تور مالدیو | تور سریلانکاتورهای خارجی
تازه‌ها

تور سریلانکا زمستان ۹۸ و نوروز ۹۹ با تضمین ارزانترین قیمتها

شیوار سیاوشان کارگزار تورهای لوکس و متفاوت سریلانکا در ایران

برای مشاهده اطلاعات کامل دیدنی ها و هتلهای سریلانکا روی لینکهای بالا کلیک کنید: 

سری لانکا مقصد گردشگران حرفه ای و دنیا دیده است. در بازدید از این کشور پرجاذبه به برنامه سفر تور خود دقت کنید:

سریلانکا یکی از زیباترین و تمیزترین سواحل جنوب شرق آسیا را دارد. طبیعتی بکر و دست نخورده و کشوری که با سرعتی بسیار زیاد در مسیر توسعه گردشگری قرار گرفته است.

با هتل های ریزورت قابل قبول و تفریحات و جاذبه هایی متنوع که هر نوع سلیقه را پاسخ می دهد. اتباع ایران که پاسپورت ایرانی دارند برای ورود به کشور سریلانکا نیاز به ویزا ندارند و به همین خاطر تشریفات معمول سایر مسیرها را ندارد.

مردم سریلانکا زبان انگلیسی خوب میدانند و بسیار آرام و میهمان نواز هستند. برای خرید یکی از بهترین مقاصد جنوب شرق آسیاست. سریلانکا با توجه به وسعت کمش جاذبه هایی دارد که بعضی از آنها در دنیا حرف برای گفتن دارند.

تور زمستان ۹۸ و نوروز ۹۹ سریلانکا ارزان قیمت با پرواز سلام ایر :

ارزان قیمت ترین تورهای سریلانکا را از ما بخواهید. شیوار به عنوان دفتر کارگزاری تورهای سریلانکا در بازار ایران تورهای متنوع سریلانکا را با پرواز سلام ایر و رقابتی ترین قیمت ها به شما ارایه می نماید. این پکیج ها از یک تا ۱۵ دسامبر تنها اجرا می گردند برای بهره مندی از این قیمتهای استثنایی فرصت را از دست ندهید. فرصتهای اینچنینی همیشه نخواهد بود.

تور 6 روزه ی سواحل سریلانکا نوروز 99

تور ۶ روزه ی سواحل سریلانکا نوروز ۹۹تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا نوروز ۹۹

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا نوروز ۹۹تور کلمبو و کندی و بنتوتا سریلانکا نوروز ۹۹

تور کلمبو و کندی و بنتوتا سریلانکا نوروز ۹۹

پروازهای تور سریلانکا نوروز ۹۹ : 

برای تور سریلانکا زمستان ۹۸ و  نوروز ۹۹  گزینه های پروازی متعددی جلوی روی شماست که بهترین آنها به انتخاب ما پرواز قطر ایرویز  یکی از بهترین ایرلاینهای جهان و ارزان ترین برای این مسیر ایرعربیا و سلام ایر است.

پرواز قطر ایرویز بسیار ساعت پروازی عالی و ترانزیتهای کوتاه و کیفیت پروازی بی نظیری دارد ایرلاین قطر ایرویز در سال ۲۰۱۹ در نظرسنجی سایت تریپ ادوایزر سومین ایرلاین محبوب جهان معرفی شده است.

پرواز ایرعربیا ترانزیتهای طولانی و کیفیت پایینتری دارد ولی برای مسافرینی که میخواهند پرواز را ارزانتر تمام کنند گزینه ایده آلی می باشد.

پرواز سلام ایر علاوه بر داشتن قیمت عالی ساعت پرواز خوبی هم دارد ولی ایرلاین اقتصادی است و از خدمات کترینگ بی بهره است.

تور شش روزه سواحل سریلانکا با قطر ایرویز : 

پرواز قطر ایرویز که جزو ایرلاینهای ۵ ستاره دنیاست در نظر سنجی سال ۲۰۱۹ تریپ ادوایزر به عنوان سومین ایرلاین محبوب دنیا از نظر گردشگران انتخاب شده است.

و بهترین ساعت پروازی (ورود صبح و خروج شب) با کوتاهترین ساعت پروازی است.

