دیدنی های مالدیودیدنی‌ها

۵ نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند |راهنمای خرید تور مالدیو

قبل از اقدام به خرید تور مالدیو حتما مقاله زیر رو بخوانید: 

مجمع الجزایر مالدیو مجموعه ای از زیباترین سواحل توریستی جهان را در خود دارد که با بهره مندی از لوکس ترین اقامتگاههای ریزورت جهان که مزین به برترین برندهای هتل داری جهان هستند تجربه ای استراحتی اشرافی در طبیعتی منحصر به فرد را برای گردشگران مالدیو فراهم می آورد

ولی در خرید تور مالدیو باید به نکاتی توجه نمایید که دقت نظر به این نکات سبب می شود که درست ترین تصمیم را در خرید این تور داشته باشید. از آنجایی که شیوار سیاوشان به عنوان کارگزار مستقیم مالدیو بسیار رضایت مسافرین مالدیو چه آندسته از مسافرینی که از ما خرید می کنند چه کسانی که از دیگر همکاران خریداری می کنند برای توسعه مارکتینگ تورهای مالدیو حایز اهمیت است تصمیم گرفته این راهنمای خرید تورهای مالدیو را برای شما تهیه نماید

۵ نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند

۱- نکته اوّل:  در خرید تورهای مالدیو باید ابتدا ببینید انگیزه شما از انجام این سفر چیست به عبارتی تور مالدیو یک تور استراحتی و ریلکسی در هتل های ریزورت ساحلی است اما به دلیل خصوصیات مشترک فرهنگی که همه ما ایرانیها داریم

استراحت مطلق و کسب آرامش نهایت برای سه روز شما می تواند مفید باشد و ما ایرانیها بعد از سه روز دنبال سرگرمی و تفریحات و امکانات هتل برای بهره مندی حداکثری از سفر خود خواهیم بود که اینجاست که اهمیت انتخاب درست هتل بسیار حایز اهمیت است.

شاید هتل های بسیاری را به شما معرفی کنند که عکس های بسیار زیبایی دارند و بسیار زیبا طراحی شده اند ولی در واقع این هتل ها از نظر سرگرمی و امکانات تفریحی بسیار فقیر بوده و آن امکانات با هزینه های سرسام آور به گردشگران ارایه می شود.

در نظر داشته باشید انتخاب هتل ها فقط با دید استفاده از امکانات اقامتی آنها نباشد بلکه باید دقت شود که چه خدماتی در این هتل ها رایگان هستند و هزینه باقی خدمات هتل در چه سطحی است

۲-  تکته دوّم:  متاسفانه بسیاری از همکاران ما یا از عدم آگاهی و یا از عمد به دلیل ارایه قیمتی ارزانتر نرخ های اعلامی به مشتریان خود را با خدمات اقامت با صبحانه ارایه می کنند و مشتریان هم تمرکز روی قیمت و زیبایی عکس های هتل ها دارند.

در حالی که جالب است بدانید بسیاری از این هتل ها هزینه های پیش بینی نشده بسیار بالایی برای هزینه ناهار  وشام و نوشیدنی دارند. که در محاسیات شما در خرید تور اگر لحاظ نشود شما را با مشکل جدی در تور مالدیو مواجه خواهد کرد.

دقت داشته باشید مالدیو متشکل از ۱۱۹۲ جزیره است که اکنون حدود ۹۶ جزیره آن تبدیل به هتل شده است و هر جزیره در اختیار همان هتل است و پیرامون آن جزیره را هم اقیانوس فرا گرفته است و شما هیچ امکان خریدی از فروشگاهی برای مواد غذایی و نوشیدنی های خود ندارد و تنها چاره شما استفاده از خدمات رستوران ها و نوشیدنی های خود هتل است

جالب است بدانید که بخش اعظم درآمد این هتل های ریزورت از راه فروش همین نوشیدنی ها و فعالیت رستوران ها و امکانات رفاهی این هتل ها است. پس سعی کنید که منوی انتخابی هتلتان حتی المقدور یا FB (با صبحانه و ناهار و شام)  یا ALL (با صبحانه و ناهار و شام و نوشیدنی) باشد.

در نظر داشته باشید که اگر این هزینه ها در روی پکیج شما محاسبه نشود ممکن است اختلاف فاحشی رو هزینه تور شما ایجاد نماید که استفاده از این خدمات در آن جزایر هم اجتناب ناپذیر است. بعضی از هتل های لاکچری مالدیو هزینه های وعده های غذایی بسیار مناسبی دارند و بعضی هم بسیار گران باید در انتخاب دقت بفرمایید کدام دسته را انتخاب کرده اید. از آژانس خود بخواهید قیمت تور با منوی FB یا ALL را به شما اعلام کنند.

۳- نکته سوّم : در مالدیو ستاره هتل ها آنچنان حایز اهمیت نیست دقت داشته باشید هتل هایی در مالدیو هستند که جزو اولین نسل هتل های مالدیو محسوب می شوند به عبارتی صنعت توریسم مالدیو با این هتل ها آغاز و شکل گرفت و این هتل ها جزو قدیمی ترین هتل های مالدیو محسوب می گردد که به علت شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب شرجی شرایط مطلوبی از نظر یک اقامتگاه ۵ ستاره با توجه به سطح انتظارات مسافرین ایرانی ندارند.

به عبارتی کیفیت ۳ ستاره با عنوان ۵ ستاره و متاسفانه بسیاری از همکاران نا آگاه روی این هتل ها به علت ارزانی و تخفیف دائمی کار می کنند. که همین امر باعث نارضایتی بسیار زیاد گردشگران و تفاوت بین آنچه فکر می کردند و آنچه تجربه می کنند آنقدر محسوس خواهد بود که نارضایتی آنها را به دنبال خواهد داشت.

بهترین مرجع برای اینکه سطح کیفی هتل ها رو بسنجید مطالعه نظرسنجی آن هتل ها در سایتهای Trip Advisor   و بوکینگ است. که خوشبختانه سایت ما اکثر هتل های مالدیو رو  ترجمه به زبان فارسی کرده و در ادامه  عکس های جذاب آن هتل ها را به همراه موقعیت مکانی هتل های مالدیو در نقشه گوگل و لینک آن هتل ها در سایت های بوکینگ و تریپ ادوایزر در اختیار شما علاقمندان گذاشته تا با مطالعه نظرات گردشگرانی که از این هتل ها استفاده کرده اند شما بتوانید تصمیم درستی برای انتخاب هتل تور مالدیو خود بگیرید.

۴-  نکته چهارم:  مالدیو یکی از اصلی ترین جاذبه های سفرش ویوی بی نظیر اتاق های هتل هایش می باشد باید دقت کنید در قیمتی که دفتر خدمات مسافرتی به شما می دهد چه اتاقی را به شما قیمت می دهد.

در یک هتل ممکن است اتاق Garden View را برای شما شبی ۲۰۰ دلار و اتاق Water Villa رو برای شما ۱۵۰۰ دلار شبی محاسبه کنند پس دقت کنید تور رو با چه اتاقی از هتل به شما قیمت می دهند. تا بتوانید مقایسه ای منطقی داشته باشید

۵- نکته پنجم: نکته آخر این است که با توجه به انگیزه شما از سفر انتخابی درست بر اساس خواسته خود کرده باشید. اگر دنبال فضایی مشابه آنتالیا  یا تایلند هستید در انتخاب مقصد مالدیو کاملاً در اشتباه هستید.

مالدیو مقصدی استراحتی و تفریحی خانوادگی یا ماه عسلی است. مسافرین تور مالدیو با بدانند که کل ایام سفر را در جزیره ای هستند که هتلشان در آن واقع شده است به همین خاطر استاندارد مدت سفر مالدیو در تورهای شیوار به عنوان کارگزار با سابقه طولانی در این مسیر ۵ شب و نهایت ۶ شب است.

و مسافرینی که می خواهند سفری طولانی تر داشته باشند توصیه می کنیم که تور مالدیو را با سریلانکا یا مقصدی دیگر ترکیب کنند. دقت نظر داشتن و شناخت درست هتل در لذت شما از سفر بسیار تاثیر گذار است.

پس از مشاوره های مفید کارمندان فروش ما برای انتخابی مطابق با خواست و سلیقه خود مدد بجویید. انگیزه سفر شما و میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید تاثیر بسزایی در انتخاب پرواز شما خواهد داشت.

شیوار اکثراً بهترین ساعات پروازی را برای شما در نظر خواهد گرفت به نحوی که روز نخست سفرتان صبح در مالدیو باشید و شب روز آخر از مالدیو به سمت تهران برگردید تا از ایام سفر خود نهایت استفاده و لذت را ببرید.

اما در پروازهای مالدیو بهترین گزینه پروازی در ایامی که پروازهای مستقیم چارتری نیست پرواز قطری است و بعد امارات و اگر دنبال گزینه ای اقتصادی می گردید که حدود یک میلیون برای شما ارزانتر تمام شود تا بتوانید آن یک میلیون را برای انتخاب هتلی بهتر استفاده نمایید بهترین انتخاب شما پرواز فلای دبی است.

البته پروازهای فلای دبی با توجه به مدت ترانزیت طولانی حدود ۸ ساعته در هر طرف گزینه مناسبی برای جوانانی است که تایم های طولانی ترانزیت آنها را اذیت نخواهد کرد.

لینکهای مهم برای مسافرین تور مالدیو :  

دریافت پکیج تور مالدیو 

دریافت اطلاعات هتل های مالدیو

دریافت اطلاعات دیدنی های مالدیو

Travel to IRAN

نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
مرکز اسپا هتل آماری هاوودا
مرکز اسپا هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای داخلی هتل آماری هاوودا
نمای تراس هتل آماری هاوودا
نمای تراس هتل آماری هاوودا
نمای بیرونی هتل آماری هاوودا
نمای بیرونی هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل آماری هاوودا
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای بیرونی و داخلی هتل دبلیو
نمای بیرونی و داخلی هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
نمای داخلی هتل دبلیو
5 نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند
۵ نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند
5 نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند
۵ نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند
برچسب ها
5 نکته کلیدی که باید مسافرین تور مالدیو بدانند بهترین کارگزار تور مالدیو تور جزایر مالدیو تور جزیره مالدیو تور لوکس مالدیو تور مالدیو تور مالدیو اردیبهشت ماه 1400 تور مالدیو اردیبهشت ماه 1401 تور مالدیو اردیبهشت ماه 1402 تور مالدیو اردیبهشت ماه 97 تور مالدیو اردیبهشت ماه 98 تور مالدیو اردیبهشت ماه 99 تور مالدیو از اصفهان تور مالدیو از تبریز تور مالدیو از رشت تور مالدیو از شیراز تور مالدیو از کرمان تور مالدیو از یزد تور مالدیو اسفند ماه 1400 تور مالدیو اسفند ماه 1401 تور مالدیو اسفند ماه 1402 تور مالدیو اسفند ماه 96 تور مالدیو اسفند ماه 97 تور مالدیو اسفند ماه 98 تور مالدیو اسفند ماه 99 تور مالدیو با پرواز قطر ایرویز تور مالدیو با پرواز قطری تور مالدیو بهمن ماه 1400 تور مالدیو بهمن ماه 96 تور مالدیو بهمن ماه 97 تور مالدیو بهمن ماه 98 تور مالدیو بهمن ماه 99 تور مالدیو زمستان 1400 تور مالدیو زمستان 1401 تور مالدیو زمستان 1402 تور مالدیو زمستان 96پ تور مالدیو زمستان 97پ تور مالدیو زمستان 98 تور مالدیو زمستان 98پ تور مالدیو زمستان 99 تور مالدیو عید نوروز تور مالدیو فروردین ماه 1400 تور مالدیو فروردین ماه 96 تور مالدیو فروردین ماه 97 تور مالدیو فروردین ماه 98 تور مالدیو فروردین ماه 99 تور مالدیو نوروز 1400 تور مالدیو نوروز 1401 تور مالدیو نوروز 1402 تور مالدیو نوروز 97 تور مالدیو نوروز 98 تور مالدیو نوروز 99 تور مالدیو نوروزی تور مجمع الجزایر مالدیو قیمت تور جزایر مالدیو قیمت تور جزیره مالدیو قیمت تور مالدیو قیمت تور مجمع الجزایر مالدیو کارگزار تور مالدیو کارگزار مستقیم تور مالدیو مجری مستقیم تور مالدیو نرخ تور جزایر مالدیو نرخ تور جزیره مالدیو نرخ تور مالدیو نرخ تور مجمع الجزایر مالدیو هزینه تور مالدیو

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن