دیدنی های سریلانکا

پارک ویکتوریا با پرندگان زیبا و گیاهان کمیاب| طبیعت نووارا الیا سریلانکا

Victoria Park

پارک ویکتوریا |عکس + موقعیت مکانی+تاریخچه

پارک ویکتوریا در قلب Nuwara Eliya واقع شده است. این مکان مناسب برای گردش های خانوادگی است که در آن گردشگران می توانند از تماشای پرندگان عجیب و غریب و برخی گیاهان گلدار کمیاب لذت ببرند. این پارک همچنین دارای یک منطقه بازی و وسایل سواری برای کودکان است که مکان را برای همه سنین لذت بخش می کند.

گل های زیبا، حوضچه های آرام، و بسیاری از نقاط دیدنی دیگر در پارک نیز آن را به مکانی عالی برای گرفتن عکس های زیبا تبدیل می کند. پارک در مرکز شهر Nuwara Eliya قرار دارد. قبل از ورود باید هزینه ورودی بپردازید. همچنین اینجا مکانی ایده آل برای پیاده روی صبحگاهی و پیک نیک است.

راه های ارتباطی با شیوار

 شما همراهان گرامی شیوار می توانید از طریق راه های مختلفی با کارشناسان گردشگری ما در ارتباط باشید. و تور های گردشگری خود را سازماندهی کنید. همچنین می توانید با مراجعه به پلت فرم هایی که شیوار بر روی آن ها فعالیت می کند. به اطلاعات کامل از جاذبه های جهان دسترسی داشته باشید. هتل های لاکچری و اقتصادی، تور های ما و آخرین خبر های صنعت توریسم نیز وجود دارد. شیوار در خدمت شماست!

۱) پارک ویکتوریا باغی زیبا برای پیک نیکی خانوادگی:

گاهی اوقات، تنها چیزی که نیاز دارید یک باغ زیبا برای پیک نیکی خانوادگی و کوچک یا یک مکان دیدنی برای قدم زدن در هنگام عصر است. سریلانکا همه این ها را به شما ارائه میدهد! ویکتوریا مکانی زیبا و پر از پرندگان عجیب و غریب و گل های زیبا است که قلب هر توریستی را به وجد می آورد! این مکان در قلب Nuwara Eliya، در کنار اداره پست Nuwara Eliya، در بزرگراه PBC واقع شده است. این پارک به‌خاطر درختان و بوته‌های سبزش معروف است و همیشه نظرات خوبی در مورد نگهداری منظم آن دریافت کرده است.


جاذبه های دیگری از سریلانکا که شاید برایتان جالب باشد!

• دریاچه گریگوری نواراالیا |قایق سواری در دریاچه 

• باغ گیاه شناسی هاک گالا دومین باغ گیاه شناسی بزرگ سریلانکا

•باغ گیاه شناسی کندی سریلانکا | باغ گیاهشناسی پرادنیا کندی

• معبد غار دامبولا سریلانکا | معبد طلایی | Dambulla Cave Temple

•تور بالن سواری سریلانکا 

• قلعه سیگیریا سریلانکا | صخره شیر سریلانکا

• درباره کشور سریلانکا

• دیدنی های سریلانکا (کندی،کلمبو،بنتوتا)

• دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان بلاگفا

• دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان آپارات


۲) پرندگان عجیب و غریب موجود در پارک ویکتوریا:

این پارک به خاطر مجموعه ای از گیاهان گلدار کمیاب که در اینجا رشد می کنند، شناخته شده است. همچنین می‌توان از جستجو و دیدن پرندگان عجیب و غریب مانند مگس‌گیر کشمیر، رابین آبی هندی، تیت خاکستری و غیره لذت برد. این پارک همچنین دارای یک منطقه بازی برای کودکان است و به خاطر مینی‌ترین (قطارهای کوچک بازی)ساخته شده برای گردشگران شناخته شده است. بنابراین می توانید دوباره به کودکی برگردید و دوران کودکی خود را دوباره زنده کنید! این پارک برای پیک نیک، گردهمایی یا صرفاً یک پیاده روی عصرگاهی مناسب است. به راحتی هم قابل دسترسی است.


۳) کارهایی که میتوان در ویکتوریا پارک انجام داد:

پارک ویکتوریا باغ جذابی است که می‌توانید برای گردش‌های خانوادگی یا پیک‌نیک‌های خودمانی به آنجا بروید. این یک مکان محبوب در بین دوستاران پرندگان است، زیرا گونه های عجیب و غریب زیادی از پرندگان در اینجا وجود دارد. گردشگران همچنین می توانند در اطراف پارک پرسه بزنند و از دیدن برخی گیاهان و درختان زیبا لذت ببرند. جدای از این، پارک دارای یک منطقه بازی برای کودکان و یک سواری سرگرم کننده در سراسر پارک است.


۴) تاریخچه:

این پارک در ابتدا به نام ملکه ویکتوریا برای گرامیداشت شصتمین جشن تاجگذاری ملکه ویکتوریا در سال ۱۸۹۷ نامگذاری شد. ویکتوریا در ابتدا یک میدان تحقیقاتی برای باغ گیاه شناسی Hakgala بود و اکنون بیش از ۲۷ هکتار وسعت دارد.


۵) چگونه به پارک ویکتوریا برویم:

پارک به راحتی از طریق حمل و نقل محلی قابل دسترسی است زیرا در منطقه مرکزی شهر در یک بزرگراه قرار دارد. مکان های کمی در سریلانکا می توانند با مجموعه وسیع گیاهان گلدار پارک ویکتوریا رقابت کنند. گیاهان بومی کمیاب تا شکوفه های عجیب و غریب، تجربه ای زیبا برای شما رقم میزند. این پارک تحت صلاحیت شورای شهرداری محلی است که باغ‌های زیادی را در چارچوب اصول خود با دقت نگهداری می‌کند.

پارک ویکتوریا در تمام طول سال برای عموم قابل دسترسی است، اما توصیه می‌شود در ماه‌های مارس تا مه، و دوباره از آگوست تا سپتامبر، زمانی که گل‌ها شکوفه می‌دهند، از آن بازدید کنید تا بیشترین بهره را از زیبایی های آن ببرید.


۶) عکس هایی از پارک در سریلانکا:

گونه های گیاهی موجود در پارک
گونه های گیاهی موجود در پارک

گیاهان موجود در پارک ویکتوریا
گیاهان موجود در پارک ویکتوریا

گونه های جانوری در پارک ویکتوریا نواراالیا سریلانکا
گونه های جانوری در پارک ویکتوریا نواراالیا سریلانکا

 پارک ویکتوریا نواراالیا سریلانکا
پارک ویکتوریا نواراالیا سریلانکا

طبیعت سریلانکا
طبیعت سریلانکا

 پارک ویکتوریا
پارک ویکتوریا

سریلانکا
سریلانکا

طبیعت سریلانکا
طبیعت سریلانکا

گونه های نادر در سریلانکا
گونه های نادر در سریلانکا

فضای سبز نواراالیا
فضای سبز نواراالیا

پارک ویکتوریا در سریلانکا
پارک ویکتوریا در سریلانکا

تور سریلانکا
تور سریلانکا

نواراالیا سریلانکا
نواراالیا سریلانکا

سریلانکا
سریلانکا


۶) موقعیت مکانی پارک ویکتوریا سریلانکا:

ساعت کاری:
روزهای هفته: – ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ بعد از ظهر

آخر هفته ها: – ۷:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ بعد از ظهر

برچسب ها
ارزانترین تور سریلانکا انقلاب سریلانکا بهترین هتل سریلانکا بهترین هتل های سریلانکا پارک سریلانکا نوارا الیا پارک ویکتوریا پارک ویکتوریا سریلانکا پارک ویکتوریا سریلانکا نوارا الیا پارک ویکتوریا نوارا الیا پارک ویکتوریا نوارا الیا سریلانکا پایتخت سریلانکا پکیج تور سریلانکا تور سريلانكا تور سریلانکا تور سریلانکا 1402 تور سریلانکا از شیراز جاذبه های تور سریلانکا جاذبه های توریستی در سریلانکا جاذبه های توریستی سریلانکا جاذبه های سریلانکا جاذبه های کشور سریلانکا جاذبه های کندی سریلانکا جاذبه های گردشگری بنتوتا سریلانکا جاهای دیدنی سریلانکا رزرو هتل سریلانکا سریلانکا سریلانکا تور سریلانکا در نقشه سریلانکا روی نقشه سریلانکا کجاست سریلانکا نوارا الیا سفر به سریلانکا قیمت تور سریلانکا قیمت هتل سریلانکا نوارا الیا نوارا الیا پارک نوارا الیا سریلانکا نوارا الیا ویکتوریا هتل بنتوتا سریلانکا هتل ریو سریلانکا هتل سریلانکا هتل گرنبل کلمبو سریلانکا هتل موون پیک سریلانکا هزینه سفر به سریلانکا ویزای سریلانکا

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن