تور چینتورهای خارجی

تور چین نوروز ۱۴۰۳ شیوار دفتر کارگزاری تورهای چین در ایران

تور پکن و شیان، ژانگجیاژو، گویلین، چنگدو، کشتی کروز یانگ تسه، شانگهای، ماکائو، شنزن، گوانگژو و هانگژو

° برای مشاهده پکیج های متنوع تور چین روی لینکهای بالا کلیک نمایید تا پکیج مربوطه برای شما باز شود. °

۱) شیوار کارگزار تور چین در ایران : 

این افتخار را داریم که مجری تورهای جدیدی در مسیر چین باشیم که تاکنون در بازار ایران اجرا نگردیده اند. کشور پهناور و تاریخی چین به عنوان دومین مقصد پر گردشگر جهان جاذبه های شگفت انگیز بی همتایی دارد. و متاسفانه در بازار تورهای ایران تنها بسنده به تورهای پکن و شانگهای و نهایت پکن و شانگهای و هانگژو و گوانگژو تک شده است.

۲) برخی از مقاصدی که شیوار بر روی آن ها کار می کند:

تورهای کروز رودخانه بانگ تسه به همراه تورهای مناطقی همچون ژانگجیاژو، گویلین، تبت، چنگدو، ماکائو، هنگ کنگ، شنزن و سانیا بخشی از مقاصدی است که در تورهای متنوع شیوار گنجانده شده است.

۳) گشتهای کامل را با شیوار تجربه کنید

همیشه سعی ما در برنامه های تاریخی و فرهنگی و طبیعتگردی در ارایه گشت های کامل بوده و هست. به خاطر کم کردن از هزینه ها برای رقابت کردن هیچگاه گشت های لازم و ارزشمند را حذف نمی کنیم. چون معتقدیم کم گذاشتن و حذف خدمات ظلم در حق مسافری است که تمام هزینه های اصلی تور از پرواز ، ویزا ، هتل و بیمه را داده تا از سفر خود نهایت استفاده را بکند.

• نتیجه ی مهم • 

چنین مسافری به علت حذف گشتها این شانس را از دست خواهد داد. به همین خاطر برنامه سفرها را که ببینید متوجه خواهید شد تمامی تورها با کاملترین برنامه گشت طراحی و تدوین شده است.


• نکته بسیار مهم برای مسافرین تور چین :

دقت داشته باشید در مسیرهای فرهنگی و شهرگردی شما زمان کمی را در هتل بسر خواهید برد و بیشتر زمان سفر را در گشت و گذار هستید. یک گردشگر حرفه ای به جای هزینه روی هتلهای لوکس ۵ ستاره در تورهای شهرگردی به مقاصد فرهنگی معروف جهان.  هتلهای ۴ ستاره با کیفیت با لوکیشن های نزدیک به جاذبه ها انتخاب می کند.

۱) تمرکز بیشتر بر روی برنامه گشت:

هزینه خود را بیشتر معطوف برنامه گشتی شایسته تاریخ و فرهنگ و تمدن مقصد سفر می کند. شیوار با برنامه هر روزه یک گشت تمام و کمال را به شما ارایه می کند. برای کاهش قیمتها هیچگاه از گشت کم نخواهیم گذاشت.

۲) راهنمای مجرب فارسی زبان از تهران تا پایان سفر :

علاوه بر این ما در تورهای گروهی دارای راهنما از تهران همراهی راهنمای مجرب فارسی زبان را از تهران تا پایان سفر داریم راهنمایانی که با تجربه ترین و حرفه ای ترین و با سواد ترین در مسیر چین هستند تا علاوه بر هماهنگی ها و همراهی دائمیشان شما را با تاریخ و تمدن این سرزمین آشنا نمایند.


جاذبه هایی از مقاصد پرطرفدار در چین که ممکن است برایتان جالب باشد:

  1. گوانگژو | مرکز استان گوانگدونگ در جنوب شرقی چین| جاذبه های چین
  2. سوژو معروف به شهر باغ ها و از اولین شهر های تاریخی| جاذبه های چین
  3. برج شانگهای دومین ساختمان بلند جهان به شکل اژدهای مارپیچ|جاذبه های چین
  4. دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان آپارات
تور کشتی کروز یانگ تسه چین
تور کشتی کروز یانگ تسه چین
شهر ممنوعه
شهر ممنوعه
د باند در شهر شانگهای
د باند در شهر شانگهای
هتل ونشین ماکائو
هتل ونشین ماکائو
برچسب ها
برترین تور چین بهترین تور چین تور ارزان قیمت چین تور پکن و شانگهای تور چین تور چین آبان ماه 95 تور چین آبان ماه 97 تور چین آذر ماه 95 تور چین آذر ماه 96 تور چین آذر ماه 97 تور چین اسفند ماه 95 تور چین اسفند ماه 97 تور چین با پرواز ماهان تور چین بهمن ماه 95 تور چین بهمن ماه 96 تور چین بهمن ماه 97 تور چین بهمن ماه 99 تور چین پاییز 95 تور چین تابستان 95 تور چین تابستان 96 تور چین تابستان 97 تور چین تابستان 98 تور چین تابستان 99 تور چین تیرماه 95 تور چین تیرماه 96 تور چین دی ماه 98 تور چین دیماه 95 تور چین دیماه 96 تور چین دیماه 97 تور چین زمستان 1402 تور چین زمستان 95 تور چین شهریور ماه 95 تور چین شهریور ماه 96 تور چین مرداد ماه 95 تور چین مرداد ماه 96 تور چین مهر ماه 95 تور چین مهر ماه 96 تور چین نوروز 96 تور چین نوروز 97 تور چین نوروز 98 تور چین نوروز 99 تور شانگهای و پکن چین 1402 قیمت تور پکن و شانگهای قیمت تور چین قیمت تور چین تابستان 95 نرخ تور پکن و شانگهای نرخ تور چین نرخ تور چین تابستان 95

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

‫۵ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن