جاذبه های روسیهدیدنی‌ها

آکواریوم مسکو | Moscow Aquarium

مسکو به یکی از استاندارد ترین آکواریوم های دنیا مجهز است آکواریوم و دلفیناریوم مسکو بر اساس آخرین استاندارد های جهانی ساخته شده است و شما می توانید به همراه خانواده و یا دوستان خود برای طول هفته از آکواریوم و دلفیناریوم مسکو بازدید داشته باشید. به آکواریوم مسکو مسکواریوم گفته می شود و جالب است بدانید آکواریوم مسکو یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان است. آکواریوم و دلفیناریوم مسکو در محل نمایشگاهی ودنخواه مسکو ساخته شده است و بخشی از این آکواریوم به علوم اقیانوس شناسی و زیست شناسی دریایی اختصاص پیدا کرده است. در مراسم افتتاح رسمی مسکواریوم جناب آقای پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه و شهردار وقت مسکو آقای سرکئی سوبیانین حضور داشتند.
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو دارای تنوع جانوری بیش از ۸۰۰۰ گونه جانور اقیانوسی می باشد که در ۸۰ محفظه نگهداری می شوند که این محفظه ها توسط ۳ میلیون لیتر آب (۷۹۰ هزار گالن) پر شده است. (به عبارتی ۵۳۰۰۰ متر مکعب آب اقیانوس در این محفظه ها ریخته شده است که انتقال این حجم کاری بسیار عظیم و گسترده بوده است). مسکواریوم خیلی بزرگ ساخته شده است ولی هنوز در مقایسه با آکواریوم گرجستان بسیار کوچک به نظر می رسد. آکواریوم گرجستان حجم ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتری دارد (۶ میلیون و ۳۰۰ هزار گالن) که همین امر آن را از بزرگترین آکواریوم های جهان ساخته است. آکواریوم مسکو در مقام مقایسه در حد و اندازه های آکواریوم بزرگ استرالیا است.
نرخ بلیط های آکواریوم مسکو از ۶۰۰ تا ۸۰۰ روبل برای بزرگسالان و ۴۰۰ تا ۵۰۰ روبل برای کودکان در نوسان می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه به سایت آکواریوم و دلفیناریوم مسکو مراجعه نمایید :
وب سایت آکواریوم و دلفیناریوم مسکو : (کلیک کنید)
لینک آکواریوم و دلفیناریوم مسکو در سایت ودنخواه : (کلیک کنید)
لینک آکواریوم و دلفیناریوم مسکو در سایت TRIP ADVISOR: (کلیک کنید)

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور روسیه (کلیک کنید)
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر جاذبه های گردشگری روسیه (کلیک کنید)
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل های روسیه (کلیک کنید)
سایت انگلیسی زبان ما : (کلیک کنید)
عکس از آکواریوم و دلفیناریوم مسکو :

آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
دلفیناریوم مسکو
دلفیناریوم مسکو
نهنگ قاتل در دلفیناریوم مسکو
نهنگ قاتل در دلفیناریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
آکواریوم و دلفیناریوم مسکو
برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن