تور داخلی تک شهرتورهای داخلیتورهای مسافرتی
تازه‌ها

تور بوشهر زمستان ۹۸ را با ارزانترین قیمت از مجری مستقیم خرید کنید.

هر روز هفته در کل سال تورهای بوشهر را با بهترین کیفیت اجرا می کنیم.

بوشهر :  boushehr

استان بوشهر جاذبه های گردشگری فراوانی را در دل خود جای داده که برخی در سطح ملّی بی مانند هستند. و برخی در سطح بین المللی و البته متاسفانه ضعف های فراوان زیر ساختی در این استان محروم کشور داریم که با توجه به پتانسیل های فوق العاده بالای این استان برای توسعه بسیار جای تاسف دارد.

متاسفانه بوشهر هتل خوب ندارد و مسافرینی که به بوشهر سفر می کنند نباید انتظار اقامتگاه خوب را داشته باشند به همین جهت توصیه سفر به بوشهر را تنها برای کسانی می کنیم که محل اقامت لوکس در اولویت های سفرشان نیست.

دانلود پکیج سفر بوشهر
دانلود پکیج سفر بوشهر

بزرگترین کوه های نمکی جهان در استان بوشهر : 

از جمله جاذبه های بین المللی استان می توان اشاره به کوه های نمکی جاشک کرد که بزرگترین کوههای نمکی جهان هستند به نحوی که بیش از ۵ تا ۶ ساعت پیاده داخل این کوههای نمکی کوه پیمایی کنید به انتهای آن نخواهید رسید.

در تور استان بوشهر امکان دیدار از این کوه های نمکی بسیار زیبا همراه با غارهای نمکی و آبشارها و آبشار سنگ های نمکی منطقه کاملاً فراهم است.

تالاب زیبای حله منطقه حفاظت شده در سواحل بوشهر : 

از دیگر جاذبه های بی نظیر استان بوشهر که در سفر بوشهر توصیه به دیدن آن می کنیم تالاب حفاظت شده حلّه است که بازدید از این تالاب هم بنا به درخواست مسافر به صورت گروه مقدور است که یکی از جذاب ترین برنامه های گشت تور بوشهر شما خواهد شد.

بندر تاریخی سیراف : 

گوردخمه های باستانی شهر سیراف و تصفیه خانه ساسانی و سایر بخش های تاریخی سیراف، بندر تاریخی سیراف یکی از قدیمی ترین بنادر و یادگار صنعت دریانوردی ایران در عصر هخامنشیان است. دخمه های سیراف هم شهرتی جهانی دارند این بندرگاه تاریخی را حتما در برنامه بازدید خود در بوشهر بگنجانید.

بازار سنتی گناوه، کلوتهای استان بوشهر، گور دختر، بافت تاریخی بوشهر، گشت های با لنج و صیادی از جاذبه های بی نظیر دیگر سفر به بوشهر است.

موسیقی غنی بوشهری : 

موسیقی و رقص بوشهری از دیگر جاذبه های منحصر به فرد استان است که شرکت امکان ارایه این برنامه را برای تور بوشهر گروهی خود دارد.
نخلستان های زیبا آب پخش و سواحل زیبا و گرم بوشهرو یادگارهای رئیس علی دلواری دلاور مرد جنوب و میهمان نوازی مردان و زنان خونگرم جنوب همگی موجبات لذت شما را از سفرتان فراهم خواهد آورد.

آشنایی با هتل های بوشهر در لینک مقابل :  هتل های بوشهر 

وب سایت انگلیسی زبان شیوار : Travel to IRAN

برچسب ها

کارشناس گردشگری

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شیوار سیاوشان متشکل از متخصصین مجرب گردشگری در نظر دارد پایه گذار خدمات دهی با استانداردهای بین المللی باشد. ما آنچه شما می خواهید را برنامه ریزی خواهیم کرد و بهترین پیشنهادات را با شعار مشاور امین سعی می کنیم به شما ارایه کنیم. چون ما معتقدیم ما امانت دار وقت و هزینه شما هستیم تلفن تماس : 91014574 021 91014584 021 موبایل پشتیبانی تورهای در حال اجرا : 09192120524

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن