دیدنی های چیندیدنی‌ها

مراکز خرید پکن چین | مراکز خرید بیجینگ

مراکز خرید پکن چین


Beijing Shopping Center


شیفتگان خرید شهر پکن پاییتخت جمهوری خلق چین را از دست ندهند. شاید خیلی ها پکن را به مراکز خرید آن نشناسند ولی در اولین سفر خود به شهر پکن متوجه جاذبه های بی نظیر این شهر برای خرید خواهید شد. همه مدل کالا از کالاهای اصل چینی تا برندهای بین المللی که در چین تولید می گردند در مراکز خرید متعدد و بیشمار این شهر با قیمتهای مناسب در دسترس شما هستند. تنوع مراکز خرید پکن چین در حدی هست که هر روز در یک هفته سفر به پکن را اگر اختصاص به خرید دهید باز بخش کوچک و بسیار محدودی از مراکز خرید پکن را دیده اید. جالب است بدانید که این روند ساخت مراکز خرید پکن به سرعت در حال رشد است و هر ساله تعداد قابل توجهی مراکز خرید به مراکز خرید قبلی این شهر افزوده می گردد. برای خرید در پکن چین باید یک تفکیک در  مراکز خرید پکن چین قائل باشید : یک دسته بازارهای پکن هستند که فضای آشنایی بازار گونه و برای خرید کالاهای ارزان و کمی با کیفیت پایینتر هستند و دیگری  مراکز خرید پکن در قالب پاساژهای بزرگ با فروشگاههای متعدد است که عموماً کالاهای لوکس تر و با قیمت های به نسبت بالاتر را ارایه می کند. و دیگری خیابان های معروفی است که خیابان های توریستی پکن هم به حساب می آیند و پر از فروشگاهها و رستوران ها و کافه های متعدد هستند که گردشگران می توانند در آنها خرید کرده و وقت بگذارنند.

بازارهای شهر پکن چین : در بازارهای پکن تجربه های مشترکی را خواهید داشت که این خود یکی از زیباترین و جذاب ترین تفریحات شما در پکن خواهد شد. نکات مشترک جالب بازار پکن با بازار تهران نحوه عرضه محصولات در این بازار است راسته های متعدد که کالاها را به نحوی نمایش می دهند که کلیه محتویات مغازه را تا حد ممکن در معرض دید مشتریان می گذارند و مانعی برای دسترسی شما به کالاها و یا حتی برداشتن و امتحان کردن آنها وجود ندارد. کسبه این بازارها همانند همکارانشان در بازار تهران عموماً بسیار اهل چانه زنی هستند و تصور خرید بدون چانه زدن در این بازار یک جور حماقت است. به شما توصیه می کنیم قیمت پیشنهادی خود را به کسبه اعلام و از آنها خواهان خرید آن جنس به قیمت مورد نظر خود را بکنید. گزاف نگفته ایم که در این بازار حتی می توانید تا یک سوم قیمت هم آن کالا را خرید نمایید اگر بتوانید در این ماراتن چانه زنی شما پیروز داستان باشید. از اشتراکات دیگر فرهنگ کسبه آن در برانداز کردن مشتریان است. آنها در ارتباط مستمر با گردشگران به این مهارت رسیده اند که می توانند ملیت شما را تشخیص دهند و در حد خیلی ابتدایی از کلماتی به زبان مادری شما در جهت ترغیب شما به خرید استفاده نمایند. و حتی اینقدر با هوش هستند که بعد از مسجل شدن ملیت شما قیمت متناسب با ملیت شما به شما پیشنهاد کنند. این کسبه ها در روح بخشیدن و هیجان انگیز کردن فضای این بازار برای خرید بسیار تاثیر گذار هستند و اگر قصد خرید را هم ندارید گشت در این بازار خود یکی از سرگرمی های تور پکن شما می تواند باشد. بازارهای پکن برای خرید اقتصادی و به صرفه بسیار عالی هستند و آنها را از دست ندهید. بعد از یک روز شاد و سرگرم کننده در بازار می توانید برای پذیرایی از خودتان از زنجیره ای از رستوران های سلف سرویس که در طبقه ای خاص از این بازارها به ارایه خوراکیهای خود می پردازند استفاده نمایید. تنوع غذایی در این رستوران ها بسیار بالاست و تمامی غذاهای این رستورانها آماده سرو هستند و شما زمانی جهت آماده کردن غذای خود نیاید معطل باشید. که این در مواقعی که برای خرید وقت کم می آورید بسیار حایز اهمیت است. قیمت این غذاها بسیار پایین هستند و شما می توانید از هر کدام از این رستورانها غذای مورد علاقه خود را تهیه و گلچینی از این غذاها را در میز خود جمع آوری و میل نمایید. مشهور ترین و بنام ترین بازارهای پکن بازارهای زیر هستند :

بازار یاشو پکن : (Yashow) : بازار یاشو پکن یک بازار ۵ طبقه در منطقه سن لی تون پکن است (Sanlitun) و جزو محبوب ترین بازارها برای گردشگران خارجی و خود پکنی ها و چینیها است. در این بازار بیشتر البسه , کیف و کفش و کلاه، ساعت و محدودتر صنایع دستی چین را می توانید پیدا کرده و خرید نمایید. طبقه پنجم اختصاص به غذا خوریها و طبقه چهار به کالاهای الکتریکی همچون MP3 , MP4 ، ساعت ، اسباب بازی، لوازم تزئیناتی و چای اختصاص دارد. و سه طبقه اوّل و دوّم و سوّم مختص به پوشاک هستند و طبقه زیر همکف مربوط به کیف و کفش است که قیمتهایی بسیار ارزان و عالی دارند. توصیه ما این است که در هنگام خرید به میزان بار مجاز خود بر روی بلیط خود هم توجه نمایید تا در برگشت خود دچار مشکل نشوید. ساعت کاری بازار یاشو پکن از ساعت ۹ تا ۲۱:۳۰ می باشد.

بازار هونگ چیائو پکن چین : (Honggiao Bazzar)  بازار هونگ چیائو پکن چین وجه تسمیه خود را از خیابان هونگ چیائو پکن گرفته است که در آن واقع شده است. این بازار به بازار مروارید پکن هم معروف است. (Pearl Market) اگر در شهر پکن به دیدار معبد آسمانی یا  Temple of Heaven رفته اید جالب است بدانید که بازار مروارید پکن کنار این بنای ارزشمند تاریخی و گردشگری پکن است. و می توانید بازدید از این مرکز خرید را در کنار معبد آسمانی پکن داشته باشید. بازار هونگ چیائو پکن از ۵ طبقه تشکیل شده است. که ۳ طبقه آن به مرکز فروش مروارید های اصل و پرورشی تولید چین و شهر پکن اختصاص دارد.  که دلیل نامیدن این بازار به بازار مروارید به همین علت است. طبقه اوّل بازار هونگ چیائو پکن اختصاص به محصولات الکترونیکی و صوتی و تصویری و لوازم منزل دارد. که می توانید بخش زیادی از نیازمندیهای منزل و شخصی خود در حوزه کالاهای برقی را در اینجا تامین نمایید. طبقه باقیمانده بازار مروارید هم که اختصاص به پوشاک و کفش، کیف، بادبزن های زیبای چینی و کادوئی های کوچک و زیبا و دیدنی دارد. ساعت کاری بازار هونگ چیائو پکن (بازار مروارید) از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۹:۳۰ می باشد.

بازار سیلک Silk Market : (بازار ابریشم) سیلک مارکت یا بازار ابریشم در منطقه Xiushui East Road پکن واقع شده است. این بازار بزرگ در هفت طبقه طراحی شده است. که فروشگاههای آن در طبقات یکم تا پنجم این بازار واقع شده است. به ترتیب طبقه اوّل و دوّم بازار ابریشم پکن شامل اجناس پوشیدنی همچون کفش و کیف و پوشاک مردانه و زنانه است. طبقه سوّم بازار ابریشم اختصاص به پوشاک بچگانه ، روتختی و رومیزی و فرش دارد. در طبقه چهارم بازار ابریشم هم زینت آلات ، تزئینات و دکور منازل، اسباب بازی فروشی و فروشگاه لوازم آرایشی در اختیار خریداران است. در طبقه پنجم انواع کریستال و مروارید در دسترس مشتریان است. ولی دلیل نامگذاری این بازار به بازار ابریشم این است که اهمیت این بازار در ارایه محصولات ابریشمی در بازار پکن بسیار بالا بود و هست و به همین علت هم هست که این بازار به بازار ابریشم پکن معروف شده است. ساعت کاری بازار ابریشم از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۲۱ می باشد.

بازار بزرگ جین یوآن یانشا پکن چین : بازار بزرگ جین بوان یانشا در پکن، به دلیل مساحت ۶ میلیون متر مکعبی که دارد، به بازار بزرگ کشور چین مشهور است. مرکز خرید جین یوآن یانشا پکن با ۶ طبقه، حدود ۱٫۵ برابر از بازار بزرگ آمریکا بزرگ تر است. بازار بزرگ جین یوان یانشا ۲۳۰ پله برقی، ۱۰۰۰ فروشگاه، رستوران هایی با اندازه زمین فوتبال، و زمین اسکیت و .. دارد. این مرکز خرید ارزان چین پکن، برای افراد کم در آمد ، طراحی شده است.

بازار پن جیا یوآن پکن Pan Jin Yuan Market : بازار پن جیا یوآن پکن در غرب منطقه Panjiaoyuan Qiao شهر پکن واقع شده است. و بزرگترین و اصلی ترین بازار برای خرید صنایع دستی و عتیقه جات و لوازم آنتیک چینی می باشد. اگر اهل گشتن باشید شانس یافتن عتیقه جات اصل را خواهید داشت آثاری که متعلق به ادوار تاریخی مختلف امپراطوری چین است. در چین و در پکن مشابه این بازار به این وسعت برای خرید صنایع دستی چین پیدا نخواهید کرد. سه هزار فروشنده ماهر در این مرکز خرید مشغول به کار هستند. و بازاری پر هیاهو را برای علاقمندان به خرید مهیا دیده اند. در این بازار انواع چینی آلات، لوازم چوبی، زینت آلات زیبای سنتی چین، سنگهای قیمتی، ظروف عتیقه و … را خواهید یافت. این مرکز خرید به خاطر کالاهای منحصر به فردی که دارد جذابیت بسیار بالایی برای گردشگران دارد و توانسته است مشتریان بیشماری را به سمت خود جذب نماید. ساعت کاری بازار پن جیا یوآن پکن در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸ بعد از ظهر و در روزهای تعطیل شنبه و یکشنیه هر هفته از ساعت ۴:۳۰ تا ۱۸ می باشد. که دلیل آنهم استقبال گردشگران در روزهای تعطیل از این بازار است.

بازار محلی سولانا پکن Solana Lifestyle Shopping Park : پارک خرید لایف استایل سولانا بیشتر از آنکه به یک مرکز خرید شباهت داشته باشد به یک شهر کوچک تایلندی شباهت دارد و بازاری محلی دارد که بسیار زیبا و خاص ساخته شده است و مملو از نوآوری  و سرگرمیهای جذاب است. در این بازار بیش از ۱۰۰۰ مارک بین المللی و رستوران های متنوع و ده ها مغازه خرده فروشی در دسترس مشتریان است. شهر پکن جزو شهرهای کم آب چین است که برای تامین آب پارک خرید لایف استایل سولانا پکن آب آن را از پارک چائویانگ و دریاچه لندمارک تامین می نماید.

فروشگاهها و پاساژها و مراکز خرید پکن چین : این پاساژها و مراکز خرید پکن بسیار مدرن و لوکس و گسترده و بزرگ ساخته می شوند و در آنها کالاهای برندهای چینی و برندهای بین المللی که در چین تولید می گردند با قیمت های بسیار بالا فروخته می شوند. البته منظور از قیمت بالا گرانفروشی در این مراکز خرید نیست ولی به نسبت بازارها در این مراکز خرید دنبال خریدهای ارزان همانند بازار نباید باشید و برندهای معتبر بین المللی هم که در همه جای دنیا یک قیمت واحدی دارند. در این مراکز خرید هم با همان قیمت تولیداتشان را ارایه می کنند. فقط در فصول خاص که بیشتر در مناسبت هایی همچون جشنواره خرید قبل از سال نو میلادی است و یا در وقت تغییر فصول حراج های خوب و بزرگی در این فروشگاهها ارایه می گردد. به همه هموطنان توصیه می کنیم که در این فروشگاهها دنبال چانه زنی نباشد. چون همانقدر که به شما توصیه می گردیم که در بازارها چانه زنی را حتماً انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم در این مراکز خرید چانه نزنید چون تمامی قیمت ها در این مراکز خرید ثابت و بر روی کالاها زده شده است.

مرکز خرید لوفتانزا پکن چین : (Lufthansa Shopping Mall) : مرکز خرید لوفتانزا پکن چین شامل ۴ طبقه می شود که در آن کالاهای متنوعی همچون لوازم الکترونیکی، زینتی آلات، کفش و لباس، لباس های ورزشی، تابلوهای نقاشی و غیره عرضه می شود. این مرکز خرید در خیابان لیانگ ما چیائو (Liangmagiao) شهر پکن واقع شده است. ساعت کاری این مرکز خرید ما بین ساعت ۹ صبح تا ساعت ۲۱ می باشد.

دهکده خرید سنلیتون پکن یا مرکز خرید سنلیتون پکن : (Sanlitun Village) این مرکز خرید به لوکسی و زیبایی و پاتوق اهالی مد معروف است. کسانی که دنبال مارک هستند و دنبال کالاهای لاکچری برندهای مشهور هستند به این مرکز خرید می آیند. این مرکز خرید به واسطه اینکه بخش زیادی از آن اختصاص به رستوران های شیک و زیبا و دیدنی و کلوب های متعدد دارد بیشتری یک مرکز تفریحی و تجاری است تا یک مرکز خرید محض همانند آنچه که در سایر مراکز خرید خواهید یافت. به دلیل این امکانات این مرکز خرید گردشگران بسیاری را در طول سال به سمت خود جذب می نماید و گردشگران اوقات شبانه خود را در این دهکده بیشتر می گذرانند. انواع البسه و کیف و کفش های لوکس و مارک، لوازم الکترونیکی از کالاهایی است که در این مرکز خرید امکان خرید آنها را خواهید داشت. مرکز خرید سنلیتون پکن محل حضور برندهایی همچون استیو دیوانه ، مانگو، آدیداس، اسپریت است در کنار بیش از ۳۰ رستوران و یک سینمای چند بعدی فضای جوان و مدرن و بسیار خلاقانه را برای حاضرین خلق می کند که از گذراندن اوقات در این فضا نهایت لذت را ببرند. این مرکز خرید با نورپردازی های فوق العاده ای که برای شب ها در آن انجام می شود خیلی فوق العاده و شگفت انگیز به نظر می رسد. نمایش مد و لباس و رقص و اجراهای بی نظیر اسکیت بازان جزو سرگرمی های شبانه گردشگران در این دهکده خرید است. در بیشتر مواقع برندهای این دهکده در شرایط تخفیف هستند و برند اپل در این دهکده شعبه دارد.

مرکز خرید اورینتال پلازا پکن : این مرکز خرید به بزرگیش معروف است مساحتی بالغ بر ۱۳ هکتار (۱۳۰۰۰۰ متر مربع) که آن را جزو بزرگترین مراکز خرید چین قرار داده است. مرکز خرید اورینتال پلازا پکن ما بین خیابان های معروفی به نام گلد استریت و سیلور استریت در قلب شهر بزرگ پکن واقع شده است. این مرکز خرید جزو آن دسته از مراکز خرید پکن است که بین مردم محلی و گردشگران بسیار محبوب است.

مرکز خرید شین کنگ پالاس پکن : (Shin Kong Place) : جزو مراکز خرید بسیار لوکس پکن و چین است که تعلق به تایوانی ها دارد و بیش از ۹۰۰ مارک معروف بین المللی را در خود جای داده است. جالب است بدانید که بزرگترین فروشگاه برند معروف Guchi در این مرکز پکن واقع شده است. رستوران های متنوع و خوبی در این مرکز خرید در دسترس شماست که به شما کوفته های تایوانی و تنوع بالایی از غذاها را ارایه می نماید. کافی شاپ ها و محل های فروش دسر در این مرکز خرید برای استراحت بازدید کنندگان مرکز خرید در نظر گرفته شده است. یکی از بزرگترین و زیباترین گل فروشی های پکن هم در این مرکز خرید واقع شده است و جالب است بدانید در این مرکز خرید لوکس نانوایی هم خواهید یافت !

مرکز خرید یینتای پکن Yintai Shopping Center : معمار این مرکز خرید جان پورتمن معمار مشهور و گروه همکارانش هستند که مجتمع بزرگ ۳۵ هکتاری (۳۵۰۰۰۰ متر مربعی) یینتای پکن را در سه ساختمان بلند اصلی ساخته اند : پارک حیات پکن ، پارک حیات پنت هاوس، اقامتگاه پارک حیات . در مرکز خرید یینتای پکن محل فروش برندهای شناخته شده چینی و بین المللی است.

مرکز خرید دی پالاس پکن : (The Place) : مرکز خرید د پلاس پکن به سقف جالبش مشهور است سقف این مرکز خرید جالب یه صفحه نمایش بزرگ است و در دو طرف هم دو ساختمان داریم که در آنها فروشگاهها تعبیه شده اند. در این مرکز خرید که بسیار زیبا و لوکس ساخته شده است کالاهای لوکس ارایه می گردد و شما می توانید علاوه بر خرید در این مرکز خرید از کافی شاپ های فضای باز این مرکز خرید هم نهایت استفاده را ببرید.

مرکز خرید جیامو پکن یا مرکز خرید کپیتال لند پکن : capital land mall beijing : در این مرکز خرید تمامی برندهای بزرگ بین المللی معروف را خواهید یافت. این مرکز خرید در زمینی به مساحت ۲۶ هکتار (۲۶۰۰۰۰ متر مربع) ساخته شده است که کل سازه این مجتمع شامل سه برج و یک مرکز خرید می شود. برای دسترسی به این مرکز خرید می توانید در صورتی که از ماشین استفاده می کنید در بزرگراه شماره ۲ استفاده کنید و این مرکز خرید در کنار این بزرگراه واقع شده است. و اگر اهل استفاده از مترو هستید از متروی خط ۴ و یا راه آهن شماره ۱۳ استفاده کنید .

مرکز خرید دی گیت پکن : The Gate City Mall : مرکز خرید دی گیت پکن یکی دیگر از مراکز خرید معروف مد در چین است. که در آن دسترسی به خرید کالاهای برندهای مشهور و گرانقیمت را خواهید داشت. این مرکز خرید در خود سینمای بین المللی جیانی را دارد و رستوران های بسیار زیبا و کافی شاپ های خوب دارد. برای رفتن به این مرکز خرید بهترین راه استفاده از متروی پکن است و خط متروی شماره ۱۰ که راحت شما را به مقصدتان خواهد رساند.

مرکز خرید زندان جوی پکن چین : Zendan Joy Mall in Beijing : مرکز خرید جوی سیتی پکن بزرگ ترین مرکز خرید در پکن است که در ۱۳ طبقه ساخته شده است که با آسانسورهای متعدد دسترسی به طبقات متعدد آن برای بازدید کنندگان بسیار راحت مقدور است. در مرکز خرید جوی سیتی پکن بزرگترین فروشگاه لوازم آرایشی در کل شهر پکن را خواهید یافت. این مرکز خرید مجهز به بزرگترین سینمای دیجیتال در کشور پهناور چین است. و همین امر باعث جذب مخاطبین بی شماری به این مرکز خرید می شود.

خیابان های معروف پکن برای خرید : این خیابان ها همیشه مملو از گردشگران و علاقمندان به خرید است و پر است از فروشگاهها و رستوران های زیبا و با دکورهای قشنگ و کافه ها و اغذیه فروشی های کوچک و بزرگ است. به علت جذاب بودن این خیابان ها عموماً هتل های بسیاری در این خیابان ها و یا نزدیک به آنها ساخته شده اند که بسیاری از آنها هتل های مجلل ۵ ستاره و بین المللی هستند.

خیابان وانگ فوجینگ چین : (WANGFUJING STREET) : در خیابان وانگ فوجینگ پکن تردد خودرو ممنوع بوده و به همین خاطر در پکن به خیابان پیاده ها معروف است این خیابان که مملو از شور و نور و رنگ و صدا است یک خیابان توریستی به تمام معنا است در این خیابان بوتیک های شیک و زیبا برای عرضه انواع کالاها از لباس و کیف و کفش و صنایع دستی و زینت آلات و … خواهید یافت. که در هر دو طرف خیابان این بوتیک ها قرار گرفته اند. در اواسط خیابان وانگ فوجینگ پکن شما وارد فضاهای سنتی چینی با معماری اصیل و زیبای چینی می شوید که غذاهای میان وعده سرپایی داده می شوند. در اواخر این خیابان هم ترن تفریحی جالب و زیبایی در نظر گرفته شده است که گردشگران را از انتهای خیابان به سر خیابان منتقل می کند. این خیابان یکی از زیباترین خیابان های توریستی چین است.

خیابان شیدن (XIDAN) : خیابان شیدان پکن یکی از بهترین خیابان ها برای عاشقان خرید است در این خیابان پلاک به پلاک مراکز خرید غول پیکر را در کنار هم دارید. مراکز خرید لوکس و مجهز و مدرن و با تنوع بینهایت بالا. برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می کنم این اسامی را در گوگل سرچ و در قسمت IMAGE گوگل عکسهای آن را ببینید. xidan shopping center . xidan joy city , xidan mingzhu market همه اینها تنها بخش کوچکی از فروشگاههای بیشماره این خیابان پر هیاهو و زیبا است. که یک مرکز تجاری و خرید بین المللی شده است. در این مراکز خرید انواع کالاها را می توانید بیابید اما بیشتر از همه لباس های مردانه و زنانه و بچگانه ، کیف و کفش و لوازم و لباس ورزشی در دسترس برای خرید است. خدمات مجالس و عروسی نیز در این خیابان تمرکز یافته اند و تمامی زوجهای چینی برای اجرای مراسمات خود به این دفاتر مراجعه می کنند.

خیابان خرید چیانمن پکن چین : Qianmen Street : این خیابان هم یکی از محبوب ترین خیابان ها برای خرید کردن و لذت بردن از تنوع بالای غذاهای چینی سنتی است. در این خیابان از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را پیدا خواهید کرد همه مدل کالا در این خیابان برای فروش در دسترس شماست در کنار آن تعداد بیشماره غذاخوری های سنتی چینی در این خیابان آنقدر هست که شما بتوانید یقیناً غذایی باب میل خود پیدا کرده و میل نمایید. سوغاتی های بامزه همچون کفش و لباس سنتی چینی یکی از جاذبه های خرید در خیابان خرید چیانمن پکن است.

در صورتیکه مایل هستید که آدرس هر مرکز خرید و یا موقعیت آن را در نقشه گوگل بیابید و یا عکس های هر یک را به تفکیک در گوگل پیدا کنید نام انگلیسی هر مرکز خرید را گذاشتیم تا بتوانید در گوگل آنها را جستجو کرده تا به اطلاعات مورد نظر خود دست یابید.  در ضمن لینک سایت هایی که به معرفی مراکز خرید پکن پرداخته اند را در ادامه آورده ام که امیدوارم مفید فایده باشد. 

سایت مراکز خرید پکن ۱ :  کلیک کنید

سایت مراکز خرید پکن ۲ :  کلیک کنید


برای کسب اطلاعات درباره تور چین کلیک نمایید

برای کسب اطلاعات درباره هتل های چین کلیک کنید

برای کسب اطلاعات درباره دیدنی های چین کلیک کنید

عکس های دیدنی از مراکز خرید پکن :

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید پکن
مراکز خرید پکن

مراکز خرید پکن
مراکز خرید پکن

مراکز خرید پکن
مراکز خرید پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید پکن
مراکز خرید پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

مراکز خرید پکن
مراکز خرید پکن

مراکز خرید شهر پکن
مراکز خرید شهر پکن

موقعیت مکانی مراکز خرید پکن در نقشه گوگل :

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا