است از تور مسکو، تور سوچی، تور کازان، تور بلاروس، تور قرقیزستان، تور کروز ولگا، تور قطار سیبری، تور گلدن رینگ روسیه، تور باکو، تور ارمنستان، تور گرجستان، تور قزاقستان، تور تاجیکستان و تور کریمه می توان به عنوان سایر تورهای شیوار در مسیر کشور روسیه و جمهوری های تازه استقلال یافته آن نام برد.

تور اکراین شهریور 98
تور اوکراین شهریور ۹۸

 

تصویری از کشور اوکراین - شرایط تور اوکراین
شرایط تور اوکراین

 

تور اوکراین
تور اوکراین
برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *