تور داخلی تک شهرتورهای داخلیتورهای مسافرتی

تور شیراز پاییز ۹۸ | تور هوایی- زمینی شیراز

تور شیراز

شیراز زمینی
شیراز زمینی

شیراز هوایی
شیراز هوایی


شیراز شهر شعر و ادب، شهری با مردمانی آرام و میهمان نواز و خوش برخورد با سابقه ای تاریخی به قدمت تاریخ ایران که پاییتخت بسیاری از دوره های تاریخی کشور بوده و حوادث بزرگی را به خود دیده و همیشه تاریخ ساز بوده است.

شیراز شهر مشاهیر بزرگی همچون حافظ و سعدی و قوام و … بوده و آرامگاه فرزند امام رضا (شاهچراغ) در قلب تاریخی آن واقع شده است.

باغ های شیراز شهرتی جهانی دارند و باغ گیاهشناسی ارم و باغ دلگشا دو باغ باشکوه شیراز هستند که در برنامه تور شیراز آن را تجربه خواهید کرد.

شیراز هر سال میزبان سفرای ساتراپ های هخامنشی بوده که برای عرض ارادت به شاهان هخامنشی راهی شهر شیراز می شدند و نشانه های آن را می توانید در نقوش برجسته تخت جمشید ببینید.

در تور شیراز…

این امکان را خواهید داشت که در هر تاریخی که مایل هستید به هر میزان شبی که خود بخواهید و با هر وسیله نقلیه که خود بخواهید و در هر هتلی که شما دستور فرمایید رزرو تورتان را انجام دهید.

تا همه چیز باب میل شما باشد شما از هر شهری در هر نقطه ایران و یا جهان می توانید به تور ما ملحق شوید و علاوه بر آن می توانید تور شیراز را در کنار تمامی تورهای ایرانگردی دیگر ما خریداری نمایید و برای حتی ۳۰ روز ایرانگردی کنید با خرید پکیج های مختلف، دفتر شیوار سیاوشان برنامه ریزی جهت ترانسفر شما از شهری به شهر دیگر را به انجام می رساند.

با شیوار سیاوشان آنگونه که خود می خواهید و دوست دارید سفر کنید چون شما به ما می گویید چه می خواهید و ما تنها هماهنگ کننده اوامر شما خواهیم بود.


سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)


تصاویر از جاذبه های گردشگری شیراز :

تخت جمشید
تخت جمشید
مسجد نصیر الملک شیراز
مسجد نصیر الملک شیراز
حافظیه شیراز
حافظیه شیراز
تور شیراز تابستان 98
تور شیراز تابستان ۹۸
شیراز گردی تابستان 98
شیراز گردی تابستان ۹۸
تخت جمشید مرودشت
تخت جمشید مرودشت
تخت جمشید
تخت جمشید
مسجد نصیر الملک شیراز
مسجد نصیر الملک شیراز
برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن