تور مالدیو | تور سریلانکاتورهای خارجیتورهای مسافرتی
تازه‌ها

متنوع ترین تور سریلانکا پاییز ۹۸ را از شیوار بخواهید. مجری خوشنام و با سابقه

کشف شگفتیهای سرزمینی ناشناخته در اقیانوس هند

سری لانکا مقصد گردشگران حرفه ای و دنیا دیده است. در بازدید از این کشور پرجاذبه به برنامه سفر تور خود دقت کنید:

سریلانکا یکی از زیباترین و تمیزترین سواحل جنوب شرق آسیا را دارد. طبیعتی بکر و دست نخورده و کشوری که با سرعتی بسیار زیاد در مسیر توسعه گردشگری قرار گرفته است.

با هتل های ریزورت قابل قبول و تفریحات و جاذبه هایی متنوع که هر نوع سلیقه را پاسخ می دهد. اتباع ایران که پاسپورت ایرانی دارند برای ورود به کشور سریلانکا نیاز به ویزا ندارند و به همین خاطر تشریفات معمول سایر مسیرها را ندارد.

مردم سریلانکا زبان انگلیسی خوب میدانند و بسیار آرام و میهمان نواز هستند. برای خرید یکی از بهترین مقاصد جنوب شرق آسیاست. سریلانکا با توجه به وسعت کمش جاذبه هایی دارد که بعضی از آنها در دنیا حرف برای گفتن دارند.

پروازهای تور سریلانکا پاییز ۹۸ : 

برای تور سریلانکا پاییز ۹۸  گزینه های پروازی متعددی جلوی روی شماست که بهترین آنها به انتخاب ما پرواز قطر ایرویز  یکی از بهترین ایرلاینهای جهان و ارزان ترین برای این مسیر ایرعربیا است.

پرواز قطر ایرویز بسیار ساعت پروازی عالی و ترانزیتهای کوتاه و کیفیت پروازی بی نظیری دارد ایرلاین قطر ایرویز در سال ۲۰۱۹ در نظرسنجی سایت تریپ ادوایزر سومین ایرلاین محبوب جهان معرفی شده است.

پرواز ایرعربیا ترانزیتهای طولانی و کیفیت پایینتری دارد ولی برای مسافرینی که میخواهند پرواز را ارزانتر تمام کنند گزینه ایده آلی می باشد.

تور شش روزه سواحل سریلانکا با قطر ایرویز : 

پرواز قطر ایرویز که جزو ایرلاینهای ۵ ستاره دنیاست در نظر سنجی سال ۲۰۱۹ تریپ ادوایزر به عنوان سومین ایرلاین محبوب دنیا از نظر گردشگران انتخاب شده است.

و بهترین ساعت پروازی (ورود صبح و خروج شب) با کوتاهترین ساعت پروازی است.

این پرواز هر روز هفته برقرار است و شما تنها کافی است برنامه تعطیلات خود را بررسی و برای تور اقدام فرمایید.

تور سواحل سریلانکا بنتوتا با قطری پاییز ۹۸
تور سواحل سریلانکا بنتوتا با قطری پاییز ۹۸

تور شش روزه سواحل سریلانکا با ایر عربیا : 

تور سریلانکا با پرواز ایرعربیا را به مسافرینی که قصد سفر ارزان دارند و خیلی کیفیت پرواز برایشان و ساعتهای طولانی ترانزیت مهم نیست توصیه میکنیم.

این پرواز ساعت ورود و خروجش خوب است ولی معطلی ترانزیت طولانی و کیفیت پروازی پایینتری به نسبت قطری دارد.

دو روز در هفته ایرعربیا به سریلانکا پرواز دارد و شما می توانید برنامه سفر خود را بر اساس این تاریخ پروازیها تنظیم نمایید.

تور سواحل سریلانکا بنتوتا با ایرعربیا پاییز ۹۸
تور سواحل سریلانکا بنتوتا با ایرعربیا پاییز ۹۸

 

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با پرواز قطر ایرویز : 

در این تور شما امکان بهره مندی از خدمات هتلهای ریزورت ساحلی و تفریحی و ریلکسی را در کنار استفاده و لذت از خدمات هتلهای شهری و امکاناتی چون مراکز خرید و بازدید از مراکز تاریخی و مذهبی و فرهنگی شهری شهر کلمبو پایتخت سریلانکا به همراه استفاده از تفریحات شبانه آن را دارید.

 

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با قطری پاییز ۹۸
تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با قطری پاییز ۹۸

 

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با پرواز ایر عربیا : 

شما در مدت اقامت در کلمبو علاوه بر بهره مندی از جاذبه های ساحلی و تاریخی و فرهنگی و شهری سریلانکا می توانید در یک تور آپشنال به پیناوالا و کندی هم بروید بدون نیاز به اقامت در کندی

 

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با ایرعربیا پاییز ۹۸
تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با ایرعربیا پاییز ۹۸

 

تور مثلث طلایی سریلانکا با ایرعربیا :

تور مثلث طلایی سریلانکا فرصتی خواهد بود برای دیدار از یک مجموعه کامل که شامل هم ساحل و تفریحات ساحلی و بازدید از پاییتخت سریلانکا و تفریحات شهری و تاریخی و فرهنگی و همینطور بازدید از کندی با سایتهای طبیعت گردی و تاریخی و فرهنگی در مقیاس جهانی

تور سریلانکا مثلث طلایی با ایر عربیا پاییز ۹۸
تور سریلانکا مثلث طلایی با ایر عربیا پاییز ۹۸

تور مثلث طلایی سریلانکا با قطر ایرویز :

این تور برنامه سفر کلاسیک سریلانکا را شامل می شود یک تور روتین و خیلی معمول برای دیدار از شگفتی های سریلانکا .

اگر خواهان تورهای خاص برای دیدار از این کشور خاص هستید پیشنهاد ما برنامه بازدید سواحل نگومبو و کندی و دامبولا است در این برنامه جاذبه های ارزشمند این کشور را بازدید خواهید داشت و سریلانکا را آنگونه که شایسته آن است خواهید دید.

تور سریلانکا مثلث طلایی با قطری پاییز ۹۸
تور سریلانکا مثلث طلایی با قطری پاییز ۹۸

سواحل سریلانکا:

سریلانکا سواحل متعددی دارد و سواحل معروف آن همانند اکثر سواحل معروف جهان سواحل غربی آن است. ساحل کالوتارا و بنتوتا و بروولا و آهونگالا و نگومبو از جمله این سواحل معروف هستند. و هتل های ریزورت متعددی در این سواحل ساخته شده اند.

در صورتی که هتل مورد نظر خود را در پکیج ما نیافتید کافیست با کارشناس مربوطه خود در شرکت شیوار تماس بگیرید تا نرخ پکیج تور سواحل سریلانکا با هتل مورد نظر شما را به شما اعلام نماید.

بنتوتا و بروولا هتلهای خوب و ارزانی دارند و از نظر دسترسی با شهر کلمبو پایتخت تجاری سریلانکا حدود ۲ ساعت با ماشین و با فرودگاه کلمبو که در منطقه نگومبو واقع شده است.

حدود ۲٫۵ ساعت فاصله دارند. البته این میزان فاصله بنا به موقعیت مکانی هتل کمی زیاد و کم می شود.

ساحل نگومبو ساحل محبوب توریستهای آمریکایی بوده و بهترین و گرانترین هتلهای ساحلی سریلانکا در آن واقع شده اند با فرودگاه ۱۰ دقیقه و با کلمبو پاییتخت کمتر از نیم ساعت فاصله دارد.

ساحل آهونگالا ساحل محبوب توریستهای اروپایی و مخصوص مسافرینی است که به هدف آرامش و ریلکسیشن و استفاده از امکانات یک هتل ریزورت و خدمات واقعی All Inclusive هستند.

منطقه کوهستانی و تاریخی سریلانکا : 

منطقه کندی و دامبولا و نورولیا و الا مناطق کوهستانی سریلانکا هستند. تقریبا اکثر جاذبه های گردشگری سریلانکا در این منطقه کوهستانی واقع شده اند.

از جمله آن می توان به ” پیناوالا ” (محل نگهداری فیلهای سریلانکایی)، معبد دندان بودا ، باغ گیاه شناسی کندی دومین باغ بزرگ گیاه شناسی جهان و رقص فولکلور سریلانکایی که یکی از زیباترین رقص های فولکلور جهان است. و باغ ادویه کندی اشاره کرد.

در منطقه تاریخی دامبولا که ما در تورهای مخصوص گردشگران حرفه ای خود اقامت در دامبولا را می گنجانیم جاذبه های بی همتایی که ثبت جهانی یونسکو هم شده اند را خواهید دید.

از آن جمله سیگیریا (صخره شیر) ، معبد غار دامبولا ، دریاچه کاندالاما و تور بالن سواری دامبولا را میتوانیم اشاره کنیم.

باغهای چای نورولیا و خانه های فرانسوی الا رو هم میتوانید اشاره کنیم کوه حضرت آدم و پارکهای حیات وحش منطقه هم بسیار دیدنی هستند.

کلمبو پایتخت سریلانکا :  

کلمبو پاییتخت تجاری سریلانکا و کوته پایتخت سیاسی سریلانکا هستند که در هم ادغام شده اند و توریستها این دو شهر را در قالب یک شهر یکپارچه و تحت عنوان کلمبو میشناسند.

مراکز خرید معروفی چون پتا و معابد باشکوه  و موزه و کاخ های ریاست جمهوری از جاذبه های شهر هستند.

برای مشاهده تورهای مالدیو و سریلانکا روی لینک کلیک کنید

برای مشاهده لیست دیدنی های سریلانکا روی لینک کلیک کنید

برای مشاهده لیست هتل های سریلانکا و مطالعه جزئیات و دیدن عکسهای آنها کلیک کنید

وب سایت انگلیسی زبان شیوار :  Travel to IRAN

مدیران شیوار از سال ۱۳۸۶ در مسیر تور سریلانکا پاییز ۹۸ فعال بوده و با کیفیت ترین خدمات را به شما با مناسب ترین قیمت ارایه می نمایند.


هتل هریتنس نگومبو
هتل هریتنس نگومبو

هتل هریتنس نگومبو
هتل هریتنس نگومبو

هتل هریتنس نگومبو
هتل هریتنس نگومبو

تور سریلانکا
تور سریلانکا

تور ساحل بنتوتا سریلانکا
تور ساحل بنتوتا سریلانکا

تور ساحل بنتوتا سریلانکا
تور ساحل بنتوتا سریلانکا

تور ساحل بنتوتا سریلانکا
تور ساحل بنتوتا سریلانکا

تور سواحل سریلانکا
تور سواحل سریلانکا

هتل هریتنس نگومبو
هتل هریتنس نگومبو

تور سواحل سریلانکا
تور سواحل سریلانکا

تور سواحل سریلانکا
تور سواحل سریلانکا

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 95118563 021 موبایل : 09192120524

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن