تور روسیه

تور مسکو با ماهان

تور مسکو با ماهان | قیمت تور مسکو با ماهان | تور مسکو روسیه

این تور را با قیمت استثنایی را با شیوار تجربه کنید. این تورها هر روز می تواند اجرا شوند و تعداد روزهای آن می تواند کم یا زیاد شود. در صورت درخواست هتل خارج از پکیج با همکاران فروش شیوار در تماس باشید.

نکات مهم برای سفر به مسکو: 

مسافرین تور مسکو بدانند. شهر مسکو در جهان به ترافیک سنگینش شناخته شده است. لازم است در انتخاب موقعیت مکانی هتل خود بسیار دقت نمایید. قرار گرفتن هتل در لایه نخستین شهر مسکو و دسترسی به مراکز مهم توریستی و تجاری شهر بسیار حایز اهمیت است.

شیوار به عنوان کارگزار تور روسیه در ایران هیچ محدودیتی در رزرو هتل دلخواه شما ندارد. ولی هتل های پکیج بهترین موقعیت های ممکن را در شهر مسکو برای استفاده شما از خدمات و امکانات این شهر داراست. برای مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نکته دوم که باید به آن دقت داشته باشید. عدم آشنایی روس ها با زبان انگلیسی و نبود تابلوی انگلیسی زبان در این شهر است. به همین خاطر حضور راهنمای فارسی زبان با سواد که بتواند اطلاعات کامل و خوبی را از جاذبه های شهر به شما بدهد. بسیار حایز اهمیت است. به همین خاطر شیوار حتی خدمات ترانسفر را هم با همراهی راهنمای فارسی زبان در اختیار شما قرار داده است.

نکته بسیار مهم: در انتخاب هتل ها دقت داشته باشید. به دلیل گرانی نرخ ارز و رقابت ناسالم متاسفانه بخشی از همکاران روی هتل های بسیار بی کیفیت مسکو با هم به رقابت مشغول هستند.

دفتر شیوار همانند سال های گذشته هیچگاه کیفیت کار خود را قربانی رقابت ناسالم موجود نمی کند. و همانند گذشته در پکیج خود گلچینی از بهترین هتل های مسکو روسیه هم از نظر موقعیت و هم کیفیت را قرار داده است.

تور مسکو با توجه به توسعه روابط تجاری و سیاسی دو کشور روسیه و ایران در دستور کار قرار گرفته است. و تورها به نحوی طراحی شده که آنهایی که برای تجارت قصد سفر به مسکو را دارند. بتوانند برای کل سال از این خدمات بهره ببرند.

تورهای ما به مقصد مسکو که پاییتخت پهناورترین کشور جهان با پتانسیل های بالای تجاری است. برای کل سال برقرار است. فرصت های بکر تجاری روسیه را در برنامه های نمایشگاه های بین المللی مسکو می توانید دنبال کنید.

چرا به مسکو سفر کنیم :

تور مسکو مجالی خواهد بود. برای اینکه بتوانید دیداری از پایتخت کشوری داشته باشید. که تاریخی پر فراز و نشیب و تامل بر انگیزی دارد. کشوری که جهان را از دست دو دیکتاتور خشن رهانید. و نجات بخش بشریت بوده است.

همین امر باعث غرور ملی و افتخار تمام روس ها بوده است. در تور روسیه موزه جنگ جهانی دوم را حتماً ببینید. چون بدون دیدن این موزه نمی توانید درک خوبی از تاریخ روسیه داشته باشید.

در تور روسیه حتماً با راهنمایی با سواد و مجرب به دیدار از میدان سرخ بروید. میدانی که وقایع بزرگی را به خود دیده و همیشه حوادث آن کانون توجه جهانیان بوده و خواهد بود.

در تور روسیه حتماً سعی کنید دیداری از جلوه های هنری روسیه به عنوان یکی از قطب های بزرگ فرهنگی جهان داشته باشید. چون اگر تاریخ هنر و تمدن جهان را یک چند ضلعی در نظر بگیرید. بی شک یکی از اضلاع اصلی و بزرگ آن هنر روسیه خواهد بود.

در تور روسیه دیدار از کرملین را که هسته اصلی شگل گیری مسکو است. را توصیه می کنیم. تمام شهر مسکو بر اساس الگوی کرملین به صورت حلقوی رشد کرده و امروز این ابر شهر را تشکیل داده است.

اگر قبل از شرکت در تور روسیه مطالعه ای هر چند جزئی از تاریخ این کشور داشته باشید. بسیاری از بناها و مجسمه ها و آثار آن برای شما قابل فهم تر خواهد شد.

نکات مهم درباره تور مسکو :

لینکهای زیر به شما در دریافت اطلاعات بیشتر کمک خواهد کرد. در قسمت تورهای روسیه مجموعه کامل تورهای کشور روسیه و در قسمت هتلهای روسیه اطلاعات کلیه هتلهای روسیه و دیدنیهای روسیه کلیه اطلاعات دیدنیهای روسیه را دریافت خواهید کرد:

کلیک کنید روی لینک »» تورهای روسیه 

کلیک کنید روی لینک »» هتل های روسیه

کلیک کنید روی لینک »» دیدنیهای روسیه 

تور اقتصادی مسکو با پرواز مستقیم ماهان:  

 

تور مسکو ارزان قیمت
تور مسکو ارزان قیمت

تور مسکو بهار و تابستان ۹۸

تور 5 روزه مسکو بهار و تابستان 98
تور ۵ روزه مسکو بهار و تابستان ۹۸

تور مسکو با ماهان هتل 5 ستاره لوکس
تور مسکو با ماهان هتل ۵ ستاره لوکس

تور مسکو با پرواز ماهان
تور مسکو با پرواز ماهان
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
موزه جنگ جهانی دوم مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
گالری ترتیاکوف مسکو
برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

‫۵ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن