تورتورهای ایران گردی

تور رامسر | تور شمال ایران | تور شمال گردی | تور متل قو | تور نمک آبرود

تور رامسر | تور شمال ایران | تور نمک آبرود


با راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان در شمال ایران و در شهر توریستی تنکابن مقاصد رامسر و تنکابن و نشتارود و عباس آباد و متل قو و نمک آبرود و چالوس و نوشهر و نور هم به مسیرهای تورهای روزانه ایرانگردی شیوار افزوده گردید. قیمت های جدول زیر بدون هزینه پرواز از مبداء تا فرودگاه نوشهر یا فرودگاه رامسر و یا ترمینال های اتوبوسرانی یا تاکسیرانی شهر مقصد است. برای محاسبه نرخ نهایی بهای بلیط را به آن بیفزایید. مزیت تورهای روزانه در این است که شما مقید به تاریخ معین شده نیستید و می توانید برای کل ۷ روز هفته مسافر بگیرید و از طرفی نگران رسیدن به حدنصاب تشکیل تور نخواهید بود به عبارتی حتی اگر شما یک مسافر هم داشته باشید می توانید بدون نگرانی مطمئن باشید که تور وی تحت هر شرایطی اجرا می گردد. تیم اجرایی دفتر خدمات مسافرتی شیوار از مجریان قدیمی و با سابقه در ۲۳ شهر دیگر ایران است که بیش از ۱۷ سال در این زمینه فعالیت می کند. تمامی تورهای شیوار در حین اجرا پشتیبانی ۲۴ ساعته شبانه روزی دارند و سرویس دهی پاسخگو و متعهد به ارایه کیفیت مطلوب از ویژگی های بارز خدمات ماست.


شیوار کارگزار تورهای شمال این قیمتها را به همکاران آژانسی ارایه می نماید و مسافرین می بایست تمامی قیمتها را + ۲۵۰۰۰ تومان نمایند. 


تور رامسر ویژه خزان پاییزی
تور رامسر ویژه خزان پاییزی
تور رامسر ویژه خزان پاییزی
تور رامسر ویژه خزان پاییزی
تور نمک آبرود ویژه خزان پاییزی
تور نمک آبرود ویژه خزان پاییزی

تمامی هتل های شمال ایران در شهرهای نور و چالوس و نوشهر و نمک آبرود و متل قو و نشتارود و تنکابن و رامسر و کلاچای می تواند توسط شیوار برای تور شما رزرو گردد در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات تور ما در هتل هایی غیر از هتل های پکیج داشتید کافی است با کانتر فروش تماس گرفته و قیمت تور شمال ایران را با هتل درخواستی خود از ما بخواهید. این تورها هر روز اجرا می گردند و شرایط لازم برای رسیدن به حدنصاب لازم را ندارند به همین خاطر می توانید با خیال راحت هر روز هفته که با برنامه شما جور است تور شمال ایران ما را خریداری و از خدمات تیم توانمند اجرایی ما بهره ببرید.


تور رامسر
تور رامسر
تور جواهر ده رامسر
تور جواهر ده رامسر
تور دشت دریاسر تنکابن
تور دشت دریاسر تنکابن
تور ییلاق چورته رامسر
تور ییلاق چورته رامسر
تور جنگل های دالخانی
تور جنگل های دالخانی
تور جنگلهای دو هزار تنکابن
تور جنگلهای دو هزار تنکابن
تور رامسر
تور هوایی رامسر
تور ییلاق گرسماسر
تور ییلاق گرسماسر
برچسب ها
نمایش بیشتر

تور های شیوار سیاوشان

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. ممنونم برای تور خوبتون که یک خاطره عالی برای من و همسرم ساختید. پشتیبانی و برنامه ریزی خوبتون و مشاوره بسیار صادقانه و دلسوزانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن