تور هندتورهای خارجیتورهای مسافرتی
تازه‌ها

تورهای هند نوروز۹۹ با پکیجهای متنوع و ارزان(بمبئی،کرالا،گوا،دهلی،آگرا،جیپور)

شیوار کارگزار و مجری با سابقه و خوشنام تور هند در ایران

تور فستیوال رنگها یا جشن هولی گوآ اسفند ۹۸: 


سفر به گوا در هر زمانی از سال پر از تفریح و هیجان و شادی است و تفریح و خوشگذرانی بخش بزرگ و جدا نشدنی از زندگی مردم گوا است. اما در زمان برگزاری فستیوال های گوا، اوضاع از همیشه هم بهتر می شود و خنده و لبخند ثانیه ای از صورت اهالی گوا و توریستان محو نمی شود. اگر شما هم به یک دنیا انرژی مثبت در زندگیتان نیاز دارید، سفر به گوا و تور هند  را علی الخصوص در زمان برگزاری فستیوال های گوا فراموش نکنید!

هولی یکی از جشن های مردم هنداست که شهروندان یکدلش از کودکان گرفته تا بزرگ ، پیر و جوان درآن شرکت میکنند،موسیقی از جای جای خیابانها وصدای خنده هاکه به گوشتان میرسد باپرتاب مشتی رنگ به طرف صورتتان شما را غافلگیر میکنند، بادکنک های پرشده ازآب رنگ ها نیزدر آسمان متلاشی میشودکه حتی آسمان هم شمارا همراهی میکند.

این رنگ های طبیعی ،گرفته شده ازگل ها و میوه ها(ماننددرخت شعله جنگل )که برای پوست مفید میباشد و خاصیت درمانی دارد را می توان ازفروشگاهها تهیه کرد.

این جشن درآغازفصل بهار در ۱۳ مارچ که ماه کامل میشود به مدت ۲ روز که تعطیل رسمی است برگزار میشود ، در برخی نقاط به مدت ۵ روز طول میکشد و گردشگران زیادی در این ایام شروع به خرید بلیط میکنند.

مردم هند اعتقاد دارند که این جشن نشانه غلبه نیکی ها بر بدی هاست ، در این جشن کدورت ها را کنار میگذارند و با لبخندهایشان به یکدیگر دوستی و مهربانی را ابراز میکنند.

این جشن و پایکوبی قرن ها قبل از میلادمسیح برگزار میشده و روز قبل از هولی شب آخر سال است.

این فستیوال به جشن هولی ، جشن رنگها ، جشن بهاره معروف است.

درقسمت هایی از اروپا و آمریکای شمالی نیز به تقلید از هندوها روزی را برای برگزاری این جشن اختصاص داده اند.

هولیکا نماد شیطان است که قبل از برگزاری هولی مردم دور آتشی جمع شده تا باسوزاندن شیطان یا (Holika dahan ) این مراسم را همراهی میکنند و خاکستر باقی مانده را بر پیشانیشان میزنند، زیرا اعتقاد دارند که این کار شیطان را دور میکند.بدی یا شر همان خواهر شیطان (زیانکارترین پادشاه جهان) است که خود را خدا میداند،نیکی یا خیر نیز همان پسر پادشاه است و مخالف بدی های پدر میباشدکه با برپا کردن آتش هولیکای ستمکار را میسوزانند.

دراین مراسم همه و همه در کنار هم هستند،فقیر و غنی ،آشنا و غریبه و غیره و غیره.

قبل از آنکه شهروندان وارد خیابان شوند ابتدا دست و پاهای پدر و مادرانشان را به نشانه احترام با رنگ آغشته میکنند.

مردم با تفنگ های آب پاش و پاشیدن رنگ به سرو صورت یکدیگر نبردی دوستانه و منصفانه ای را تجربه میکنند،که بسیار هیجان انگیز است.

ازهدیه های این فستیوال میتوان به جعبه شیرینی ،شکلات ،ساری سفید ،پیژامه برای آقایان وهمینطور میوه های خشک ،کارت پستال ،بسته های رنگ ،کیسه های آب گرم برای افراد مسن اشاره کرد و برای کودکان به کلاه رنگ ماسک وتفنگ آبی رامی توان نام برد.

جالب ترین برنامه های هولی درشهرهای بارسانا ،میچوراوویراندا ،شانتین کیتان (بنگال) ،پرولیا (غرب بنگال) ،پنجاب(هولی جنگجو)،اودیپور(هولی سلطنتی)،بمبئی (کودکان زاغه نشین)،دهلی (هولی موزیکال)،جیپور (هولی وفیل) ،گوجورات (هولی همراه با نمایش و تئاتر) می باشد.

تور فستیوال رنگ گوا
تور فستیوال رنگ گوابرای مشاهده کامل کلیه پکیجهای کشور هندوستان مطلب را تا انتها مطالعه کنید و یا از لینکهای بالا برای دانلود پکیج استفاده نمایید.

همینطور برای دسترسی به اطلاعات هتلها و دیدنی های کشور زیبا و دیدنی و پهناور هندوستان از لینک های بالا استفاده نمایید.

هندوستان سرزمین هفتاد و دو ملت است. کشوری که یکی از مقاصد اصلی گردشگران فرهنگی جهان است که در کنار کاخ ها و قلعه ها و مساجد و معابد و بناهای مشهور با آوازه ای بین المللی طبیعت و ساحل منحصر به فردی دارد. شیوار به عنوان نخستین مجریان تور کرالا این مسیر زیبا را هم به شما عزیزان علاقمند به طبیعت گردی بسیار پیشنهاد میکند.

لیست کامل تورهای هند را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد. تورهای هند عموماً روی پروازهای ایرانی ماهان و ایران ایر بسته شده اند.


تور گوآ نوروز 99
تور گوآ نوروز ۹۹


تور بمبئی- گوآ
تور بمبئی- گوآ

تور مثلث طلایی هندوستان :  

از تورهای هند تور مثلث طلایی هند شامل سه شهر مهم و عمده تاریخی هندوستان می شود. شهرهای تاریخی دهلی و آگرا و جبپور که بناهای مشهوری همچون تاج محل و معبد آکشاردام و کاخ شهر جیپور و جنتر و منتر و کاخ هوامحل و … را در خود جای داده اند.

این سفر با پرواز مستقیم ماهان قابل انجام است. برای آشنایی بیشتر با هتل های هند و دیدنی های هند توجه شما را به لینکهای بالای صفحه جلب می کنم .

مثلث طلایی نوروز 99
مثلث طلایی نوروز ۹۹

تور گوا هند زمستان ۹۸ : 

سواحل گوا هند بهترین سواحل کشور هند هستند که بسیار محبوب توریست های ایرانی است. به دلیل سرگرمی ها و برنامه های شاد اغلب شبانه آن و سواحل گرم و آفتابی و در عین حال قیمت بسیار ارزان آن نسبت به قیمت سایر مقاصد گردشگری مشابه در منطقه .

برای سفر به گوا با ایران ایر به بمبئی و در ادامه مسیر با یک پرواز داخلی به گوا خواهید رفت . دقت داشته باشید بار مجاز در پرواز داخلی بمبئی به گوا ۲۰ کیلو می باشد. و اینکه امکان تهیه این تور با دو شب توقف در بمبئی مقدور می باشد.

تور کرالا هند زمستان ۹۸ : 

وقتی صحبت از هند می شود همه یاد آثار تاریخی ارزشمند شهرهای مهم آن و یا سواحل عالی گوا می افتند ولی واقعیت این است که هند جواهری پنهان در خود دارد. که گردشگران حرفه ای آن را خوب می شناسند. کرالا نگین طبیعت هندوستان است.

شیوار کارگزار تور کرالا در ایران است این تور را با پروازهای عمانی برگزار میکنیم و امیدواریم که بتوانید با سفر به این طبیعت زیبا از زیبایی های طبیعی کشور هندوستان هم نهایت لذت را ببرید.

آشنایی با هند : 

نمی توان از تمدن های بزرگ دنیا صحبت کرد و نامی از هند نبرد کشوری که در ادوار گوناگون تاریخ همیشه تاثیر گذار بوده و با ما ایرانی ها و فرهنگ ایرانی در ارتباط تنگاتنگ بوده است.

علاوه بر داشتن اشتراکات نژادی با هندی ها که شاخه ای از نژاد هندواروپایی یا همان آریایی هستند اشتراکات فرهنگ فراوان با هندیها داشته ایم که اوج این اشتراک فرهنگی را در بنای زیبای تاج محل یادبود عشق در عالم هستی خواهید دید.

هند سرزمین هفتاد و دو ملت و هفتاد و دو آیین است سرزمین کهنسال که بهترین مثال برای همزیستی افکار و عقاید و ادیان گوناگون در کنار هم است. باورهای یونیک مذهبی مردمان هند از این کشور سرزمینی مرموز و متفاوت با تمام دنیا ساخته است.

تنوع فرهنگی و اعتقادی در این سرزمین همانند تنوع طبیعی آن چشمگیر است. متاسفانه دیدن اینهمه عظمت تاریخ و تمدن و هنر و فرهنگ در قالب یک سفر ۷ شب و ۸ روزه بسیار دشوار و سخت است.

بناهای با شکوه تاریخی در هند کم نیستند و به همین خاطر توصیه می کنیم در مدت سفر خود در تور مثلث طلایی هند زمستان ۹۸ در صورت امکان تورهای آپشنال بناهای شاخصی چون آکشاردام و سایر دیدنی های هند که در بخش دیدنی های هند آورده شده را بازدید نمایید تا با دستی پر از تور هند برگردید.

نکات مهم و کلیدی برای مسافرین تورهای هند : 

شما در دهلی راهنمای فارسی زبان و در آگرا و جیپور راهنمای انگلیسی زبان خواهید داشت و این راهنمایان تورهای انتخابی متنوعی را برای شما خواهند داشت.

پرواز ماهان برای دهلی روزهای شنبه و سه شنبه و جمعه هر هفته پرواز دارند و شما رفت و برگشت را از فرودگاه دهلی پرواز خواهید داشت.

پرواز ایران ایر به مقصد بمبئی دو روز در هفته و روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته می باشد. پروازهای عمان ایر سیستمی هم برای کرالا باید با کانتر مربوطه هماهنگ باشید.

ویزای هند جزو ویزاهایی است که مدت زمان لازم بر اقدام جهت ویزای آن طولانیست به همین خاطر خواهشمند است کار خود را به لحظات آخر نسپارید.

آژانس های همکار می توانند برای دریافت جدول کمیسیون ها با کانتر مربوطه در آژانس تماس بگیرند (تماس با ما)

وب سایت انگلیسی : Travel to IRAN

برچسب ها
آژانس مادر تور هند ارزان ترین تور بمبئی و گوآ پکیج تور هند تور بمبئی+ گوآ تور جشن رنگ های گوآ تور دهلی و آگرا و جیپور نوروز 95 تور گوآ با ماهان ایر مستقیم تور گوا نوروز99 تور لحظه آخری هند تور مثلث طلایی هند نوروز 1400 تور مثلث طلایی هند نوروز 97 تور مثلث طلایی هند نوروز 98 تور مثلث طلایی هند نوروز 99 تور هتل نوروز 97 تور هند تور هند آبان ماه 1400 تور هند آبان ماه 97 تور هند آبان ماه 98 تور هند آبان ماه 99 تور هند آذر ماه 1400 تور هند آذر ماه 97 تور هند آذر ماه 98 تور هند آذر ماه 99 تور هند اسفند ماه 1400 تور هند اسفند ماه 97 تور هند اسفند ماه 98 تور هند اسفند ماه 99 تور هند با پرواز تابان تور هند با پرواز ماهان تور هند با پرواز معراج تور هند بهمن ماه 1400 تور هند بهمن ماه 97 تور هند بهمن ماه 98 تور هند بهمن ماه 99 تور هند پاییز 1400 تور هند پاییز 97 تور هند پاییز 98 تور هند پاییز 99 تور هند دیماه 1400 تور هند دیماه 97 تور هند دیماه 98 تور هند دیماه 99 تور هند زمستان 1400 تور هند زمستان 97 تور هند زمستان 98 تور هند زمستان 99 تور هند قیمت تور هند لحظه آخری تور هند مهر ماه 1400 تور هند مهر ماه 97 تور هند مهر ماه 98 تور هند مهر ماه 99 تور هند نوروز 1400 تور هند نوروز 97 تور هند نوروز 98 تور هند نوروز 99 تور هندوستان تور هندوستان نوروز 1400 تور هندوستان نوروز 95 تور هندوستان نوروز 96 تور هندوستان نوروز 97 تور هندوستان نوروز 98 تور هندوستان نوروز 99 فستیوال خیابانی هولی گوا فستیوال رنگ ها 98 فستیوال رنگ ها ی گوآ قیمت تور دهلی و آگرا و جیپور قیمت تور هند قیمت تور هند هتل 5 ستاره قیمت تور هندوستان کارگزار تور هند کارگزار مستقیم تور هند مجری تخصصی تور هند مجری مستقیم تور هند نرخ تور دهلی و آگرا و جیپور نرخ تور هند نرخ تور هندوستان هزینه تور هند

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن