تورتور چین

تور چین نوروز ۹۷ | تور پکن و شانگهای هانگژو نوروز ۹۶

تور چین نوروز ۹۷


تور چین نوروز ۹۷ با پرواز مستقیم ماهان به شانگهای و برگشت مستقیم از پکن و بالعکس در ایام نوروز اجرا می گردد. و تورهای ۸ شب که ۴ شب اقامت در پکن و ۴ شب اقامت در شانگهای خواهید داشت را هم در برنامه های تور چین تابستان ۹۶ خواهیم داشت. بهترین هتل های دو شهر در اختیار تور شما خواهد بود و کاملترین برنامه گشت با همراهی راهنمای مجرب فارسی زبان را تجربه خواهید کرد. مدت اقامت شما در شانگهای چهار شب و مدت اقامت شما در پکن سه شب خواهد بود.


تور شانگهای و هانگزو و پکن نوروز ۹۷

تور چین نوروز 97
تور چین نوروز ۹۷

برای دانلود فایل PDF تور بزرگ چین نوروز ۹۷ کلیک کنید


تور چین نوروز ۹۷ به صورت ترکیبی ۳ شب شانگهای + ۳ شب پکن + ۲ شب هانگزو بسته شده است و کلیه تورهای چین نوروز ۹۷ با راهنمای مجرب فارسی زبان و به صورت گروهی اجرا می گردد. از آنجایی که چین یکی از تاریخی ترین کشورهای جهان است و مردمان آن به سختی به انگلیسی تکلم می کنند و اگر هم تکلم به زبان انگلیسی هم داشته باشند بسیار لهجه نا مفهومی از زبان انگلیسی را دارند و اهمیت راهنمای مجرب فارسی زبان در تور چین بسیار بالاست. برنامه گشت ارایه شده گشت بسیار کاملی است و دقت بفرمایید این برنامه سفر ۶ روز گشت دارد به همراه ۶ وعده ناهار. تجربه غذاهای متنوع و عجیب در چین برای کسانی که دنبال ماجراجویی در غذا هستند بسیار جالب توجه خواهد بود و اگر نگران تهیه غذای اسلامی هم هستید نگران نباشید در هر دو شهر رستوران های اسلامی با غذاهای ذبح حلال در دسترس شما خواهد بود.

مراکز دیدنی هر دو شهر بسیار است که شما تقریباً اهم آنها را در تور چین خود خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات درباره تور چین کلیک نمایید

برای کسب اطلاعات درباره هتل های چین کلیک کنید

برای کسب اطلاعات درباره دیدنی های چین کلیک کنید

عکس های دیدنی از چین :

دیوار چین
دیوار چین
تور پکن و شانگهای
تور پکن و شانگهای
نمای از بالای شهر شانگهای
نمای از بالای شهر شانگهای
شانگهای چین
شانگهای چین
تور پکن و شانگهای
تور پکن و شانگهای
دیوار چین
دیوار چین
برچسب ها
نمایش بیشتر

تور های شیوار سیاوشان

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

نوشته های مشابه

‫۵ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا