تور موریس بهار 98 |تور جزیره موریس بهار 98 | Mauritius

تور موریس بهار 98 :


MAURITIUS TOUR


بهترین محدوده زمانی برای اجرای تور کشور موریس دو اعتدال بهاره و پاییزه آن است که اواخر ماه آگوست و سپتامبر و ماه مارچ و آوریل بهترین فصل برای سفر به موریس است. ماه های ما بین سپتامبر تا مارچ هم ماه های گرم موریس یا تابستان موریس است که شرایط برای تفریح های ساحلی فوق العاده خواهد بود.

جزیره موریس با شکوه یکی از ۱۰ جاذبه برتر گردشگری جهان به گفته سازمان تجارت جهانی است و با سرمایه گذاری های عظیمی که فرانسوی ها و انگلیسی ها رو صنعت هتل داری آن کرده اند. می توان به جرات گفت هتل های ساحلی این جزیره بزرگ که چهار برابر تهران وسعت دارد از برترین هتل های ساحلی جهان هستند


تور جزیره موریس بهار 98 – اقتصادی


تور موریس بهار 98 پکیج اقتصادی

تور موریس بهار 98 پکیج اقتصادی


تور موریس بهار 98 پکیج اقتصادی

تور موریس بهار 98 پکیج اقتصادیتور موریس بهار 98 – پکیج اصلیتور جزیره موریس بهار 98

تور جزیره موریس بهار 98


تور موریس نوروز 98

تور موریس بهار 98


تور جزیره موریس را برای کسانی که برای یک سفر خانوادگی می روند بسیار توصیه می کنیم این جزیره برای تفریحات مجردی برنامه ریزی خاصی ندارد و با توجه به اینکه سه سال به عنوان بهترین مقصد ماه عسل در جهان شناخته شده است همه جاذبه ها برای زوجین و خانواده ها طراحی و برنامه ریزی شده است.

جزیره موریس بهشتی واقع شده در منتهی الیه غربی اقیانوس هند و نزدیک به جزیره سیشل و ماداگاسکار است این کشور از نظر جغرافیایی چهار برابر تهران وسعت دارد و بزرگترین دیوار زنده مرجانی جهان اطراف جزیره موریس واقع شده است. جزیره موریس به مدد سرمایه گذاری عظیمی که توسط سزمایه گذاران فرانسوی و انگلیسی در این کشور انجام شده به مجلل ترین هتل های ساحلی مجهز است و به همین خاطر ۹۰ درصد توریست های این کشور را توریست های ثروتمند اروپایی تشکیل می دهند . این جزیره زیبا و با شکوه علاوه بر زیبایی سواحل و دریا از جاذبه های بی نظیری در خشکی بهره می برد . همانند پارک حیات وحش کازلا و باغ گیاه شناسی پورت لوئیس که سومین باغ بزرگ گیاه شناسی جهان است و منطقه زیبای زیپ لاینر که برای تفریحات ماجراجویانه فوق العاده است و معبد هندو ها و …


اطلاعات بیشتر از دیدنی های جزیره موریس :  کلیک کنید


اطلاعات بیشتر از هتل های موریس : کلیک کنید


در تور موریس شما همراه با راهنمای انگلیسی زبان به دیدار جاذبه های این جزیره زیبا و با شکوه که می توان با خانواده از آنها استفاده کرد خواهید رفت این تورها به صورت آپشنال بوده و باید توسط مسافرین جدای از پکیج خریداری شود با توجه به امکان ملحق شدن شما در مقصد به گروه های تورهای روزانه دفتر ما در موریس امکان تهیه ارزانتر این گشت ها توسط شما در مقصد بیشتر فراهم است اما در صورت درخواست شیوار می تواند تورها را از تهران برای شما روی پکیج گذاشته و برآورد هزینه و به قرارداد اضافه نماید. این امر مستلزم مکاتبه خواهد بود. و با توجه به تعداد زمان رزرو گشت قیمتها ثابت نیست.

تور موریس با ایرلاین ۵ ستاره امارات اجرا می گردد. تورهای ما پشتیبانی ۲۴ ساعته بعد از فروش تور هنگام اجرای تور دارد. این تورها امکان اجرا در تمامی هتل های جزیره موریس را دارند و در صورتی که هتل خاصی از این جزیره را مد نظر دارید می توانید از ما درخواست آن هتل را نمایید.

تور موریس ۷ شب و ۸ روزه بسته شده است شما می توانید مدت سفر خود را خودتان تعیین نمایید به عبارتی تعداد شب های اقامت این تور دست شماست. در تور جزیره موریس شما می توانید تمامی گشت های آپشنال جزیره را از تهران خریداری نمایید.

نقشه جزیره موریس

Sending
User Review
5 (3 votes)

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “تور موریس بهار 98 |تور جزیره موریس بهار 98 | Mauritius”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com