دیدنی های چین

رودخانه یولونگ شاخه ای از رودخانه لی در گویلین| جاذبه های چین

Yulong River

۱) چرا باید از رودخانه یولونگ دیدن کنیم؟

رودخانه یولونگ (遇龙河)، شاخه ای از رودخانه لی در گویلین است. رودخانه در مجموع حدود ۴۳٫۵ کیلومتر می باشد. این رود صاف نیست بلکه پیچ در پیچ است. به عنوان بهترین مکان یانگ شوو برای دیدن تپه های قارچ مانند گویلین شناخته می شود.

رودخانه یولونگ توسط کارشناسان داخلی و خارجی به عنوان “میراثی طبیعی و درجه یک از انسان در جهان” و “رودخانه کوچک لی” تلقی می شود. این مکان یک گریز ایده آل برای پشت سر گذاشتن همه فشارها و نگرانی ها و غوطه ور شدن در فضایی شاعرانه است. اوقات فراغت خود را در حومه شهر بگذرانید.

راه های ارتباطی با شیوار

 شما همراهان گرامی شیوار می توانید از طریق راه های مختلفی با کارشناسان گردشگری ما در ارتباط باشید. و تور های گردشگری خود را سازماندهی کنید. همچنین می توانید با مراجعه به پلت فرم هایی که شیوار بر روی آن ها فعالیت می کند. به اطلاعات کامل از جاذبه های جهان، هتل های لاکچری و اقتصادی، تور های ما و آخرین خبر های صنعت توریسم دسترسی داشته باشید. شیوار در خدمت شماست!

۲) تاریخچه و افسانه رودخانه یولونگ:

رودخانه یولونگ در ابتدا Anle Water (در معنای واقعی کلمه: صلح و شادی) نامیده می شد. پس چرا به این نام تغییر کرده است؟ طبق یک افسانه، یک اژدهای چینی از دریای شرقی وجود داشته. اژدها در اینجا به گشت و گذار می پرداخته و پس از آن ،در این مکان دوست داشتنی که در دریای شرقی مانند آن نبوده، ساکن شده است. در همان ابتدا، فقط از آب بیرون آمد تا از منظره در شب لذت ببرد.

اما بعداً گاهی اوقات در روز ظاهر می شد. بنابراین بسیاری از روستاییان آن را پس از آن دیده اند. از این رو، نام آن را رودخانه یولونگ به معنای رودخانه ای که اژدها در آن دیده شده است، نامیدند. امروزه، ملاقات با آن اژدها تقریبا غیرممکن است، اما چشم انداز خیره کننده رودخانه یولونگ همچنان برای لذت بردن جذاب است.


جاذبه های دیگری از چین که می تواند برایتان جالب باشد:

گویلین شهری در کنار رودخانه لی بین کوه های بلند | جاذبه های چین

شویوآنمن خیابان باستانی در جنوب برج ناقوس در شیان | جاذبه های چین

معبد غاز وحشی کوچک در جنوب شیان از سلسله تانگ| جاذبه های چین

میدان تیان آنمن در مرکز شهر پکن هفتمین میدان بزرگ جهان

• دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان بلاگفا

• دفتر خدمات مسافرتی شیوار سیاوشان آپارات


۳) چه چیزی را در رودخانه یولونگ می توانید تجربه کنید:

از آنجایی که حیف است اگر به یانگ شوو سفر می کنید، از رودخانه یولونگ دیدن نکنید. در پارک رودخانه یولونگ چیزهای زیادی برای دیدن و یا انجام دادن خواهید داشت. از جمله مناظر جذاب، ساختمان‌ها و پل‌های قدیمی و صحنه‌های زندگی روستاییان. فعالیت های سرگرم کننده متنوع دیگر نیز وجود دارد‌.


۴) مناظر سرزمین پریان را تحسین کنید!

سرزمین پریان چگونه است؟ احتمالاً می‌توانید آن را در رودخانه یولونگ، به‌ویژه قسمتی از پل یولونگ تا پل گونگ‌نونگ ببینید. این منطقه دیدنی با چشم‌انداز بسیار رویایی برای شادی چشم‌ها و ذهن‌های شما کافی است. شما می توانید از نهر پر زرق و برق و شفافی که به پایین می‌پیچد دیدن کنید.

از تپه‌های دندانه‌دار زمردی که هر دو طرف را پوشانده‌اند لذت ببرید. منظره زمین‌های کشاورزی زرد و سبز روشن و شالیزارهای برنج شما را شگفت زده میکند. تصاویر وارونه از جنگل های بامبو در کنار رودخانه برایتان حیرت آور خواهد بود. رودخانه یولونگ مناظر متمایزی را در بهار، تابستان، پاییز و زمستان نشان می‌دهد، شما در زمان‌های مختلف با منظره شگفت انگیزی از رودخانه روبرو خواهید شد.


۵) از بناهای تاریخی لذت ببرید:

به عنوان یک شهرستان باستانی، یانگ شوو مجموعه بزرگی از پل ها، خانه ها و آثار قدیمی را نگهداری می کند تا تاریخ طولانی خود را به جهانیان نشان دهد.


۶) پل فولی(Fuli Bridge)

پل فولی (富里桥 Wealth County) که در دوره یونگل سلسله مینگ ساخته شده است، حدود ۶۰۰ سال قدمت دارد و یکی از ۳ پل قدیمی در کل یانگ شوو است. این پل سنگی تک طاق دار به طول ۳۰ متر، عرض ۵ متر و ارتفاع ۱۰ متر است. از دور به نظر یک ماه کامل می آید که بر روی سطح رودخانه انعکاس یافته است. بنابراین به آن پل ماه کامل نیز می گویند. با دو درخت قدیمی در دو طرف، پل فولی واقعا ایده آل به نظر می آید. همچنین، این مکان مورد علاقه عکاسان در یانگشو می باشد.


۷) پل یولونگ:

پل یولونگ (遇龙桥) جایی است که رودخانه یولونگ به دلیل افسانه ملاقات با اژدها در آنجا به این نام شناخته می شود. این پل در سال ۱۴۱۲ پس از میلاد در سلسله مینگ ساخته شده است. اما هنوز در طول ۶۰۰ سال به خوبی حفظ شده است. یک لوح سنگی وجود دارد که تاریخچه ده روز درگیری روستاییان محلی را در جنگ ضد ژاپنی در سال ۱۹۴۴ ثبت کرده است.

در نزدیکی آن روستای یولونگ قرار دارد. جایی که می‌توانید مردم محلی را در حال انجام کارهای روزمره مشاهده کنید. گروه‌هایی از اردک‌هایی که در عرض رودخانه شنا می‌کنند را ببینید.


۸) پل شیانگوی(Xiangui):

پل شیانگوی(仙桂桥) قدیمی ترین پل قوسی سنگی در استان گوانگشی(Guangxi) است که مربوط به سال ۱۱۲۳ پس از میلاد در سلسله سونگ می باشد‌. با ارتفاع ۲٫۲ متر، طول ۲۶ متر و عرض ۴ متر.
پس از تجربه طغیان بادها، باران و سیل برای بیش از ۸۰۰ سال، این پل سنگی حفظ شده است. این پل ساخته شده از ۲۱۸ سنگ است. از روی پل، می‌توانید از منظره شاد رفتینگ بامبو و منظره وسیع‌تر رودخانه یولونگ را ببینید.


۹) روستای جیوکسیان(Jiuxian):

دهکده جیوکسیان (旧县) در بین مسافران بین المللی به یانگ شوو از شهرت زیادی برخوردار است. این روستا با قدمتی طولانی بیش از ۱۴۰۰ سال، قدیمی، آرام و زیبا است. شما می‌توانید خانه‌های سنگی قدیمی با حکاکی‌های نفیس، دیوار ما تاو، و کاشی‌های سیاه به جای مانده از سلسله چینگ، چاه‌های قدیمی که هنوز هم استفاده می‌شود، محل اقامت سابق فرمانده ارتش لی شینگشو، مقامات و کاندیدای موفق آزمون امپراتوری در دوران قدیم را در این روستا ببینید.


۱۰) با تجربه زندگی روستایی استراحت کنید!

زندگی برای افرادی که در یانگ شوو زندگی می کنند بسیار ساده و ایده آل است. در طول بازدید از رودخانه یولونگ با صحنه‌های زندگی روستایی محلی، مواجه می شوید.
کشاورزان محلی در حال پرورش محصولات و سبزیجات خود در زمین های کشاورزی هستند یا گاومیش های خود را برای نوشیدن آب در کنار رودخانه می آورند. خانم‌های خانه‌دار مشغول شستن لباس‌های روزانه و آشپزی برای خانواده‌شان هستند که باعث می‌شود دود سفید دودکش ها در هوا جاری شود. جوجه ها در امتداد مسیرها در مزارع پرسه می زنند تا غذای خود را پیدا کنند.


۱۱) رفتینگ بامبو: رودخانه یولونگ و رودخانه لی

رودخانه لی و رودخانه یولونگ هر دو تجربه قایقرانی بامبو را برای بازدیدکنندگان یانگ شوو ارائه می دهند. با این حال، آنها بسیار متفاوت از هم هستند. در مقایسه با قایق‌های ابتدایی که برای حرکت در رودخانه یولونگ باید توسط قایق‌ران ها کشیده شوند. آنهایی که در رودخانه لی قرار دارند با صداهای بیشتر و سریع‌تر حرکت می‌کنند.

علاوه بر این، رودخانه لی عریض‌تر از رودخانه یولونگ است. باید از کوه‌های کارست در سواحل دیدن کرد. در قایق‌سواری بامبوی رودخانه لی باید در همان مسیری که شما می‌روید برگردید. با این حال، رودخانه یولونگ دارای راه‌هایی است که به سمت پایین می‌روند.


۱۲) دوچرخه سواری و اسکوتر:

اگر می‌توانید دوچرخه‌سواری یا اسکوتر سواری کنید. انجام این فعالیت را در رودخانه یولونگ از دست ندهید. زیرا تعداد زیادی از مهاجران و بازدیدکنندگان بین‌المللی یانگ‌شو آن را انتخاب می‌کنند. و از تجربه دوچرخه‌سواری و اسکوتر لذت زیادی می‌برند! با سوار شدن به وسیله نقلیه خود، می توانید از هر جایی که بخواهید دیدن کنید. تا مناظر کنار رودخانه، روستاهای قدیمی، مسیرهای صحرایی و غیره را تحسین کنید.


۱۳) عکس هایی از رودخانه یولونگ:

دیدنی های چین
دیدنی های چین

جاذبه های چین
جاذبه های چین

مکان های دیدنی چین
مکان های دیدنی چین

یولونگ گویلین چین
یولونگ گویلین چین

تفریحات در گویلین چین
تفریحات در گویلین چین

طبیعت چین
طبیعت چین

دیدنی های چین
دیدنی های چین

مکان های دیدنی چین
مکان های دیدنی چین


۱۴) موقعیت مکانی رودخانه:

برچسب ها
از دیدنی های چین در جدول افسانه های سوچی افسانه های مربوط به رودخانه یولونگ برترین دیدنی های چین بهترین دیدنی های چین جاذبه های برتر چین جاذبه های چین جاذبه های چین گردشگری جاذبه های چین گویلین جاذبه های چینی جاذبه های گویلین چین دیدنی های چین دیدنی های چین عجیب دیدنی های گویلین دیدنی های گویلین چین رودخانه در چین رودخانه لی رودخانه های چین رودخانه های گویلین رودخانه های گویلین چین رودخانه یولونگ عکس مکان های دیدنی چین قله های کارست چین قله های کارست در گویلین چین کوه های سرسبز در چین کوه های کارست چین مکان های دیدنی چین مکان های دیدنی چین به انگلیسی مکان های دیدنی چینی مکان های دیدنی گوانجو چین یولونگ در چین یولونگ رودخانهپ یولونگ گویلین

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن