تور چین

تور چین پاییز ۹۸| تور پکن و شانگهای مهر ماه ۹۸

تور شانگهای و پکن با پرواز مستقیم ماهان

برای دریافت اطلاعات کامل هتلها و دیدنی های چین از لینکهای بالا استفاده نمایید. 

این تور با پرواز مستقیم ماهان به شانگهای و برگشت مستقیم از پکن و بالعکس اجرا می گردد. و تورهای ۷ شب که ۴ شب اقامت در پکن و ۳ شب اقامت در شانگهای خواهید داشت را هم در برنامه های تور چین پاییز ۹۸  خواهیم داشت. هتل های خوبی در دو شهر در اختیار تور شما خواهد بود و برنامه گشت با همراهی راهنمای مجرب فارسی زبان را تجربه خواهید کرد. مدت اقامت شما در شانگهای سه شب و مدت اقامت شما در پکن ۴ شب خواهد بود.

امکانات تور چین :

کلیه تورهای چین پاییز ۹۸ با راهنمای مجرب فارسی زبان و به صورت گروهی اجرا می گردد. از آنجایی که چین یکی از تاریخی ترین کشورهای جهان است و مردمان آن به سختی به انگلیسی تکلم می کنند و اگر هم تکلم به زبان انگلیسی هم داشته باشند بسیار لهجه نا مفهومی از زبان انگلیسی را دارند و اهمیت راهنمای مجرب فارسی زبان در تور چین بسیار بالاست. برنامه گشت ارایه شده گشت بسیار کاملی است و دقت بفرمایید این برنامه سفر ۳ روز گشت دارد به همراه ۳وعده ناهار. تجربه غذاهای متنوع و عجیب در چین برای کسانی که دنبال ماجراجویی در غذا هستند بسیار جالب توجه خواهد بود و اگر نگران تهیه غذای اسلامی هم هستید نگران نباشید در هر دو شهر رستوران های اسلامی با غذاهای ذبح حلال در دسترس شما خواهد بود.

مراکز دیدنی هر دو شهر بسیار است که شما تقریباً اهم آنها را در تور چین خود خواهید داشت.


تور چین پاییز 98
تور چین پاییز ۹۸

تور شانگهای و پکن 


برای کسب اطلاعات درباره هتل های چین کلیک کنید

برای کسب اطلاعات درباره دیدنی های چین کلیک کنید

عکس های دیدنی از چین :

دیوار چین
دیوار چین

تور پکن و شانگهای
تور پکن و شانگهای

نمای از بالای شهر شانگهای
نمای از بالای شهر شانگهای

شانگهای چین
شانگهای چین

تور پکن و شانگهای
تور پکن و شانگهای

دیوار چین
دیوار چین

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

‫۵ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن