پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی


پیست اسکی روزا خوتر سوچی – ROSA KHUTOR SOCHI


سوچی شهری که میزبان المپیک زمستانی ۲۰۱۴ بوده است یکی از خاص ترین ویژگیهای طبیعی را در بین جاذبه های گردشگری حوزه دریای سیاه را داراست. منتهی الیه غربی رشته کوه قفقاز به سوچی می رسد و این کوهها همانند یک قوس کمانی شکل شهر ساحلی سوچی را در بر خود گرفته و مانع ریزش هوای سرد عرض های شمالی تر و توده های سرما از جانب شمال غرب به آن می شود و از طرفی هوای ساحلی سوچی تحت تاثیر دریای سیاه و رطوبت حاصله از آن بسیار معتدل و سرسبز است اما وضعیت در جبهه شمالی این رشته کوهها به نحوی دیگر است و تمامی این توده های بارشی سرد پشت این کوهها فرصت ایده آلی را برای تدارک دیدن یکی از بهترین پیست های اروپا را فراهم می آورد و همین امر سبب شده که شهر ساحلی سوچی یکی از بهترین پیست های اسکی جهان و اروپا را در خود جای داده باشد. دولتمردان روس و در راس آنها آقای پوتین سرمایه گذاری ۴۸٫۵ میلیارد دلاری در این شهر کرده اند تا بتوانند میزبان المپیک زمستانه باشند و به همین خاطر در این منطقه علاقمندان به اسکی به مدد ۱۷ رشته تله کابین دسترسی به تمامی نقاط بکر کوهستان را خواهند داشت و این پیست از باب امکانات و استاندارد های فنی پیست های اسکی بین المللی در سطح بسیار بالای قرار دارد که همین امر باعث جذب سالانه میزان بالای گردشگر ورزشی به این شهر می شود. و گواه این امر سرمایه گذاری عظیمی است که هتل داران بزرگ در این منطقه انجام داده اند به عنوان مثال هتل رادیسون بلو با ۶ هتل و ماریوت با ۴ هتل و آزیموت با یکی از عظیم ترین پروژه های هتل سازی خود بخشی از برندهای نامی هستند که در زمینه خدمات اقامتی در سوچی مشغول خدمات رسانی هستند.

منطقه کوهستانی سوچی از سه شهر کوهستانی به نام های گورکی گراد و کراسنایا پولیانا و روزا خوتر تشکیل شده است و  هر کدام از این شهرها به مدد تله کابین به ارتقاعات دسترسی دارند و مسافرین می توانند در فصول گرم سال و تابستانها هم در پیست ها اسکی روی چمن و یا طبیعت گردی های بسیار سبک همراه خانواده در طبیعت بکر منطقه داشته باشند.

فیلم ارایه شده در این پست شرحی مختصر است از زیباییهای وصف ناپذیر منطقه کراسنایا پولیانا که ملقب است به سوئیس روسیه که البته این نام گذاری بی دلیل نیست چون در ساخت این منطقه سعی شده کاملاً از معماری سوئیس استفاده شود. سفر به سوئیس روسیه را به تمامی علاقمندان به طبیعت و ورزش و اسکی توصیه می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور سوچی (کلیک کنید)

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر جاذبه های گردشگری سوچی (کلیک کنید)

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل های سوچی (کلیک کنید)

سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

پیست اسکی سوچی

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم آدرس ما : شریعتی، نرسیده به تقاطع دولت، پلاک 1564(برج اداری فرهنگ)، طبقه 4 ، واحد 10 تلفن تماس : 22644204 - 22644207 - 22623864 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “پیست اسکی سوچی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم شیوار

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

تقویم شمسی

اردیبهشت ۱۳۹۷
شیدسچپج
« فروردین  
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱ 

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com