دیدنی های موریسدیدنی‌ها

فرودگاه بین المللی موریس | SSr-mauritius-airport

فرودگاهی بین المللی جزیره بهشتی موریس

آشنایی بیشتر با فرودگاه جزیره بهشتی موریس : 

این فرودگاه به نام “سر سیووساگور رامگولام ” (Sir Seewoosagur Ramgoolam)، که در میان محلی ها به اس.اس.آر (SSR)  مشهور است، در ۴۸ کیلومتری جنوب پایتخت (پورت لوئیس)، در منطقه ی پلایی سانس  (Plaisance) واقع شده است.

شما می توانید در بدو ورود اجناس مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از فروشگاه های مستقر در فرودگاه که مالیات به اجناس آن ها تعلق نمی گیرد، خریداری کنید. اگر با تور سفر می کنید، خدمات ترانسفر از طرف هتلی که در آن اقامت خواهید داشت،

برای  شما انجام خواهد شد. هیچ اتوبوس خطی به منظور دسترسی به مناطق توریستی وجود ندارد، بنابراین کسانی که به تنهایی مسافرت می کنند، بایستی تاکسی بگیرند.

قبل از سوار شدن به تاکسی در مورد کرایه با راننده توافق کنید. کرایه ی رفتن به منطقه ی گراند بی حدود ۱۵۰۰ روپیه است.

کد های فرودگاه جزیره :  

یاتا کد فرودگاه موریس: Mru

کد ایکائو فرودگاه موریس: FIMP

برای پرواز از ایران به موریس یا باید از ایرلاین امارات استفاده نمایید و یا باید در ایام تعطیلات نوروز از پروازهای چارتری ماهان استقاده نمایید از آنجایی که مدت پرواز بین فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه موریس حدود ۹ ساعت است ترجیح بر استفاده از پرواز مستقیم ماهان است .

البته پروازهای ماهان از سال ۹۶ دیگر اجرایی نشده ولی اگر این پرواز برقرار بود ترجیح بر استفاده از آن خواهد بود. این پروازها ۳ بار در سه نوروز با دو پرواز هفته اول عید و هفته دوم عید اجرا شد که بعد از آن به دلیل تحریم ها و مشکلات اقتصادی دیگر اجرایی نشد.

با پرواز ایرلاین امارات که تنها ایرلاینی است که با کمترین انحراف می توانید به مسیر موریس پرواز داشته باشید شما یک ترانزیت در فرودگاه دبی خواهید داشت و از انجا مستقیم به موریس پرواز خواهید داشت که مدت پرواز از دبی تا موریس ۶ ساعت خواهد بود. پرواز های چارتری ماهان در این مسیر با ایرباس های مدرن قاره پیما ۳۴۰ از سال ۱۳۹۳ برای نخستین بار آغاز شد که مسافرین ایرانی با استقبال با شکوه در فرودگاه موریس از تورشان استفاده و لذت بردند.

لینکهای مهم : 

وب سایت فرودگاه بین المللی موریس :  ” کلیک کنید”

موقعیت مکانی فرودگاه بین المللی موریس در جنوب شرق جزیره واقع شده است .

دانلود پکیج تور موریس در لینک مقابل :  تور موریس

دریافت کامل ترین اطلاعات هتلهای موریس در لینک مقابل : هتل های موریس

دریافت کامل ترین اطلاعات دیدنیهای موریس در لینک مقابل : دیدنی های موریس

نسخه انگلیسی وب سایت شیوار :  Travel to IRAN

موقعیت فرودگاه موریس در نقشه گوگل : 

فرودگاه موریس در جنوب شرق جزیره واقع شده است و دسترسی آن به پاییتخت یک راه حدود یک ساعته با ماشین خواهد بود. این فرودگاه بین المللی پذیرای پروازهای بسیاری از نقاط مختلف جهان و کشورهای ثروتمند جهان است.

برچسب ها
SSr-mauritius-airport تور جزیره موریس تور کشور موریس تور موریس دیدنی های موریس فرودگاه اس اس آر موریس فرودگاه بین المللی موریس فرودگاه جزیره موریس فرودگاه کشور موریس فرودگاه موریس کد ایکائو فرودگاه موریس کد فرودگاه جزیره موریس کد فرودگاه موریس کد یاتا فرودگاه موریس موریس موقعیت مکانی فرودگاه موریس

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن