تور هند

تور هند


INDIA TOUR


تور هند به مقاصد متعددی می تواند برگزار شود. از آن جمله تور مثلث طلایی هند شامل شهرهای بزرگ تاریخی دهلی و آگرا و جیپور که تور کلاسیک و مشهور هند است. تور سواحل گوا هند ، تور بمبئی و گوا هند، تور کرالا هند ، تور درمانی ریشکش هند، تور طبیعت گردی و رفتینگ که دیگر می تواند بسیار متنوع و متعدد باشد.

وقتی صحبت از تور هند می کنیم با فرهنگی بزرگ و با عظمت به قدمت تاریخ بشر مواجه هستیم این سرزمین از قبل از ورود آریایی ها صاحب فرهنگ و تمدن و تاریخ بوده است و مردمانی در آن زندگی می کردند که اکنون می توانیم ردپای آنها را در جنوب هند و کشور سریلانکا پیدا کنیم. هند سرزمینی مملو از آثار و یادگارهای تاریخی و فرهنگی و آیینی و مذهبی متعدد است. شاید در دنیا نتوانیم کشوری را بیابیم که به اندازه هند تنوع فرهنگی و مذهبی و تمدنی داشته باشد و همه این ادیان با صلح و آرامش در کنار هم زیست کنند. در این کشور آثار برجسته بی نظیری همچون تاج محل، مقبره همایون شاه، مقبره اعتماد الدوله ، منار قطب، لال قلعه ، معبد آکشاردام و کاخ جال محل و کلی جاذبه های منحصر به فرد تاریخی دیگر را می توان یافت که همه اینها تنها بخش کوچکی از دارایی فرهنگی و تاریخی این سرزمین کهنسال است.

شاید بد نباشد بدانید که هند یکی از بهترین طبیعت ها و حیات وحش و زیستگاه های پرندگان جهان را داراست شما جاذبه های خیره کننده طبیعی فراوانی را در هندوستان می توانید بیابید. رودخانه های وحشی ایده آل برای رفتینگ در این کشور در دسترس شماست. پایتخت یوگای جهان ریشکش که برای دوره های درمانی برای امراض متعددی از سراسر جهان به آنجا می آیند در همین کشور هندوستان است. و چقدر خوب که این کشور با قیمت های ارزان در نزدیکی ما واقع شده است و اکثراً برای شش ماهه دوم سال تورهای چارتری آن برقرار است. که شما می توانید با هزینه بسیار پایین تور آن را خریداری نمایید.

در صورتی که مایل به شناخت دیدنی های هند همراه با مطالب مفید و عکس ها و فیلم های آن هستید روی ” لینککلیک کنید

در صورتی که مایل به شناخت هتل های هند هم هستید بر روی این “ لینککلیک کنید

تورهای هند را هم می توانید از طریق کلیک بر روی عناوین پست های زیر دنبال کنید :

دکمه بازگشت به بالا
بستن