این پرواز هر روز هفته برقرار است و شما تنها کافی است برنامه تعطیلات خود را بررسی و برای تور اقدام فرمایید.

تور سواحل سریلانکا زمستان 98نوروز 99 با قطری

تور سواحل سریلانکا زمستان ۹۸نوروز ۹۹ با قطری

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا با پرواز قطر ایرویز : 

در این تور شما امکان بهره مندی از خدمات هتلهای ریزورت ساحلی و تفریحی و ریلکسی را در کنار استفاده و لذت از خدمات هتلهای شهری و امکاناتی چون مراکز خرید و بازدید از مراکز تاریخی و مذهبی و فرهنگی شهری شهر کلمبو پایتخت سریلانکا به همراه استفاده از تفریحات شبانه آن را دارید.

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا زمستان 98 نوروز ۹۹ با ایرلاین قطری

تور کلمبو و بنتوتا سریلانکا زمستان ۹۸ نوروز ۹۹ با ایرلاین قطری

تور مثلث طلایی سریلانکا با قطر ایرویز :

این تور برنامه سفر کلاسیک سریلانکا را شامل می شود یک تور روتین و خیلی معمول برای دیدار از شگفتی های سریلانکا .

اگر خواهان تورهای خاص برای دیدار از این کشور خاص هستید پیشنهاد ما برنامه بازدید سواحل نگومبو و کندی و دامبولا است در این برنامه جاذبه های ارزشمند این کشور را بازدید خواهید داشت و سریلانکا را آنگونه که شایسته آن است خواهید دید.

تور کلمبو و کندی و بنتوتا سریلانکا زمستان 98 نوروز ۹۹ با قطری

تور کلمبو و کندی و بنتوتا سریلانکا زمستان ۹۸ نوروز ۹۹ با قطری

سواحل سریلانکا:

سریلانکا سواحل متعددی دارد و سواحل معروف آن همانند اکثر سواحل معروف جهان سواحل غربی آن است. ساحل کالوتارا و بنتوتا و بروولا و آهونگالا و نگومبو از جمله این سواحل معروف هستند. و هتل های ریزورت متعددی در این سواحل ساخته شده اند.

در صورتی که هتل مورد نظر خود را در پکیج ما نیافتید کافیست با کارشناس مربوطه خود در شرکت شیوار تماس بگیرید تا نرخ پکیج تور سواحل سریلانکا با هتل مورد نظر شما را به شما اعلام نماید.

بنتوتا و بروولا هتلهای خوب و ارزانی دارند و از نظر دسترسی با شهر کلمبو پایتخت تجاری سریلانکا حدود ۲ ساعت با ماشین و با فرودگاه کلمبو که در منطقه نگومبو واقع شده است.

حدود ۲٫۵ ساعت فاصله دارند. البته این میزان فاصله بنا به موقعیت مکانی هتل کمی زیاد و کم می شود.

ساحل نگومبو ساحل محبوب توریستهای آمریکایی بوده و بهترین و گرانترین هتلهای ساحلی سریلانکا در آن واقع شده اند با فرودگاه ۱۰ دقیقه و با کلمبو پاییتخت کمتر از نیم ساعت فاصله دارد.

ساحل آهونگالا ساحل محبوب توریستهای اروپایی و مخصوص مسافرینی است که به هدف آرامش و ریلکسیشن و استفاده از امکانات یک هتل ریزورت و خدمات واقعی All Inclusive هستند.

منطقه کوهستانی و تاریخی سریلانکا : 

منطقه کندی و دامبولا و نورولیا و الا مناطق کوهستانی سریلانکا هستند. تقریبا اکثر جاذبه های گردشگری سریلانکا در این منطقه کوهستانی واقع شده اند.

از جمله آن می توان به ” پیناوالا ” (محل نگهداری فیلهای سریلانکایی)، معبد دندان بودا ، باغ گیاه شناسی کندی دومین باغ بزرگ گیاه شناسی جهان و رقص فولکلور سریلانکایی که یکی از زیباترین رقص های فولکلور جهان است. و باغ ادویه کندی اشاره کرد.

در منطقه تاریخی دامبولا که ما در تورهای مخصوص گردشگران حرفه ای خود اقامت در دامبولا را می گنجانیم جاذبه های بی همتایی که ثبت جهانی یونسکو هم شده اند را خواهید دید.

از آن جمله سیگیریا (صخره شیر) ، معبد غار دامبولا ، دریاچه کاندالاما و تور بالن سواری دامبولا را میتوانیم اشاره کنیم.

باغهای چای نورولیا و خانه های فرانسوی الا رو هم میتوانید اشاره کنیم کوه حضرت آدم و پارکهای حیات وحش منطقه هم بسیار دیدنی هستند.

کلمبو پایتخت سریلانکا :  

کلمبو پاییتخت تجاری سریلانکا و کوته پایتخت سیاسی سریلانکا هستند که در هم ادغام شده اند و توریستها این دو شهر را در قالب یک شهر یکپارچه و تحت عنوان کلمبو میشناسند.

مراکز خرید معروفی چون پتا و معابد باشکوه  و موزه و کاخ های ریاست جمهوری از جاذبه های شهر هستند.

نکات حایز اهمیت این کشور

۱- سریلانکا پاییتخت چای جهان است چای مرغوب سیلان که نامی آشنا برای ما ایرانی ها است مربوط به این کشور است و مزارع چای کندی یکی از زیباترین مناظر طبیعی خواهد بود که در زندگی خود ممکن است ببینید.

۲ –  دومین باغ بزرگ گیاه شناسی جهان در شهر کندی سریلانکا واقع شده است این باغ یکی از شگفتی های سفرتان در تور سریلانکا خواهد بود.

۳-  حیات وحش منحصر به فرد منطقه گاله که در قالب تور آپشنال سافاری می توانیددر تور سریلانکا از این زیباییها لذت ببرید.

۴- سریلانکا سرزمین معابد باستانی پر راز و رمز است که معروفترین معبد بودایی های جهان به نام معبد دندان بودا در منطقه کندی واقع شده است. که در تور سریلانکا بازدید از آن را خواهید داشت.

۵- فیل سریلانکایی و بهزیستی فیل ها با نام پیناوالا در راه کلمبو به کندی از دیگر جاذبه های منحصر به فردی است که در تور سریلانکا آن را تجربه خواهید کرد.

۶ –  تفریحات شبانه و مراکز خرید متعدد و جالب در شهر کلمبو و فروشگاههای ارزان فروش صنایع دستی از جاذبه های توریستی سریلانکا و کلمبو است.

۷-  سواحل تمیز سریلانکا در نوع خود در کل منطقه مشهور است و بسیار محبوب برای توریست های اروپایی و آمریکایی  تور کلمبو و کندی و بنتوتا سریلانکا فرصتی خواهد بود تا شهرهای مهم و عمده این کشور زیبای اقیانوس هند را ببینید و با فرهنگ غنی آنها آشنا شوید.

تور ارزان قیمت سریلانکا را در بهترین هتل ها و همراه با پشتیبانی ۲۴ ساعته تجربه خواهید کرد.  پروازهای امارات و قطر و عمان ایر هم می توانیم برای مسیر سریلانکا ارایه نماییم که قیمتش بالاتر از سلام ایر است.

تور ارزان قیمت سریلانکا با پرواز سلام ایر با ساعت پروازی خوب و ترانزیتهای خوب در دسترس شماست.   هتل های سریلانکا هتل های ۵ ستاره خوبی دارد ولی اگر دنبال کیفیت لاکچری هستید باید تورهای موریس یا مالدیو یا سیشل را انتخاب نمایید.

مردم سریلانکا اکثراً بودایی هستند و فرهنگ جوامع بودایی در اینجا رواج دارد . در سریلانکا مشکل زبان نخواهید داشت و اکثر سریلانکایی های فعال در عرصه گردشگری زبان انگلیسی را می فهمند.

روی لینک مقابل کلیک کنید برای دریافت اطلاعات ::» دیدنی های سریلانکا

روی لینک مقابل کلیک کنید برای دریافت اطلاعات ::»  هتل های سریلانکا

سایت انگلیسی زبان ما : کلیک کنید

طبیعتگردی در سریلانکا

طبیعتگردی در سریلانکامعبد بودا سریلانکا

معبد بودا سریلانکاکندی سریلانکا

کندی سریلانکاسواحل سریلانکا

سواحل سریلانکاسفرنامه های سریلانکا

سفرنامه های سریلانکاطبیعت سریلانکا

طبیعت سریلانکاsrilanka

معبد دندان بودا کندی

معبد دندان بودا کندی

باغات چای کندی

باغات چای کندیتور ارزان قیمت سریلانکا

تور ارزان قیمت سریلانکانقشه توریستی سریلانکا

نقشه توریستی سریلانکاسواحل کالوتارا سریلانکا

سواحل کالوتارا سریلانکاسواحل بنتوتا سریلانکا

سواحل بنتوتا سریلانکاتور مثلث طلایی سریلانکا

تور مثلث طلایی سریلانکاطبیعت زیبای سریلانکا

طبیعت زیبای سریلانکاباغات چای کندی سریلانکا

باغات چای کندی سریلانکاتور سواحل بنتوتا

تور سواحل بنتوتاتور سریلانکا

تور سریلانکاتور سریلانکا

تور ارزان قیمت سریلانکا 

نقشه سریلانکا در گوگل مپ

برچسب ها
تور ارزان سریلانکا تور ارزان قیمت سریلانکا تور سریلانکا تور سریلانکا آبان ماه 1400 تور سریلانکا آبان ماه 96 تور سریلانکا آبان ماه 97 تور سریلانکا آبان ماه 98 تور سریلانکا آبان ماه 99 تور سریلانکا آذر ماه 1400 تور سریلانکا آذر ماه 96 تور سریلانکا آذر ماه 97 تور سریلانکا آذر ماه 98 تور سریلانکا آذر ماه 99 تور سریلانکا ارزان قیمت تور سریلانکا اسفند ماه 1400 تور سریلانکا اسفند ماه 95 تور سریلانکا اسفند ماه 96 تور سریلانکا اسفند ماه 98 تور سریلانکا اسفند ماه 99 تور سریلانکا اسفند ماه 9ر7 تور سریلانکا با پرواز ماهان تور سریلانکا با پرواز مستقیم ماهان تور سریلانکا بهمن ماه 1400 تور سریلانکا بهمن ماه 95 تور سریلانکا بهمن ماه 96 تور سریلانکا بهمن ماه 97 تور سریلانکا بهمن ماه 98 تور سریلانکا بهمن ماه 99 تور سریلانکا پاییز 1400 تور سریلانکا پاییز 96 تور سریلانکا پاییز 97 تور سریلانکا پاییز 98 تور سریلانکا پاییز 99 تور سریلانکا دی ماه 1400 تور سریلانکا دی ماه 96 تور سریلانکا دی ماه 97 تور سریلانکا دی ماه 98 تور سریلانکا دی ماه 99 تور سریلانکا زمستان 06 تور سریلانکا زمستان 14000 تور سریلانکا زمستان 97 تور سریلانکا زمستان 98 تور سریلانکا زمستان 99 تور سریلانکا مهر ماه 1400 تور سریلانکا مهر ماه 96 تور سریلانکا مهر ماه 97 تور سریلانکا مهر ماه 98 تور سریلانکا مهر ماه 99 تور سریلانکا نوروز تور سریلانکا نوروز 1400 تور سریلانکا نوروز 95 تور سریلانکا نوروز 96 تور سریلانکا نوروز 97 تور سریلانکا نوروز 98 تور سریلانکا نوروز 99 تور سریلانکا هتل 5 ستاره تور طبیعت گردی سریلانکا تور کلمبو تور کلمبو نوروز 95 تور کلمبو نوروز 96 تور کلمبو و کندی و بنتوتا تور کلمبو و کندی و بنتوتا نوروز 95 تور لحظه آخری سریلانکا تور لوکس سریلانکا تور نوروز 95 تور نوروزی سریلانکا رزرو تور سریلانکا قیمت تور سریلانکا قیمت تور سریلانکا نوروز 95 نرخ تور سریلانکا هزینه تور سریلانکا

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن