دیدنی های چیندیدنی‌ها

دهکده فرهنگ بومی شنزن چین Splendid China Folk Village

این دهکده که به مانند یک پارک است که در زمینی به مساحت ۲۰۰٫۰۰۰ متر مربع ساخته شده است و از دو ناحیه تشکیل شده است. یکی پارک مینیاتوری و دیگر دهکده فرهنگ بومی چین که در شهر شنزن در استان گوانگدونگ در جمهوری خلق چین ساخته شده است. این دهکده چیزی همانند موزه روستایی گیلان خودمان است و در آن تاریخ و فرهنگ و هنر و معماری سنتی و آداب و سنن و رسوم ملّی مردمان مناطق مختلف چین و منطقه شنزن به نمایش گذاشته شده است. دهکده فرهنگ بومی شنزن چین را یکی از بزرگترین دهکده های از این جنس در جهان و چین است که اکنون بسیار مورد استقبال و علاقه گردشگرانی است که از شهر زیبای شنزن چین بازدید می کنند. دهکده فرهنگ بومی شنزن چین در کنار خلیج شنزن در یک ناحیه توریستی واقع شده است. این مکان به عقیده بسیاری بزرگ ترین و کامل ترین پارک نمایشی در کشور چین و جهان است که شامل ۱۰۰ جاذبه دیدنی تاریخی چین و ۲۵ روستای تاریخی که مربوط به اقوام و نژادهای مختلف چین می باشد را شامل می شود. در دهکده فرهنگ بومی شنزن چین شما امکان بازدید از تاریخ ۵۰۰۰ ساله چین را در مجموعه ای کامل و بی نقص در یک روز را خواهید داشت. و همین امر این دهکده توریستی را منحصر به فرد می کند. در این مجموعه شما امکان بازدید از ۸۲ مینیاتور بی همتا با جزئیات کامل از مشهورترین مکان های دیدنی چین را خواهید داشت. شما در این دهکده امکان لمس و تجربه از نزدیک سبک زندگی مردمان چین در خانه های بومی آنها را خواهید داشت در این خانه ها که محل برگزاری جشن ها و مراسم ها و آداب و رسوم و فرهنگ بومی مردمان چین است شما امکان دیدن رقص های محلی چینی که بسیار زیبا و خاص در کل دنیا هستند را هم خواهید داشت. در دهکده فرهنگ بومی شنزن چین مکان های خاصی برای خرید صنایع دستی و تجربه میان وعده های لذیذ چینی در نظر گرفته شده است که گردشگران بازدید کننده از این دهکده می توانند از آنها لذت ببرند و بیشتر با فرهنگ بومی مردمان این سرزمین کهن آشنا شوند.

دهکده فرهنگ بومی شنزن چین از سه بخش اساسی تشکیل شده است :

۱- آثار باستانی و تاریخی : (در قسمت آثار باستانی دهکده فرهنگ بومی آثار شاخص و معروف ولی با سایزی کوچکتر همانند دیوار چین، شهر ممنوعه، معبد بهشت، معبد شائولین، ارتش تراکوتا، کاخ تابستانی و … را همگی در یک مجموعه قابل مشاهده در کنار هم هستند.)

 ۲-  چشم انداز های طبیعی : (در این بخش مناظر بی نظیر و چشم اندازهایی همچون رودخانه لی، کوه زرد، آبشار هوانگ گوژو، جنگل سنگی، غار هفت ستاره را می توانند مشاهده کنند و لذت ببرند.)

۳- خانه ها و وسایل سنتی و بومی مردم عادی چین : (در این قسمت جاذبه های بی نظیری همچون حیاط پکن، برج های زمینی هکاس و پل باد و باران را می توان دید و از زندگی عادی و روزمره و معماری بومی محله های قدیمی چین و تجربه لذت از غذاهای چینی و مراسمات و مناسک محلی چینی و رقص و آوازهای چینی لذت برد.)

لینک دهکده فرهنگ بومی شنزن چین در سایت ویکی پدیا : کلیک کنید

لینک دهکده فرهنگ بومی شنزن چین در سایت Trip Advisor : کلیک کنید

لینک دهکده فرهنگ بومی شنزن چین در سایت راهنمای گردشگری چین : کلیک کنید


برای کسب اطلاعات درباره تور چین کلیک نمایید

برای کسب اطلاعات درباره هتل های چین کلیک کنید

برای کسب اطلاعات درباره دیدنی های چین کلیک کنید

عکس های دیدنی از دهکده فرهنگ بومی شنزن چین :

دهکده محلی اسپلندید شنزن چین
دهکده محلی اسپلندید شنزن چین

دهکده بومی اسپلندید شنزن
دهکده بومی اسپلندید شنزن

دهکده محلی شنزن چین
دهکده محلی شنزن چین

روستای محلی شنزن چین
روستای محلی شنزن چین

دهکده فرهنگ بومی شنزن چین
دهکده فرهنگ بومی شنزن چین

دهکده بومی شنزن چین
دهکده بومی شنزن چین

دهکده محلی شنزن چین
دهکده محلی شنزن چین

دهکده محلی شنزن چین
دهکده محلی شنزن چین

دهکده فرهنگ بومی شنزن چین
دهکده فرهنگ بومی شنزن چین

روستای فرهنگ بومی شنزن
روستای فرهنگ بومی شنزن

Splendid China Folk Village
Splendid China Folk Village

دهکده فرهنگ بومی شنزن شانگهای در نقشه گوگل و فاصله آن تا مرکز شنزن :

برچسب ها
تور پکن با ماهان تور پکن و شانگهای چین تور چین تور شانگهای و پکن چین جاذبه های توریستی شنزن چین جاذبه های سفر به شنزن چین جاذبه های سفر به شهر شنژن چین جاذبه های شنزن چین جاذبه های شنژن چین جاذبه های شهر شنزن چین جاذبه های گردشگری شنزن چین جاذبه های گردشگری شنژن چین چین دهکده فرهنگ بومی شنزن چین دهکده فرهنگ بومی شنژن چین دهکده فرهنگ محلی شنزن چین دهکده فرهنگ محلی شنژن چین دیدنی های شنزن چین دیدنی های شنژن چین دیدنیهای شنزن چین دیدنیهای شنژن چین روستای توریستی اسپلندید شنزن چین روستای توریستی اسپلندید شنژن چین روستای فرهنگ بومی شنزن چین روستای فرهنگ بومی شنژن چین روستای فرهنگ محلی شنزن چین روستای فرهنگ محلی شنژن چبن شنزن شنژن چین قیمت تور چین مراکز دیدنی شنزن چین مراکز گردشگری شهر شنزن چین نرخ تور چین هزینه تور چین

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن