تورهای ترکیبی ایرانگردیتورهای مسافرتی

تور ترکیبی اصفهان و کاشان | تور زمینی اصفهان و کاشان ویژه تابستان ۹۸

ترکیبی اصفهان و کاشان

این تور ، تور کلاسیک ایرانگردی است که پیشنهاد ما شروع تور از تهران با اتوبوس صبح است و در ادامه مسیر به صورت زمینی دیدار از باقی شهرها انجام خواهد شد. اصفهان شکوه و جلال و بلوغ معماری اسلامی ما را به تصویر می کشد و در پایان این کاشان است که یادآوری می کند که ایرانیان از چند قرن پیش در این فلات یکجانشینی و ساخت تمدنی جدید را آغاز کرده اند و در این تور ترکیبی اصفهان و کاشان شما با شناسنامه و هویت ایرانیها در یک شش روز آشنا خواهید شد. مدت اقامت به انتخاب شما قابلیت زیاد شدن دارد شما می توانید تعداد شب های اقامت و برنامه گشت خود را افزوده یا کم کنید.

تور ترکیبی

در تور ترکیبی اصفهان و کاشان شما می توانید ترکیب هتل های مورد نظر خود را انتخاب و از کانتر مربوطه قیمت آنها را بخواهید به عبارتی شما محدود به هتل های اعلامی در این پکیج نیستید و می توانید بنا به سلیقه شخصی هتل های خود را انتخاب نمایید و بدانید شیوار محدودیتی در انتخاب هتل ها ندارد. در مورد وسیله نقلیه هم نوع وسیله نقلیه به انتخاب شما قابل تغییر است تاریخ آغاز تور هم به انتخاب شما خواهد بود تیم توانمند شیوار با ۲۸ تیم مستقر در ۲۸ شهر ایران در شهرهای مهم و توریستی این کشور اجرای روزانه تورهای گردشگری را دارد به همین خاطر شما هر روز هفته که بخواهید می توانید برنامه سفر خود را آغاز نموده و به گروه های ما ملحق شوید. شیوار با تیمی مجرب و پشتیبانی ۲۴ ساعته تورهای در حال اجرا امنیت خاطر و آرامش و ثبت خاطره ای بیاد ماندنی را به شما هدیه خواهد داد. شما حتی می توانید شهرهای دیگر را به این برنامه تور بیفزایید و یا گشت های خاصی اگر خواستید را از کانتر مربوطه تور خود مطالبه نمایید. ما می توانیم حتی تورهای شما را به صورت اختصاصی با دریافت هزینه مختصر اضافه تر اجرا نماییم و اگر مایل نیستید تایم سفرتان در قالب گروهی هدر برود و از زمان تور خود مفیدتر استفاده نمایید در این قالب در خدمت شما خواهیم بود.

 

۲ شب اصفهان + ۱ شب کاشانتور ترکیبی اصفهان و کاشان


 


تور ترکیبی کاشان و اصفهان و شیراز و یزد
تور ترکیبی کاشان و اصفهان
تور ترکیبی اصفهان+شیراز+کاشان+بوشهر
تور ترکیبی اصفهان+شیراز+کاشان+بوشهر
تور شیراز و اصفهان
تور شیراز و اصفهان
برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن