تور ناترانگ و هانوی ویتنام | تور سواحل ناترانگ و هانوی ویتنام

وینپیرل ناترانگ ویتنام
وینپیرل ناترانگ ویتنام
وینپیرل ناترانگ ویتنام

تور ناترانگ و هانوی ویتنام


NHA TRANG & HANOI TOUR


تور ناترانگ و هانوی ویتنام بازدید از پایتخت جدید و شهر زیبای هانوی را در کنار لوکس ترین و زیباترین شهر ساحلی ویتنام دارد به عبارتی دستچین شده از بهترین زیبایی های ویتنام در این دو شهر است هتل د آنام یکی از شاهکارهای هتل داری جنوب شرق آسیا است که به سختی می توان رقیبی برای این هتل یافت با محوطه بسیار بزرگ و امکانات بی نظیر و اتاق های مجلل که همانطور که از سرویس های دفتر خدمات مسافرتی شیوار انتظار می رود ما اتاق های نمای دریای این هتل را برای مسافرین خود در پکیج در نظر گرفته ایم . شیوار با توجه به دفتر نمایندگی در کشور ویتنام و فعالیت در مسیر ویتنام به عنوان مجری مستقیم و کارگزار اصلی این مسیر تورهای جدید و متنوعی را ارایه می کند که شما در سایر آژانس ها نمی توانید مشابه آن را پیدا کنید. تمامی تورهای ما من جمله این تور پشتیبانی ۲۴ ساعته شبانه روزی در حین اجرای تور دارند و کیفیت تضمین شده . با انتخاب خدمات شیوار آرامش در سفر و لذت از برنامه ریزی ما را تجربه کنید.

تور ناترانگ و هانوی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی و هالونگ بی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی و هالونگ بی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی و هالونگ بی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی و هالونگ بی ویتنام

تور ناترانگ و هانوی ویتنام با پرواز هواپیمایی عمان ایر و قطر و امارات هم قابلیت اجرا دارد ولی به علت گرانی بلیط ما پیشنهاد استفاده از پرواز ماهان تا کوالا و در ادامه مسیر از کوالا به هانوی و ناترانگ با پروازهای داخلی بین دو کشور ادامه مسیر خواهید داد. که به این ترتیب علاوه بر اینکه توقف بین مسیر شما در مسیر پروازی شماست و مسیر اضافه طی نمی کنید قیمت ارزانتری هم پرداخت خواهید کرد. در شهر ناترانگ هتل های لوکس زیادی وجود دارد ولی دلیل انتخاب هتل د آنام ناترانگ فاصله آن تا شهر که نسبت به باقی بسیار نزدیک تر و کیفیت به مراتب بالاتر و در عین حال ایرانی پسندتر بودن این هتل است.

Tags

About: تور روسیه

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

You may also like...

0 نظر “تور ناترانگ و هانوی ویتنام | تور سواحل ناترانگ و هانوی ویتنام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم

خبرنامه ایمیلی شیوار

عضویت در کانال تلگرام
کانال یوگا و سلامتی نگین

Follow Us

عضویت در باشگاه تورهای ماجراجویانه

Powered by us.groups.yahoo.com

**********************
عضویت در باشگاه تعطیلات

Powered by us.groups.yahoo.com